Pagrindinis puslapis

AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus  |  DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės PrisijungtiPrisijungti   RegistruotisRegistruotis 

Randų šalinimas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaistai, gydytojai, gydymo įstaigos ir pan.
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
the ending
Moderatorius

Prisijungė: 2009 12 29

PranešimasParašytas: 2011 07 05, 12:47    Rašyti temą: Atsakyti su citata

trist rašo:
tik viena, girdejau tas lazeris ziaurius pinigus kainuoja? siaip savo laiku turbut butu galeje susiuti,bet as taip ir nenuejau tai iki dabar tas randas raudonos spalvos.

žinok,jei tik vienas randas tai nieko baisaus
ta prasme pas mane pačia pusę rankos randuose,bet yra kokie 3 kur tikrai stori ir iškilę buvo.juos,matyt,irgi būtų siūvę,jei būtų matę.buvo didelė nuostaba iš vienos draugės,kad jie patys užgijo.ir vat vieni greit pagijo,tik liko ploni randai,o vat tie 3 kažkur gal 1.5 metų raudoni ir iškilę buvo,bet jau dabar tas raudonumas dinginėja.
gal palauk,kol jis pats nubals?pats randas,aišku,nedings,bet visgi
yra toks nebrangus rusiškas tepalas KLIRVIN man rodos vadinasi.jis šiaip panaikina šviežius randus,žaizdas,įpjovimus ir tuo pačiu nubalina randus.
man asmeniškai padėjo tik ant tų mažesnių randų,kai kurie net dingo.gal pamėgink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kandis
Pažįstamas

Prisijungė: 2010 06 09

PranešimasParašytas: 2011 07 05, 22:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As irgi turejau problemu del randu... Tiesa, jie gana ryskoki, kazkiek matesi kitam zmogui, o man tuo labiau, taigi pavasario gale vaiksciojau su ilgomis rankovemis, nes buvo geda rodyti rankas.. Visa menesi kasdien prausiau savo oda su sveitikliu bei tepiau tepalu DERMATIX ULTRA. Randai kazkiek isbluko, bet vis tiek matesi. Po menesio pradejau vaikscioti i soliaruma, o veliau ir pliaze deginaus nemazai. Rezultatas - baveik visi randai isnyko, liko tik vos keli mazai pastebimi bruksniai, net kiti nesuprastu, kad cia zalojimosi pedsakai.. Net nezinau kaip patarti, manau man padejo ir tepalas, ir saule..
trist
Naujokas

Prisijungė: 2011 03 21

PranešimasParašytas: 2011 07 16, 23:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dėkui, už patarimus. Jo, pats tik svajoju kaip tą randą kad nubalinti kad tik kitiem nekristų į akis,nes dabar vaikštau su pleistru tipo čia tik laikina žaizda ir taip jau beveik 2 metai, o žmonės vistiek kreivai žiūri, o randas kaip nemažėja taip ir nemažėja.
Atgal į viršų
Kuroshitsuji
Administratorius

Prisijungė: 2008 09 18

PranešimasParašytas: 2011 07 17, 08:14    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ai man dzin, tegul žiūri. Koks jų reikalas mano randai...
Atgal į viršų
trist
Naujokas

Prisijungė: 2011 03 21

PranešimasParašytas: 2011 07 29, 16:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kandis rašo:
As irgi turejau problemu del randu... Tiesa, jie gana ryskoki, kazkiek matesi kitam zmogui, o man tuo labiau, taigi pavasario gale vaiksciojau su ilgomis rankovemis, nes buvo geda rodyti rankas.. Visa menesi kasdien prausiau savo oda su sveitikliu bei tepiau tepalu DERMATIX ULTRA. Randai kazkiek isbluko, bet vis tiek matesi. Po menesio pradejau vaikscioti i soliaruma, o veliau ir pliaze deginaus nemazai. Rezultatas - baveik visi randai isnyko, liko tik vos keli mazai pastebimi bruksniai, net kiti nesuprastu, kad cia zalojimosi pedsakai.. Net nezinau kaip patarti, manau man padejo ir tepalas, ir saule..

o su kokiu sveitikliu prausei?
Atgal į viršų
sapnabernis
Pažįstamas

Prisijungė: 2011 02 20

PranešimasParašytas: 2011 07 30, 11:08    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano kai pamato tą riešą, kur mažiau jų, tai paklausia ar katę turiu namie. Tai lengvai pasiteisint galima. O kairė ranka labai brūkšniuota, bet kažkaip niekas nepamato jos, nes vidinėj pusėj yra, o žmonės vaikščioja mano kairėje pusėje.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaistai, gydytojai, gydymo įstaigos ir pan. Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3
Puslapis 33

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume