Moderatorius: Katinas

Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#244435
DDarijus rašė:Žmogus- tai išprotėjusi bezdžionė :)
Žmogus pats galingiausias gyvūnas žemėje, jo niekas negali įveikti.
Žmogus ant tiek galingas, jog gali sunaikinti visa planetą
Taip pritariu viskam.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#244438 :oops:


o pavarot!
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#254494 Žmogus netobulas,klysta,.smerkia,žudo...bet ir gyvenimas nera gailestingas....gal visas sis zaidimas kazkieno sumastymas? islikimas....manau nieko be reikalo nera...sistema visur sistema..ir prasme...kiekvienas gimes negyvas kudikis,ar vos iziurimas vabaliukas turi savo priezasti egzistuoti.,ir kitaip nebus......atsakymai slypi kazkur... :da
Parašė Vis
#314459 Ar bandėte savo "baisiausią gyvūną" paversti į tobulą, gražią, mielą, gailestingą, mylinčią, išmintingą, džiaugsmingą būtybę, kuri taptu prasmingu kilniausių siekių atspindžiu?

Vitalija rašė:Zmogus yra pats baisiausias gyvunas....
Parašė Vis
#327954 Sveiki!

O gal paimti ir tiltą pastatyti?


EniGmO rašė:Žmogus netobulas,klysta,.smerkia,žudo...bet ir gyvenimas nera gailestingas....gal visas sis zaidimas kazkieno sumastymas? islikimas....manau nieko be reikalo nera...sistema visur sistema..ir prasme...kiekvienas gimes negyvas kudikis,ar vos iziurimas vabaliukas turi savo priezasti egzistuoti.,ir kitaip nebus......atsakymai slypi kazkur... :da
Parašė DariusS
#327980
Zvakide rašė:Pasauli,tu rasai :"dėl smegenų, tai visų pirma, mūsų pranašumą gali pamatuoti bent jau dviem būdais;
vienas, kad žmogus gyvena kur kas plačiau šioje žemėje nei, kad siekia jo instinktai (tarkim valgymas ir dauginimasis)"
Manai,kad zmogui reikia ko nors daugiau ,nei valgymo ir dauginimosi? :)Tikrsiausiai pateiktum zodi-meile. O kas yra meile? Meile tai instinktas daugintis.
Veliau galbut sakytum,jog zmogus kitaip,nei gyvunas siekia priazinimo,kartjeros aukstumu ir pan. Bet ar tai ne kas kita kaip noras esti? KARJERA=pinigai=komfortas ir geras edalas.
Sakytum ,turim seimyninius rysius ir is to sekancius jausmus..Dramblys pvz. tokius pat turi :)O juk jis gyvunas :) tad gal visi tokius turim-neisskirkime zmogaus tame.


Karjera yra noras ėsti? Kas čia per idėja?

Karjera yra kaip tik yra noras tapti pripažintam, pagarbos siekis. Blogiausiu atvėju valdžios siekis.

Parodyk koks žmogus siekia karjeros aukštumų dėl pinigų ? Kada pats karjeros siekimas (kuris niekada nesustoja) būna komfortiškas?
Parašė Žydėjimas
#331696 Kai paklausiama apie žmogaus išsivystymą, aš išsyk prisimenu Vytauto V. Landsbergio trumpą pasakaitę apie tai, kaip žmogus vystėsi, vystėsi ir į vištą pavirto. Tuomet turėjo greitai degraduoti, kad vėl į žmogų atvirstų.
Vartotojo avataras
Parašė Valius
#332032 Taip, žmogus yra labiausiai išsivystęs padaras šioje planetoje. Bet tai užkrauna ir atsakomybę, apie kurią mes mažai galvojame. Užtat, pamiršę apie tai, ką jau turime, daug galvojame apie „tobulumą“, kurį, mūsų manymu, kažkodėl reikia siekti bet kokia kaina.

Apsidarykite ir pamąstykite apie bet kokį blogą poelgį: kiekvieno tokio poelgio šaknyje –„tobulybės“ siekimas, badymas kažką pagerinti, jei ne kitiems, tai sau. Kiekvienas nusikaltėlis yra įsitikinęs, jog siekė gero, tik kažkas jam pastojo kelią. Kiekvienas siekiantis valdžios yra tikras, jog jo pavaldiniams bus geriau. Neveltui sakoma: geresnis yra gero priešas. Tiesiog reikia kartais suvokti, kad kiekvienas jau yra pakankamai geras ir tobulas (be ironijos).
Parašė Deode
#337796 Dabar egzistuojantis žmogus tėra neužbaigtas Kūrėjo darbas. Aš taip nors mąstau.
Parašė Deode
#337797
Valius rašė:Apsidarykite ir pamąstykite apie bet kokį blogą poelgį: kiekvieno tokio poelgio šaknyje –„tobulybės“ siekimas, badymas kažką pagerinti, jei ne kitiems, tai sau. Kiekvienas nusikaltėlis yra įsitikinęs, jog siekė gero, tik kažkas jam pastojo kelią. Kiekvienas siekiantis valdžios yra tikras, jog jo pavaldiniams bus geriau. Neveltui sakoma: geresnis yra gero priešas. Tiesiog reikia kartais suvokti, kad kiekvienas jau yra pakankamai geras ir tobulas (be ironijos).


Skaitai mano mintis. Pritariu.
Parašė Tomas2222
#394732
Zvakide rašė:Visi esame zmones-gyvename ,egzistuojame,vegetuojame,..miegam,einam,valgom,mylimes,begam,dievinam, nekenciam ,.. Isivaizudojame,jog esame pasaulio valdovai.Tarytum nuo musu priklauso visa likusi zemes gyvybe-gyvunija,augalai,vandenys,sausumos,..
Zmogus itin susireiksmines padaras.
Is tiesu esame tik menki kirmineliai,ne ka ispudingesni savo egzistencija nei koks kopustinis baltukas(drugelis).Tigras turi dantis,gazele ilgas kojas..zmogus turi prota,kad isgyventu. Taciau ne viena gyvybes forma sitaip nedeformavo pasaulio. Esme tos deformacijos ,matyt,yra todel ,kad zmogus pernelyg save isaukstina paprastus gylusikus instinktus priskirdamas stebuklo atsiradimui,zemes veiksnius ivardindamas kaipo savo nuopelnu .
Manyje yra dvi teorijos-arba zmogus yra pernelyg issivystes gyvunas arba jis yra kokia tai ateivio sekla. Eksperimentas. Kaip gyvunija isgyvens turedama viena valdova.
Kokia jusu nuomone siuo klausimu?


Zmogus kaip ir visos kitos butybes yra kolektyvine butybe. Jeigu taip isireiskiant mes ir esam valdovai, bet kolektyviskai. Ir visos kaltes irgi yra kolektyvines. Kaip bebutu keista TIK nuo musu viskas priklauso tiek zemeje tiek visatoje, niekas kitas neturi tokios valios jegos kaip zmogus. Nei sliekas, bakterija, gyvunas, reptiloidas, demonai ar dar velnias zino kas. Zmogus yra tas Kurejas, kuri visi taip ir mistifikuoja, moliai jus atsigreskit gi pagaliai i save. Zmones ir yra visas tas kolektyvinis Dievas.

Zmogus iskirtinis tuo kad viskas is jo, nieko nera ne is jo ir but negali. Jo valia ir noru yra sutverti visi padarai ir t.t. zmogaus kunas tobulas, ir jokia kita gyvybes rusis tokio tobulumo kuno neturejo, neturi ir niekada netures. Patys save menkina, nemoka naudotis savo kunu o paskui dar kazka kaltina.

Planeta ne nuo zmoniu silpsta o nuo kitu piktybiniu civilizaciju. Tiesiog pusprotis, idiotas ir net nezinau kaip pavadint tokius kurie galvoja kad visatoje(begalybeje), esame vieni. Parazitines civilizacijos melzia mus kiekviena, nes jie degraduoja ju kunai deformuojasi, jiem reik to kuro kuri turi zmones tai - EMOCIJOS. Tik zmogus gali pasigirt tokia placia emociju skale. Bet zmones patapo parazitu aukomis patys to nesuprasdami.

Zmones skiriasi tik savimones lygiu. Tai kalbama dznani jogoje. Pas kuriuos menkas savimoningas arba jo isvis nera jie dar esti kaip gyvuneliai kurie neturi atsakomybes jausmo. Jie negalvoje apie pasekmes todel kazka nuzudyt, paskerst, paleist branduolini uztaisa, zlugdyt atmosfera ir zemes biosfera naikint, tas pats.
Parašė Tomas2222
#394733 Ir dar pamirsau pasakyt vat tokiem kurie turi labai menka savimoninguma, jien negalima asmeniskai sakyt kad esti kaip Kurejas. Nes prades save isaukstinti, prasides puikybe ir ims viska naikinti, nes galvos kad jo norus turi pildyt kiti Kurejai.