Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė Ethan
#380666 Mėgstu photoshopinti įvarius vaizdus kartai, ramina mane šitas užsiėmimas. Moku Photoshopu tik tiek kiek iš tutorial'ų išmokstu ar atsimenu. Jei kam nors reikia paredaguoti kokią nuotrauką ar ką, tai galiu, jei netingėsiu.

Padariau vaizdelį žmonėms kurie žiūrėjo Svetimas: Covenant (Alien: Covenant). Man labai patiko ir paliko įspūdį šis filmas, mėgstu tokio stiliaus žiūrėti: Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Ethan
KunigaikštisMyškinas rašė:Noriu išmokt photoshop dirbt, bet anglų per prastai moku. :bloga

Nu tas nefaina, tada. Nors gal žinai rusų? Turėtų būti rusų kalba Photoshop (PS) mokymų. Arba, ką tik pabandžiau išversti su Chrome "translate this page" tekstinį PS apmokymą į lietuvių kalbą ir gavosi stebinančiai geras vertimas, taigi, yra tokia galimybė.
Nieko per daug sudėtingo ten nėra, tik daug funkcijų ir tiek.
Vartotojo avataras
Parašė KunigaikštisMyškinas
#380701 O tu tą pvksl. iš detalių sudėliojai ar turėjai kažkokį pradinį pvksl? Jei buvo kažkoks pradinis gal gali parodyt? Įdomu pasidarė. :roll: Ir kokį photoshop naudoji? Turiu kažkokį photoshop cc 2017, bet moku tik filtrais naudotis. :D Pamenu kažkada seniai seniai bandžiau pasimokyt buvo kažkokie parsisiuntimai brushes berods... Ar dabar irgi kažkokių priedų prie progės reik? :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Katinas
#380702 Kaip vertintum Covenant? Man tik pirma dalis paliko įspūdį kaip siaubo filmas, kitos vos ne šaudau gaudau :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Ethan
KunigaikštisMyškinas rašė:O tu tą pvksl. iš detalių sudėliojai ar turėjai kažkokį pradinį pvksl? Jei buvo kažkoks pradinis gal gali parodyt? Įdomu pasidarė. :roll: Ir kokį photoshop naudoji? Turiu kažkokį photoshop cc 2017, bet moku tik filtrais naudotis. :D Pamenu kažkada seniai seniai bandžiau pasimokyt buvo kažkokie parsisiuntimai brushes berods... Ar dabar irgi kažkokių priedų prie progės reik? :bloga

lololol iš kokių detalių :D? Gi pats nenupiešiau. Sujungiau šituos paveikslėlius du 1 2 (googlink photoshop Double Exposure, match color funkcija, etc.), tuos rėmelius padariau daugmaž kaip čia rodo, šriftą atsisiunčiau. Šiaip kuo daugiau tutorials pažiūri tuo daugiau sužinai. Brushes galima siųst, taip.

Katinas rašė:Kaip vertintum Covenant? Man tik pirma dalis paliko įspūdį kaip siaubo filmas, kitos vos ne šaudau gaudau :bloga

Aš visas Alien dalis žiūrėjęs, tiesa, jau primiršęs. Covenant regis ne šaudo/gaudo, ten man patiko ir vaidyba pagrindinių veikėjų (ypač androidų) ir atmosfera tokia tamsi, siužeto posūkiai. Pagal mano skonį: sci-fi > jump scare siaubiakai.
Jei pažiūrėjai filmą gal bus įdomios kelios deleted scenes: https://www.youtube.com/watch?v=XeMVrnYNwus ir https://www.youtube.com/watch?v=EkXgRlRao5I