Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė biggie
#382997 Is Gestalto terapeutu, megiamiausias Styvenas Wolinskis (Stephen Wolinsky), nors jis savo teorijas vadina kvantine psichologija. Fun stuff :)
Parašė NOM
#383733 Kodėl verta skaityti Violetos Oaklander knygą „Paslėpti lobiai“

„Lango į vaiko pasaulį“ autorė Violeta Oaklander po dvidešimties metų parašė antrą knygą ir vėl mus drąsina: pravėrę langą į vaiko pasaulį, neabejotinai rasime lobį – jis slypi taip giliai, kad ne visada drįstame jo ieškoti. Tas lobis – vaiko kūrybinė dvasia, kurianti santykius, pasaulį ir jų sandūroje – unikalią vaiko savastį. Ji atspari ir galinti atlaikyti skaudžiausius išbandymus, kurių neturėtų patirti. Kartais slegiančios vaiką mintys ir jausmai užspaudžiami, tariamai išmetami, nuvertinami ir tampa trukdžiu jų gyvenime. Šioje knygoje Violeta Oaklander, aprašydama savo darbo metodus, nevengia atskleisti ir savo jausmų bei patyrimo, nes tai svarbu norint suprasti vaiką, jo raidos ypatumus ir kūrybiškai padėti jam atrasti save. Violetos Oaklander profesinė ir asmeninė branda yra didžioji šios knygos dovana mums, skaitytojams, ji vertinga ne tik psichologams, bet ir visiems, bendraujantiems su vaikais ar suaugusiaisiais.

Dr. doc. Rasa Bieliauskaitė, Vilniaus universiteto dėstytoja, Individualiosios psichologijos instituto steigėja ir psichologė
Parašė žodis
#391961 Geštaltinė psichoterapija mano akimis atrodo viena silpniausių. Net nėra moksliškai grįstų įrodymų, kad ji kuo nors būtų veiksminga.
Parašė NOM
#393774 Geštalto terapijos grupė Lietuvoje Public Group | Facebook