Moderatoriai: nemoku, KunigaikštisMyškinas

Vartotojo avataras
Parašė the ending
#228999
trist rašė:tik viena, girdejau tas lazeris ziaurius pinigus kainuoja? siaip savo laiku turbut butu galeje susiuti,bet as taip ir nenuejau tai iki dabar tas randas raudonos spalvos.


žinok,jei tik vienas randas tai nieko baisaus ;)
ta prasme pas mane pačia pusę rankos randuose,bet yra kokie 3 kur tikrai stori ir iškilę buvo.juos,matyt,irgi būtų siūvę,jei būtų matę.buvo didelė nuostaba iš vienos draugės,kad jie patys užgijo.ir vat vieni greit pagijo,tik liko ploni randai,o vat tie 3 kažkur gal 1.5 metų raudoni ir iškilę buvo,bet jau dabar tas raudonumas dinginėja.
gal palauk,kol jis pats nubals?pats randas,aišku,nedings,bet visgi :)
yra toks nebrangus rusiškas tepalas KLIRVIN man rodos vadinasi.jis šiaip panaikina šviežius randus,žaizdas,įpjovimus ir tuo pačiu nubalina randus.
man asmeniškai padėjo tik ant tų mažesnių randų,kai kurie net dingo.gal pamėgink ;)
Vartotojo avataras
Parašė Kandis
#229036 As irgi turejau problemu del randu... Tiesa, jie gana ryskoki, kazkiek matesi kitam zmogui, o man tuo labiau, taigi pavasario gale vaiksciojau su ilgomis rankovemis, nes buvo geda rodyti rankas.. Visa menesi kasdien prausiau savo oda su sveitikliu bei tepiau tepalu DERMATIX ULTRA. Randai kazkiek isbluko, bet vis tiek matesi. Po menesio pradejau vaikscioti i soliaruma, o veliau ir pliaze deginaus nemazai. Rezultatas - baveik visi randai isnyko, liko tik vos keli mazai pastebimi bruksniai, net kiti nesuprastu, kad cia zalojimosi pedsakai.. Net nezinau kaip patarti, manau man padejo ir tepalas, ir saule..
Parašė trist
#230124 Dėkui, už patarimus. Jo, pats tik svajoju kaip tą randą kad nubalinti kad tik kitiem nekristų į akis,nes dabar vaikštau su pleistru tipo čia tik laikina žaizda ir taip jau beveik 2 metai, o žmonės vistiek kreivai žiūri, o randas kaip nemažėja taip ir nemažėja.
Parašė trist
#230912
Kandis rašė:As irgi turejau problemu del randu... Tiesa, jie gana ryskoki, kazkiek matesi kitam zmogui, o man tuo labiau, taigi pavasario gale vaiksciojau su ilgomis rankovemis, nes buvo geda rodyti rankas.. Visa menesi kasdien prausiau savo oda su sveitikliu bei tepiau tepalu DERMATIX ULTRA. Randai kazkiek isbluko, bet vis tiek matesi. Po menesio pradejau vaikscioti i soliaruma, o veliau ir pliaze deginaus nemazai. Rezultatas - baveik visi randai isnyko, liko tik vos keli mazai pastebimi bruksniai, net kiti nesuprastu, kad cia zalojimosi pedsakai.. Net nezinau kaip patarti, manau man padejo ir tepalas, ir saule..


o su kokiu sveitikliu prausei?
Vartotojo avataras
Parašė sapnabernis
#230953 Mano kai pamato tą riešą, kur mažiau jų, tai paklausia ar katę turiu namie. Tai lengvai pasiteisint galima. O kairė ranka labai brūkšniuota, bet kažkaip niekas nepamato jos, nes vidinėj pusėj yra, o žmonės vaikščioja mano kairėje pusėje.
Parašė DariusS
#324708
negative rašė:tiksliau ne persodinimas, o sutraukimas ir išpjovimas randuotos odos.
įdomu, kiek kainuotų. pasiryžčiau tokiai operacijai vis tiek.


Gal pavyko daugiau informacijos gaut dėl šios procedūros? Sumokėčiau betkokius pinigus.

Pas mane ant dešinės rankos bent 50 randų. ir didelių ir mažų, jokie lazeriai ar kremai jau nepadės.
Vartotojo avataras
Parašė Ionia
#324723 Hm, lazeriai gilių randų nepašalins, nežinau perdaug apie kitus būdus, bet žinau kad mūsų organizmai labai skirtingi, ir jungiamasis audinys susidaro labai skirtingai, todėl atsargiai žiūrėčiau į visokias procedūras, nes nežinia kaip tavo oda gyja, gali prisidaryti dar didesnių randų.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#325695 :))) Aš tai turiu randų nuo visų operacijų, didžiausias - ant dešinės šlaunies. Tai irgi, kaip The Ending rašė, jau susitaikiau su tuo ir jokių šalinimų nereikia man, nors galėtų išblukti, ne taip matytūs.
Vartotojo avataras
Parašė coffee
#333430 Turiu randų keleta po pjaustymųsi paauglystėje,keleta didelių po operacijų ir avarijos.
Darysiuosi tose vietose tattoo-velniai nematė.Man labai estetiška ši išeitis atrodo :da
o ką kiti pagalvos-velniai nematė.LIFE IS LIFE :)))
Parašė bubble_bee
#334385 Labiausiai trukdė ant kojų, ypač vasarą. Kosmetologė rekomendavo rusišką tepaliuką su pipirais. Nebrangus, o ir nebuvo prierašo, kad tinka randams šalinti, tad abejojau, ar veiks, o pabandžius... Stebuklo nepadarė, bet paviršius lygesnis tapo, mažesni vos matomi, spalva pavienodėjo. Tik graužia šiek tiek tie pipiriukai, o ir pritingiu kasdien tepliotis, bet prieš vasarą reikės susiimti. :)

Naudojant tuos brangius iš vaistinės efekto nebuvau pastebėjusi, o ir ji sakė, kad jie nelabai kam pasiteisina esant senesniems randams.