Skyrius, skirtas diskutuoti apie skirtingas psichoterapijos kryptis, dalintis patirtimi, atsiliepimais apie psichoterapeutus ar psichologus.

Moderatorius: KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė Lola
#132055
Manigrivette rašė:Šiaip jau jis yra Psicoterapijos skyriaus vedėjas. Nežinau, ar jis užsiima tokiu gydymu, kokio tu nori. Abejoju tuo. Nors pabandyk - tikrai verta. Šiaip gydantis pas jį, arba guli ligoninėj, arba lankai dieninį stacionarą (grupės ir individualūs pokalbiai).

Jei nenori vartoti vaistų, joks gydytojas negali versti to daryti. Nu, nebent būtum jau nebesuvaldomas asmuo. Bent jau maniškis rekomenduoja, pataria, kaip gydytis ir leidžia man rinktis, ko noriu.

=)


Na butu gerai, kad jis ir nustatytu, kokio to gydymo man reiktu.. Butu gerai kad nereiketu gultis i ligonine, o individualus ar grupiniai pokalbiai turbut bus butini kaip gydymo dalis. Tiesiog gerai jei gydytojas pirma butinybe nelaiko skirti vaistu :)
Gal kas nors zino kaip pas si gydytoja pakliuti, registruotis? Ar reikia siuntimo?
Vartotojo avataras
Parašė Asta0
#132144 Sveiki, buvau pries kelis metus pas Alekseicika.
Vilniuje, Zveryne, Latviu 19a:
Aleksandras Alekseicikas tel:2752260, sesele:2750450
Jei nepasikeite.

Tiesa man nelabai su juo pasiseke. Toks jis keistokas zmogus. Buvau privaciai. Uzejau kartu su teciu. Gera pusvalandi pasakojau apie savo savijauta, mintimis tikedamasi patarimo. O JIS ramiai isklause ir -"o ko tu is manes nori? Su tavo liga iki 60 metu zmones pragyvena." As taip ir zada praradau. Tetis sako, gal kokia knyga... -"Aha, gerai. Ateisi po dvieju dienu, perskaiciusi". Kadangi, labai blogai jauciausi, tai visos knygos nespejau suskaityti. Vel nuejau pas JI, jau viena. Suzinojes, kad visos knygos neperskaiciau, pasake, kad manes negydys. -"O va tavo teveli tai su malonumu imciau gydyti". Tai nei juoktis, nei verti. Man pagalbos reikejo, o jis teveli sveika gydytu su malonumu. Tuo ir baigesi gydymas pas Alekseicika.

Sekmes Jums!!!
Vartotojo avataras
Parašė Kerol
#132286 Man irgi teko girdėti, kad jis keistokas savotiškas žmogus. Daugeliui stipriai ligotų žmonių manau jis būtų pernelyg "kietas" ir "stiprus" gydytojas. Pavyzdžiuj man, kai buvo duobė, tai norėjosi švelnumo (gal tai ir egoistiška), bet aš nebūčiau iškentus jo "spyrių į užpakalį".

Aš irgi neperskaityčiau knygos per porą dienų. Man reikia daugiau laiko, įsigilinti.

Girdėjau, kad jo gydymas paremtas tikėjimu ir Dievu.

O kuo jis užsiema psichoterapija, psichoanalize?
Vartotojo avataras
Parašė amika
#229516 Depresija sergantiems - griežtumas ir kieta ranka netinka, tai gali privesti iki kraštutinybių. Tik žmogiškas bendravimas, dėmesys ir vilties pasėjimas...

Gydo tiek bendravimas, vienatvė - traukia duobėn. Vienas su savo mintim - gali per toli nueit ir negrižt...
Vartotojo avataras
Parašė arkliukas123
#229529 wa ryt turetu jis jau but gryzes is atostogu, tai man teks matyt ryt su juo susipazinti per grupe =)
Vartotojo avataras
Parašė John Kennedy
#229561 Kaip dar galima vertinti gydytoja, jeigu tau tiesiai i akis drebia, kad tu esi durnas, idiotas ir panasiai. Cia tiesiog NO COMMENTS. Praktiskai siulyciau tuo ir uzbaigt komentarus.
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#229575 Gavelinni, nėra pasaulis tik juodas arba tik baltas. Tad komentarai lai tęsiasi. Tavo patirtis, kaip supratau, yra itin nemaloni. Bet yra ir kitaip atsiliepiančių žmonių. Tad, sakyčiau, ši tema yra net labai naudinga žmonėms, kurie su juo žada susidurti.

P.s. yra ir ne vien gydytojų besišvaistančių tokiais žodžiais. Ir garbės tai neprideda niekam. Čia labiau bendražmogiškas, o ne išskirtinai specialybinis/specialistinis aspektas.
Vartotojo avataras
Parašė arkliukas123
#230991 cia pasiskaicius galima pamanyti kad alexeicikas religinis fanatikas :D jokiu realiginiu knygu as negawau :D cia jei ir duoda tai psichologiniais tikslais tam kam reikia :D pirmas mano susidurimas buvo toks jog puse grupes prazliumbiau ir norejau iseiti :D kita diena jam padekojau nes daejo ka jis turejo omeni :D soko terapija pas jo nereali :D bet siaip jis labai geras :D ir man dave knygas skaityti butent tu kuriu man reikejo, man jos labai padejo :D jo viena is ideju pagal mano supratima , priversti zmogu rodyti savo jausmus ,o ne juos slepti. Jis labai geras :D sekmes kas pas ji eis :D man ten laaaaaaabai padejo :D net darba sugebejau susirasti, ko nebuciau pajegus iki tol. kompleksai dingo ir siaip viskas labai ok :DD alexeicikas ir remeikis labai geri daktarai :DD :DD :DD
Vartotojo avataras
Parašė Mona
#231012 Klausyk, net įdomu pasirodė, ką vartoji, kad viskas taip juokinga tau atrodo?
Vartotojo avataras
Parašė arkliukas123
#231035 tiesiog gerai jauciuosi :) raminamuosius vartoju
ParašėŠiršė
#250387
Jozhik v'tumane rašė:Šiaip gydantis pas jį, arba guli ligoninėj, arba lankai dieninį stacionarą (grupės ir individualūs pokalbiai).


Labai noriu pas jį gydytis, bet privačiai pinigų tikrai neturiu. Norėčiau atsigulti į ligoninę, bet juk nėra garantijos, kad pas jį pateksiu? Įmanoma kaip nors ten gydytoją pasirinkti?
Parašė moom
#255547
Širšė rašė:
Jozhik v'tumane rašė:Šiaip gydantis pas jį, arba guli ligoninėj, arba lankai dieninį stacionarą (grupės ir individualūs pokalbiai).


Labai noriu pas jį gydytis, bet privačiai pinigų tikrai neturiu. Norėčiau atsigulti į ligoninę, bet juk nėra garantijos, kad pas jį pateksiu? Įmanoma kaip nors ten gydytoją pasirinkti?


man irgi tai butu idomu. ir jei kas buvo privaciai, ar gletu pasakyt kainas? aciu is anksto :)
Vartotojo avataras
Parašė Anomaly
#261490 Man prieš daugelį metų teko vieną kart pas jį lankytis konsultacijoje,tai antro karto nebebuvo.Gal kai kam patinka kai juos žemina,bet aš savigarbos turiu pakankamai ir niekam neleidžiu iš manęs tyčiotis.Jeigu jo tokie gydymo metodai,tai jie tikrai pažeidžia žmogaus-ligonio teises ir garbės jam,kaip gydytojui tikri nedaro. :ufo
Parašėnegative
#261536
Anomaly rašė:Man prieš daugelį metų teko vieną kart pas jį lankytis konsultacijoje,tai antro karto nebebuvo.Gal kai kam patinka kai juos žemina,bet aš savigarbos turiu pakankamai ir niekam neleidžiu iš manęs tyčiotis.Jeigu jo tokie gydymo metodai,tai jie tikrai pažeidžia žmogaus-ligonio teises ir garbės jam,kaip gydytojui tikri nedaro. :ufo


o žinai, ką jis tau atsakytų? žmogus nusižemina nebent tada, kai nestovi ant žemės.