Pagrindinis puslapis

AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus  |  DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės PrisijungtiPrisijungti   RegistruotisRegistruotis 

Šizofrenija
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kiti psichikos sutrikimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
smekla
Senbuvis

Prisijungė: 2008 07 14

PranešimasParašytas: 2009 09 26, 23:44    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va va su manim irgi taip. Nežinau kas man daros, skaitinėju visur ir jau vaidenas kad ir ta liga gal tinka ir ta.. Ir dabar jau tik persigandus visa ar man ne kokia šizofrenija, ar dar koks velnias, tikrai geriau neskaitinėt. Cha prisiminiau, kaip kadais atsirado med enciklopedija ir iškart ligonių pasipylė Very Happy Gi net komedijose rodo, kaip skaito ir prisitaiko sau simptomus Shocked
dangiska
Senbuvis

Prisijungė: 2009 09 02

PranešimasParašytas: 2009 09 27, 01:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na as sau sizofrenija irgi bandau vis prisitaikyt ...ir klaikstu nuo tos minties :)ai dar vezio pastoviai bijau vis tyrineju apgamelius
na skamba juokingai , bet is tiesu nelinksma
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
aukštai
Naujokas

Prisijungė: 2009 07 10

PranešimasParašytas: 2009 09 27, 09:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dangiska Tu kaip zirafa Melmanas is "Madagaskaro", kur sake "radau dar viena demele ant savo kuno, man odos vezys"
smekla
Senbuvis

Prisijungė: 2008 07 14

PranešimasParašytas: 2009 09 27, 15:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy šakės kaip prajuokinai, dabar turėsiu citatą iš savęs pažvengt Shocked Very Very Happy Dangiška, mum nėr šizo.. Mad jiem girdėjau vaidenas ir pan.. mum gi dar dėk die taip nėr =)
dangiska
Senbuvis

Prisijungė: 2009 09 02

PranešimasParašytas: 2009 09 27, 16:18    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na ne nesivaidena
gerai sugalvojai su tuo melmanu Very Happy
Atgal į viršų
Keleivis
Naujokas

Prisijungė: 2009 09 24

PranešimasParašytas: 2009 09 27, 18:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prakeiktasis: Pats netikiu, bet dabar jau valanda sedziu su siokiu tokiu jautrumu. Emocijos labai nedideles, bet galiu naturaliai nusisypsot. Kai trakstelejo lova, pajutau tai kunu - perejo adrenalino per krauja. Toks trumpalaikis jautrumas jau buvo grizes viena vakara pries pora savaiciu. Tokie vakarai vercia patiket, kad emocijos vis delto gali grizti bent jau dalinai.
Atgal į viršų
Prakeiktasis
Pažįstamas

Prisijungė: 2009 04 27

PranešimasParašytas: 2009 09 27, 19:11    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar man buna super jautrumas sedi toks ir beveik bet kokia smulkmena imi gyliai i sirdi, o buna kad ir kas blogai daro tau tu nekreipi i tai visisko demesio. As be emociju buvau 3 metus galiu pasakyt kazkur. Na o sioj ligoj yra remisija tikrai, tik ne pas keikviena bet ji tikrai yra. Tai kad keleivi galvok kad tau po 3 kokiu metu o gal anksciau ivyks remisija ir nereiks nei vaistu nieko. Na man taip daktaras yra pasakes, inai pas mane ivyksta, laikini epizodai buna kaip po pusmeti nereik beveik vaistu naudoti ir t.t.
Keleivis
Naujokas

PranešimasParašytas: 2009 09 28, 09:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prakeiktasis: Kokia psichoterapija naudojai? Ejai pas psichoterapeuta? Ar bendravai su zmonem?
Atgal į viršų
zvalgas
Naujokas

Prisijungė: 2009 08 27

PranešimasParašytas: 2009 09 28, 11:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keleivis rašo:
Kai trakstelejo lova, pajutau tai kunu - perejo adrenalino per krauja. Toks trumpalaikis jautrumas jau buvo grizes viena vakara pries pora savaiciu.

Man ir kartais būna , nuo menkiausio garselio ar pan . visas nutirpstu . Čia prie depresijos priskiriama ? Kiek skaičiau apie įvairias psichikos ligas , tai ne ko visų bruožų turiu Shocked , nusprendžiau nekreipt dėmesio , nors kartais ir sunku , bet verčiau pačiam nespręsti...
Atgal į viršų
Prakeiktasis
Pažįstamas

PranešimasParašytas: 2009 09 28, 11:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gilumine psichoterapija naudoju, pradziai palaikomoji buvo. Lankau jau 3 metus psichoterapija. Lankau ir kluba serganciu sia liga. Nezinau bendravimas pas mane neintensyvus. Tarkim turiu bendravimo problemu, bet cia ne ligos o labiau jau vaikystes, pauglystes traumu padarinys. Na stengiuosi iveikt ir liga ir bendravima, paziuresiu kiek jegu uzteks.
Keleivis
Naujokas

PranešimasParašytas: 2009 09 30, 09:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ar niekam nera buve taip, kad negaletumet nustygti vienoj vietoj. As pvz, guledamas negaliu isbut vienoj pozicijoj ilgiau nei kelias sekundes. Atsikeles turiu vaiksciot is kambario kampo i kampa, kad judeciau ir nusiraminciau. Kazkoks kosmaras. Niekas nepadeda.
Atgal į viršų
Asta0
Pažįstamas

Prisijungė: 2009 06 14

PranešimasParašytas: 2009 09 30, 10:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keleivis rašo:
Ar niekam nera buve taip, kad negaletumet nustygti vienoj vietoj. As pvz, guledamas negaliu isbut vienoj pozicijoj ilgiau nei kelias sekundes. Atsikeles turiu vaiksciot is kambario kampo i kampa, kad judeciau ir nusiraminciau. Kazkoks kosmaras. Niekas nepadeda.

Man buvo nenusisedejimas vietoje. Tikrai buvo kosmaras. Net mamos prasiau, kad koju pedas sukinetu. Pradejus gerti Zyprexa praejo.
Atgal į viršų
Keleivis
Naujokas

PranešimasParašytas: 2009 10 02, 11:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Del koju neramumo vakar buvau pas savo psichiatra. Isai pasake, kad tai yra sioks toks salutinis Rispolepto poveikis ir skyre Cikladolio. Pabandziau viena isgert ir bingo. Dabar jauciuos gerai javascript:emoticon Sad
Atgal į viršų
Prakeiktasis
Pažįstamas

PranešimasParašytas: 2009 10 02, 18:34    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Saunu Confused , as kaip geriau respolepta tai visada naudojau cikladoli ar parkopana, nuo salutiniu poveikiu. Na ir siaip yra vaistai kurie sukelia salutinius poveikius, cikladolis ar parkopanas nuima viska.
sumersara
Pažįstamas

Prisijungė: 2009 03 08

PranešimasParašytas: 2009 10 03, 10:40    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš geriu rispena ir ketipinorą, bet jokio šalutinio poveikio išskyrus šioks toks kūno masės padidėjimas nejaučiu, o gal tiek susigyvenau su tuo kad nebejaučiu, tad neteko gerti jokio papildomo vaisto mažinančio šalutinį poveikį.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kiti psichikos sutrikimai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 30, 31, 32  Toliau
Puslapis 1332

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume