Skyrius, skirtas kitoms psichikos ligoms.

Moderatoriai: nemoku, KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė smekla
#150424 Va va su manim irgi taip. Nežinau kas man daros, skaitinėju visur ir jau vaidenas kad ir ta liga gal tinka ir ta.. Ir dabar jau tik persigandus visa ar man ne kokia šizofrenija, ar dar koks velnias, tikrai geriau neskaitinėt. Cha prisiminiau, kaip kadais atsirado med enciklopedija ir iškart ligonių pasipylė :D Gi net komedijose rodo, kaip skaito ir prisitaiko sau simptomus :achtung
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#150432 na as sau sizofrenija irgi bandau vis prisitaikyt ...ir klaikstu nuo tos minties :)ai dar vezio pastoviai bijau vis tyrineju apgamelius :)
na skamba juokingai , bet is tiesu nelinksma :)
Vartotojo avataras
Parašė aukštai
#150450 Dangiska :) Tu kaip zirafa Melmanas is "Madagaskaro", kur sake "radau dar viena demele ant savo kuno, man odos vezys" B)
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#150540 :D B) šakės kaip prajuokinai, dabar turėsiu citatą iš savęs pažvengt :achtung :DD Dangiška, mum nėr šizo.. :da jiem girdėjau vaidenas ir pan.. mum gi dar dėk die taip nėr =)
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#150543 na ne nesivaidena :)
gerai sugalvojai su tuo melmanu :D B)
Parašė Keleivis
#150585 Prakeiktasis: Pats netikiu, bet dabar jau valanda sedziu su siokiu tokiu jautrumu. Emocijos labai nedideles, bet galiu naturaliai nusisypsot. Kai trakstelejo lova, pajutau tai kunu - perejo adrenalino per krauja. Toks trumpalaikis jautrumas jau buvo grizes viena vakara pries pora savaiciu. Tokie vakarai vercia patiket, kad emocijos vis delto gali grizti bent jau dalinai.
Vartotojo avataras
Parašė Prakeiktasis
#150590 Dar man buna super jautrumas sedi toks ir beveik bet kokia smulkmena imi gyliai i sirdi, o buna kad ir kas blogai daro tau tu nekreipi i tai visisko demesio. As be emociju buvau 3 metus galiu pasakyt kazkur. Na o sioj ligoj yra remisija tikrai, tik ne pas keikviena bet ji tikrai yra. Tai kad keleivi galvok kad tau po 3 kokiu metu o gal anksciau ivyks remisija ir nereiks nei vaistu nieko. Na man taip daktaras yra pasakes, inai pas mane ivyksta, laikini epizodai buna kaip po pusmeti nereik beveik vaistu naudoti ir t.t.
Parašė Keleivis
#150720 Prakeiktasis: Kokia psichoterapija naudojai? Ejai pas psichoterapeuta? Ar bendravai su zmonem?
Parašė zvalgas
#150746
Keleivis rašė: Kai trakstelejo lova, pajutau tai kunu - perejo adrenalino per krauja. Toks trumpalaikis jautrumas jau buvo grizes viena vakara pries pora savaiciu.


Man ir kartais būna , nuo menkiausio garselio ar pan . visas nutirpstu . Čia prie depresijos priskiriama ? Kiek skaičiau apie įvairias psichikos ligas , tai ne ko visų bruožų turiu :achtung , nusprendžiau nekreipt dėmesio , nors kartais ir sunku , bet verčiau pačiam nespręsti...
Vartotojo avataras
Parašė Prakeiktasis
#150751 Gilumine psichoterapija naudoju, pradziai palaikomoji buvo. Lankau jau 3 metus psichoterapija. Lankau ir kluba serganciu sia liga. Nezinau bendravimas pas mane neintensyvus. Tarkim turiu bendravimo problemu, bet cia ne ligos o labiau jau vaikystes, pauglystes traumu padarinys. Na stengiuosi iveikt ir liga ir bendravima, paziuresiu kiek jegu uzteks.
Parašė Keleivis
#151464 Ar niekam nera buve taip, kad negaletumet nustygti vienoj vietoj. As pvz, guledamas negaliu isbut vienoj pozicijoj ilgiau nei kelias sekundes. Atsikeles turiu vaiksciot is kambario kampo i kampa, kad judeciau ir nusiraminciau. Kazkoks kosmaras. Niekas nepadeda.
Vartotojo avataras
Parašė Asta0
#151466
Keleivis rašė:Ar niekam nera buve taip, kad negaletumet nustygti vienoj vietoj. As pvz, guledamas negaliu isbut vienoj pozicijoj ilgiau nei kelias sekundes. Atsikeles turiu vaiksciot is kambario kampo i kampa, kad judeciau ir nusiraminciau. Kazkoks kosmaras. Niekas nepadeda.


Man buvo nenusisedejimas vietoje. Tikrai buvo kosmaras. Net mamos prasiau, kad koju pedas sukinetu. Pradejus gerti Zyprexa praejo.
Parašė Keleivis
#152088 Del koju neramumo vakar buvau pas savo psichiatra. Isai pasake, kad tai yra sioks toks salutinis Rispolepto poveikis ir skyre Cikladolio. Pabandziau viena isgert ir bingo. Dabar jauciuos gerai javascript:emoticon :)))
Vartotojo avataras
Parašė Prakeiktasis
#152209 Saunu :super , as kaip geriau respolepta tai visada naudojau cikladoli ar parkopana, nuo salutiniu poveikiu. Na ir siaip yra vaistai kurie sukelia salutinius poveikius, cikladolis ar parkopanas nuima viska.
Vartotojo avataras
Parašė sumersara
#152356 Aš geriu rispena ir ketipinorą, bet jokio šalutinio poveikio išskyrus šioks toks kūno masės padidėjimas nejaučiu, o gal tiek susigyvenau su tuo kad nebejaučiu, tad neteko gerti jokio papildomo vaisto mažinančio šalutinį poveikį.