Pagrindinis puslapis

AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus  |  DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės PrisijungtiPrisijungti   RegistruotisRegistruotis 

Panikos sindromas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kiti psichikos sutrikimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Paukstis
Senbuvis

Prisijungė: 2012 06 25

PranešimasParašytas: 2012 07 04, 14:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu Nu, nuo priklausomybes Delfiui nera vaistu... Kituose forumuose gi gali info paskaitinet, kam save mucint kitu nelaimem...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Rimas
Naujokas

Prisijungė: 2012 06 17

PranešimasParašytas: 2012 07 18, 22:50    Rašyti temą: Panikos sindromas Atsakyti su citata

Nu va jau gryzau i Lietuvele ir jau per tris savaites aplekiau net kelis daktarus LOR,Kardiologa,Endokrinologa,Psichiatra,ryt pas neurologa.Na vis kazkas jau i prieki juda, o Anglose vis dar tebelaukciau kol laiskas ateis is ligonines su pakvietimu atlikti koki nors tyrima.LOR nustate kad sveikas,del skydliaukes taip pat sveikas,na del sirdies tai rado kairiojo skilvelio hipertrofija,bet sake kad nera nieko baisaus israse kalio,magnio ir nuo spaudimo vaistu.Na o psichiatras israse SEROXAT 20mg. ir pasiunte pas psichologa.Na ziuresiu ka neurologas pasakys,jei neras neurologiniu susirgimu tai tada 100% kad bus nervinis susirgimas ir teks dirbti su psichiatru ir psichologu.Bet man kazkotais nesitiki nejaugi nuo kazkokiu tai nerimo susirgimu gali smarkiai dusinti ir drebinti rytais kaip pachmielnas buciau?
Atgal į viršų
Kuroshitsuji
Administratorius

Prisijungė: 2008 09 18

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 04:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rimai, gali.
Mints
Savas

Prisijungė: 2007 11 15

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 08:54    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gali, dar ir kaip gali.
Rimas
Naujokas

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 12:50    Rašyti temą: Panikos sindromas Atsakyti su citata

Sveiki,na vat gryzau is po Neorologo konsultacijos su sauja vaistu
Tik pas koki daktara nuaini ir is karto gauni recepta keliems vaistams,tai dabar reikes saujom ryti ir nesuprasti kurie padejo ir arba nuo kuriu negerai pasidare.Psichiatras israse SEROXAT o neurologas sako palauk dar negerk tu, nes jie stiprus.Pagerk mano vaistus ir israse Cavinton Forte (pleciantys),Bromazepam,Hypnogen.Be situ dar ir Tazepam geriu po 2 i diena.Nebesusigaudau jau, tai prirysiu tu visokiausiu raminamu kad mane vilks puse metu Very Happy .Bromazepam,Hypnogen,Tazepam jog jie visi turi raminama poveiki,tai kaip juos vartoti nesuprantu,miegosiu ir miegosiu.O gal Tazepama nutraukti?,nes seimos daktaras buvo israses bendrai profilaktikai.Baisu ta chemija ryti,bet reikia nes be chemijos jau puse metu vargstu ant vietos,tai reikia kazka pradeti vartoti,gal pageres.
Atgal į viršų
maingirdas
Senbuvis

Prisijungė: 2012 01 02

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 13:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rimai ,tavo vaistai man patiko,ypac raminantys.Gerai ,ramus busi.Daugiau nekomentuosiu ,nes yra daugiau uz mane suprantanciu apie tavo liga.
John Kennedy
Pažįstamas

Prisijungė: 2010 08 24

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 14:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rimai, raminanciais nepiktnaudziauk ir gerk tik vienus is ju! Nes gali liudnai baigtis. Klausyk ka sako psichiatras, nes tavo liga panasi i psichine. Kitu vaistu (plecianciu) nevartok. Pasitark su savo daktaru geriausia..
Atgal į viršų
Mints
Savas

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 14:55    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tazepam yra benzodiazepinu grupes vaistas. Kai kuriu saltiniu teigimu beveik visi bezodiazepinai veikia mazdaug panasiai - raminanciai nervu sistema jei naudoti juos trumpai bet sukelia ziauru pripratima ir nebeduoda naudos jei vartoti ilgai (virs poros savaiciu kasdienio naudojimo).

Benzodiazepinu konverteris internete (http://www.benzodocs.com/converter.php?act=convert) stai ka sako:

===

Conversion:
10 mg's of Oxazepam (kitas tazepam pavadinimams) is approximately equal to 2.75 mg's of Bromazepam.
Ratio:
The ratio of Oxazepam to Bromazepam is 3.636:1

===

Siaip jei skaitai angliskai siulau apsilankyt sioje svetaineje, cia forumas vartojanciu ir vartojusiu, nutreukinejusiu benzus ir cia pasiskaitysi koks rimtas pavosjus yra benzodiazepinai: http://www.benzobuddies.org/benzodiazepine-information

Taigi Tazepamas ir Bromazepamas mano manymu negali but vartojamas kartu nes tai tikra narkomanija bus. O jei pradesi vartoti bromazepama ziurek kad kiekis panasus bustu. taigi jei tu vartodavai 10 Mg tazepamo tai ji nutraukus tau 3 mg bromazepamu gali buti mazoka. Bet jei nevartojai kasdien o tik kartais tada bus tikrai OK.

Cia viska rasau is bendros patirties. A sne pries vaistus, ir nors daug kas kritikuoja benzus ir sako kad jie veda i visuotine narkomanija, as uz tai kad jai skiria gydytojas tai reikia vartoti, tik labai buti atsargiam, ir pavartojus apie pora savaiciu paskui pamazu mazinti ir atsargiai nutraukineti (pats mazinimas ir nutraukimas irgi gali uzimti 1-2 savaites kad nebutu nemaloniu pojuciu ir gryztancio nerimo)

Del plecianciu vaistu poveikio, cia kaip pasiseks. Kai kam galva prasvieseja nuo ju o kai kam ja spaudzia (man, pvz) ir gana nejaukus poveikis. Taigi siaip jau geriau butu ne imt saujomis juos gerti o ivedineti po viena vaista kas kelias dienas, stebint kaip keiciasi savijauta. Maingirdas gal mane kritikuos, jis labiau pasitiki daktarais, bet as esu tikras, vaistai kartais ne tik gera poveiki daro bet ir duoda salutiniu negeru poveikiu kuriuos po to zmones painioja su liga.

Pavyzdziui:
Tavo bloga savijauta rytais gali buti tiesiog tazepamo poveikis, jei tu butum ji geres kuri laika ir staiga nutraukes. Taip daznai zu benzais buna. Todel dar gerai apmastyk, kas pasikeite tavo gyvenime pries pradedant jaustis blogai. gal tikrai nutraukei koki vaista prie kurio priprantama, o gal metei gert kava, energetinius gerimus, alkoholi ar rukyt zolyte? Nemanau kad kazkas tokio pas tave (bet kazkas tokiobuvo pas mane suenergetiniais), bet vidinis inventorius kartais padeda susiprast kas atsitiko.

Sekmes tau!
maingirdas
Senbuvis

Prisijungė: 2012 01 02

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 15:33    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mints ,kaip zmogus tai geras,bet jeigu butu nervu daktaras tai niekam raminanciu vaistu nerasytu.Pagal Mints ,as jau narkomanas ,nes ryte ir vakare geriu po puse lexo.
Paukstis
Senbuvis

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 16:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tazepamas ir Bromazepamas - kazkuriam gydytojui nepasakei VISOS TIESOS apie VAISTUS!

( Mano giminej buvo taip: - zmogui bloga, israso vaistus, siuncia pas kita gyd., kitas - irgi israso, taciau analogus. NEKLAUSE kokius vaistus vartoja pacientas (man aisku - reikia pasakyt apie kitu vaistu vartojima net jeigu neklausia, taciau esant blogai savijautai prarandamas budrumas) taip giminaitis rijo analogus arkliskom dozem, kol sveikatos pasekmes pradejo listi...
Atgal į viršų
Mints
Savas

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 16:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tik dabar pastebėjau, kad Tazepamo geri po 2. Ką tai reiškia? Po 20 mg? Tai būtų. Apie 7 mg bromazepamo ekvivalentas. Jau nemenka dozė, galinti sukelti pripratimą. Ir kiek jau laiko geri?
Rimas
Naujokas

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 20:28    Rašyti temą: Panikos sindromas Atsakyti su citata

Na Tazepama kokias 2 savaites vartoju ir jau kelios dienos kaip susikeliau pats doze,seimos daktaras paskyre po 1.Psichiatre liepe mazinti doze.Na kitu raminamu pokol kas dar nevartoju.Tai vat ir pasimetes dabar esu ka ir kaip vartoti, laikau dabar rankose 4 dezutes vaistu Tazepam,Bromazepam,Hypnogen,Seroxat ir nesuprantu kuriuos vartoti.Psichiatre skyre Seroxat o neurologas sako per stiprus seroxatas,gerk bromazepam
Atgal į viršų
Paukstis
Senbuvis

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 20:37    Rašyti temą: Re: Panikos sindromas Atsakyti su citata

Mes neturim teises patarinet - tik viena aisku, kad gydytojas liepe viena arba kita gert, taciau ne abu kartu...
Atgal į viršų
Rimas
Naujokas

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 21:25    Rašyti temą: Panikos sindromas Atsakyti su citata

Tai ar galima tada Seroxata ir Bromazepama kartu vartoti,ar vien geriau Seroxata vartoti?
Atgal į viršų
Mints
Savas

PranešimasParašytas: 2012 07 19, 21:27    Rašyti temą: Re: Panikos sindromas Atsakyti su citata

Rimas rašo:
Na Tazepama kokias 2 savaites vartoju ir jau kelios dienos kaip susikeliau pats doze,seimos daktaras paskyre po 1.Psichiatre liepe mazinti doze.Na kitu raminamu pokol kas dar nevartoju.Tai vat ir pasimetes dabar esu ka ir kaip vartoti, laikau dabar rankose 4 dezutes vaistu Tazepam,Bromazepam,Hypnogen,Seroxat ir nesuprantu kuriuos vartoti.Psichiatre skyre Seroxat o neurologas sako per stiprus seroxatas,gerk bromazepam

Tau mazint ji reikia o tu uzkelei doze. Benzodiazepinai gana rimtas vaistas, man net keista kaip gali neurologas siulyti bromazepama kaip lengva ir siulyti negerti antidepresantu, kuriais gydytis ilgesni laika yra saugiau. Matyt tau reikia trecio gydytojo kuris padetu issiaiskinti su vaistais.
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kiti psichikos sutrikimai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Toliau
Puslapis 1620

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume