Pagrindinis puslapis

AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus  |  DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės PrisijungtiPrisijungti   RegistruotisRegistruotis 

Šizofrenija
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kiti psichikos sutrikimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
zvalgas
Naujokas

Prisijungė: 2009 08 27

PranešimasParašytas: 2009 11 20, 20:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Radau diskusijos.lt , ką manot ? Very Happy

Citata:
Vieniems tai liga, kitiems menininko , filosofo, išminčiaus gyslelė

Citata:
Asmeniskai pazistu labai gera tatuiruociu piesieja sizofrenika (gyvena is to, kad parduoda savo piesinius tatoo studijoms). Pats man papasakojo, kad mato vaizdinius, kuriuos paskui perpiesia ir is to duona savo uzdirba. O dar vaizdinius uzraso apsakymo forma, o juos vienas kunigas is jo perka ir naudoja kaip medziaga savo pamokslams.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lota
Pažįstamas

Prisijungė: 2009 03 01

PranešimasParašytas: 2009 11 20, 20:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šustrai. Bent jau man kiek tekę susidurt tai tokia žmonės paprastai labai nepraktiški.
dangiska
Senbuvis

Prisijungė: 2009 09 02

PranešimasParašytas: 2009 11 20, 20:19    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as manau , kad menininkai dazniau serga tokiom ligom , nes jie ir taip priplauke...sizofrenija yra liga kuria reikia gydyt...
as pati kuriu nemazai...bet man nereikia vaistu , narkotiku , kad kazka sumastyciau...vaizdai ateina patys..gal dievo dovana nzn..bet is kitos puses narkotiku sukeltos haliucinacijos buna tikrai idomios ir gali sukelt ikvepima jei sedi kurybinej duobej...tai taip ir sizofrenija gali padet kazka sukurt...
Atgal į viršų
Smilgaa
Naujokas

Prisijungė: 2009 09 16

PranešimasParašytas: 2009 11 20, 20:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

as menininke :lakstau :lakstau :lakstau kol kas sizofrenijos nedegnozavo... kol kas
bet kai akademijoj sesijos budavo tai tikrai visiem stogas nuvaziuodavo :lakstau :lakstau :lakstau

*** aplamai "menininkai" labai jautrus is intuityviai i visa aplinka jautriau reguoja :lakstau :lakstau :lakstau
zvalgas
Naujokas

PranešimasParašytas: 2009 11 20, 20:36    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man šitas ššššš tikrai nepadeda , galėčiau piešt , bet galvoj vėjai švilpia . Norėčiau pamatyt vaiduoklių gal geriau būtų Very Happy
Atgal į viršų
Kūnas
Svečias

PranešimasParašytas: 2009 11 20, 20:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Manau tiek žodis "menininkas", tiek "šizofreniškas" yra labai nuvalkioti arba įgauna papildomų reikšmių. Tai į kalbą ineša dar daugiau neaiškumo, todėl taip sudėtinga darosi suprasti vieniems kitus ir kitiems vienus. Tokia mano nuomonė.
Atgal į viršų
Keleivis
Naujokas

Prisijungė: 2009 09 24

PranešimasParašytas: 2009 11 28, 20:20    Rašyti temą: Re: sveiki Atsakyti su citata

sergantis rašo:
sveiki skaiciau kad yra zmoniu grupe kaune kur renkasi sergantys tokia liga,gal gali parasyti adresa...

sergantis: ar pavyko rasti sizofrenija srganciuju kluba?

Gal pavyko kam nors kitam?
Atgal į viršų
zvalgas
Naujokas

PranešimasParašytas: 2009 11 29, 19:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ieškojau forumo , bet nieko panašaus neradau ...
Atgal į viršų
Ieskiklis
Naujokas

Prisijungė: 2009 12 22

PranešimasParašytas: 2009 12 23, 00:36    Rašyti temą: Šizofrenija Atsakyti su citata

Sveiki, "Bendraminčiai" šitą psl jau žinau daugiau kaip puse metų, bet tik dabar nusprendžiau prisiregistruoti ir pasitart bei pasidalinti patirtimi

Man 22 metai, ligoninėj nustatė F20.6 Tai yra paprastoji šizofrenija, paskaitinėjęs apie šią ligą sąsajų nelabai randu.. bet ne esmė, pavargau jau analizuoti visą ta š.
būtų malonu sužinoti kur kaune yra pagalbos centrų, grupių ar pan. Noriu stipriai kiptis į gyvenimą, bet be vaistų, nes jie jau kartą apvertė gyvenimą aukštyn kojom... Kalbant apie jausmus, tai yra likęs tik toks jausmas krūtinėj kai karčiai ir skaudžiai krūtinėj stringa mintys, kurių jau susikaupęs nemažas sluoksnis ir tas sunkumo jausmas krūtinėj nuolatinis palydovas, primenantis, kad aš visdar gyvas.. o smegenys lyg būtų keliais sluoksniais standžiai aptrauktos celofanu, o dar kaltės jausmas prieš draugus, kad jaučiuosi kaip celofaninis maišas, kietai prikimštas knygų dulkių... ir atšalęs atbukęs, haliucinacijų man nėra ir neatrodo, kad mano smegenys jau apskritai pajėgios sukurti kažką panašau į haliucinaciją...

O tiems pseudo-menininkams patariu neieškot smegenų užpakalyje, kažkada pats taip dariau ir prisikarksėjau, dabar labai šlykštu kai pasiklausau kaip paaugliai bohemščikai susėdę svajoja ir kliedi apie šizofreniją, kaip apie ją svajoja ir kad tai kažkas labai kieto ir t.t. Taigi nuoširdžiai patariu neieškot problemų kol dar dar nradot ir neit be reikalo pas psichiatrus ir neieškot sau simptomų ar neeksperimentuot su narkotikais ir kitom medžiagom. Ačiū
Atgal į viršų
Prakeiktasis
Pažįstamas

Prisijungė: 2009 04 27

PranešimasParašytas: 2009 12 27, 08:02    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kam analizuot reikia viska, sifras nieko nereiskias ligos =) . Daktarai dazniausiai deda toki kuriam vaistai kompensuojami. Nereiktu moket simtus lt ir t.t. Grupeles yra, savitarpio grupes, tik reik ieskot. Bent savo psichikos sveikatos centre pasidomek, turetu paciame jame buti. O ka jau vaistai zalingo padare, ar esi garantuotas kad po 5 metu jei nevartosi busi sveikas kaip ridikas ir nereiks vaistu =) . Dazniausiai buna nutraukus vaistus euforija kuri trunka lb trumtpai is patirties sakau, kokia 3 men-6 men max. Toliau krenti dar giliau. Siaip kaune lankau grupele, o simptomu grynu pagal shifra nerasta. Nesigilinu paprasciausiai, o siaip jei nesikreipsi laiku pas psichiatra, ar psichoterapiaute, uzdelta ligos forma gali tapti palydove visame gyvenime ir neisgydoma, taiatsitiko man.....
zvalgas
Naujokas

PranešimasParašytas: 2010 02 07, 17:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėl šizofrenijos kažin galima gaut atleidimą nuo 12 kl. egzaminų ?
Atgal į viršų
Girl
Pažįstamas

Prisijungė: 2010 01 27

PranešimasParašytas: 2010 02 07, 22:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kažkur girdėjau, kad jei dabar susirgai tai gal ir būtų galima. Bet yra tam tikros ligos, manau, kad šizofrenija gali patekti, bet reiktų tiksliau pasidomėti tuo, nes čia mano nuogirdos... Twisted Evil
zvalgas
Naujokas

PranešimasParašytas: 2010 02 09, 20:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Radau kažkokius sąrašus yra šizofrenija
Atgal į viršų
sumersara
Pažįstamas

Prisijungė: 2009 03 08

PranešimasParašytas: 2010 02 18, 23:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

You tube radau labai nuoširdų ir įkvepiantį filmuką: merginos pasakojimas apie savo ligą - šizofreniją, su kokiomis mintimis, jausmais ji susiduria, kalba, kaip situaciją mato, ir jos tėveliai. Blioviau taip kaip jau seniai nebuvau bliovusi. Man jos pasakojimas, jos gyvenimo situacija tokie artimi, kad net retkarčiais jaučiau jog tai mano mintys, mano pergyvenimai tik toks skirtumas jog aš kiekvieną dieną kovoju su klausos haliucinacijomis (šurmuliu lyg kas tyliai kalbėtųsi ir karts nuo karto ištariamais atskirais beprasmiais žodžiais)
http://www.youtube.com/watch?v=Q47ZtLI4Huc&feature=PlayList&p=C7D1C8E87620C872&index=0
Atgal į viršų
zvalgas
Naujokas

PranešimasParašytas: 2010 03 31, 19:58    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šizofrenija sergantys dailininkai paišo tokius pat piešinius kuriuos paišo LSD narkotikų pavartoję asmenys

http://cache.kotaku.com/assets/resources/2006/10/cat.jpg

cia tai tiesos manau yra , as ir panasiai peckelioju Shocked
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kiti psichikos sutrikimai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 30, 31, 32  Toliau
Puslapis 1732

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume