Pagrindinis puslapis

AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus  |  DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės PrisijungtiPrisijungti   RegistruotisRegistruotis 

Antidepresantai ir svoris
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaistai, gydytojai, gydymo įstaigos ir pan.
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
smekla
Senbuvis

Prisijungė: 2008 07 14

PranešimasParašytas: 2008 12 21, 00:07    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O skaičiau, kad klubo nariai ką kitą kalba Very Very Happy Gal mes sau per griežtos?.. Šiaip, aš buvau savim patenkinta, man mano kūnas patiko, visi žavėjosi liekna mano figura, ir kai dabar netekau, niekaip negaliu susitaikyt ir negalėsiu, visiškai dingo pasitikėjimas ir meilė sau, gėdinuos net i gatvę išeit..
eva
Naujokas

Prisijungė: 2008 06 08

PranešimasParašytas: 2008 12 22, 18:06    Rašyti temą: Atsakyti su citata

smekla rašo:
O skaičiau, kad klubo nariai ką kitą kalba Very Very Happy Gal mes sau per griežtos?.. Šiaip, aš buvau savim patenkinta, man mano kūnas patiko, visi žavėjosi liekna mano figura, ir kai dabar netekau, niekaip negaliu susitaikyt ir negalėsiu, visiškai dingo pasitikėjimas ir meilė sau, gėdinuos net i gatvę išeit..

Aš jaučiuosi lygiai taip pat. Kompleksas juodas. O su visokiom dietom dar ir skrandį susigadinau. Taigi į dietas nusispjoviau,- vis tiek nepadeda. Su dabartiniu svoriu lyg ir pradedu apsiprast, bet jei dar padidės, tai nežinau. Tikrai tada vaistų negersiu, nes kam toks gyvenimas, jeigu negali savęs pakęst :x
kukas
Pažįstamas

Prisijungė: 2008 11 25

PranešimasParašytas: 2008 12 22, 18:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Čia matyt nuo vaistukų jie ko gero hormonus veikia. Gal galima kokiais kitais vaistais pabandyti pakeisti? O ką gydytojas sako?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
eva
Naujokas

PranešimasParašytas: 2008 12 22, 18:26    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kukas rašo:
Čia matyt nuo vaistukų jie ko gero hormonus veikia. Gal galima kokiais kitais vaistais pabandyti pakeisti? O ką gydytojas sako?

Kiek supratau, tai jai dzin mano svoris. Liepia sveikai maitintis. O aš jau seniai sveikai maitinuosi, tik kadangi man dar su kojom problemos, tai negaliu sportuot. O valgau tai tikrai nedaug ir tik tą, ką galima. Per šventes , aišku, pasilepinu, bet tuos 1-2kg greit numetu.Tačiau prie normalaus savo svorio niekaip negaliu sugrįžt. Per 5 metus priaugau 18 kg ir jų niekaip neatsikratau
kukas
Pažįstamas

Prisijungė: 2008 11 25

PranešimasParašytas: 2008 12 22, 19:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Užjaučiu O tu jau penkis metus geri antidepresantus? Man irgi svoris pradėjo augti, bet kai man jo trūko tai... Bet gan keistai jaučiuosi irgi kai negaliu kontroliuoti savo kūno.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
inhibitorius
Naujokas

Prisijungė: 2008 12 15

PranešimasParašytas: 2008 12 22, 19:29    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš leidžiuosi Rispolept Consta 50mg kas dvi savaitės, geriu asentra rytais, convulex'a ir parkopana nuo rankų drebėjimo...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
eva
Naujokas

PranešimasParašytas: 2008 12 22, 19:30    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kukas rašo:
Užjaučiu O tu jau penkis metus geri antidepresantus? Man irgi svoris pradėjo augti, bet kai man jo trūko tai... Bet gan keistai jaučiuosi irgi kai negaliu kontroliuoti savo kūno.

2metus gėriau hormoninius, buvo net 24kg užaugę, bet 6 numečiau, o 18-kos niekaip. Kaip besistengiau, bet
juodulys
Pažįstamas

Prisijungė: 2008 12 20

PranešimasParašytas: 2008 12 24, 15:24    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gydausi visai neseniai ir man irgi prdejo augti svoris. Per kokias 3 savaites priaugau 5 kg. Keistai jauciuosi, nes netelpu i rubus. Nusipirkau toki matrioskos sarfana ir vaikstau kaip nescia. Paskaiciau, kad kitos kiek priauga ir sunerimau, kad ir manes tie kg laukia. Gal sakau reik susiimti ir pradeti ziauriai sportuoti. Dar ir gal nuotaika geresne butu?
Bet is tiesu ziauriai tingiu savimi rupintis.
Atgal į viršų
oksana
Savas

Prisijungė: 2007 10 21

PranešimasParašytas: 2008 12 25, 05:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nenoriu nuvilti ,bet as viska buvau isbandziusi ir sporta ,kankinau save dietom -nu niekas nepadejo,as tik gal patarciau su gyd.apie tai rimtai pakalbeti ,kad gal pakeistu vaistukus
Atgal į viršų
Kuroshitsuji
Administratorius

Prisijungė: 2008 09 18

PranešimasParašytas: 2009 07 02, 06:51    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Keistuolis rašo:
Sveiki, norejau pasiteirauti, ar nuo antidepresantu dideja svoris. As po vaistu gerokai priaugau kg, nors gal tai nuo nesubalansuotos mitybos, kartkartemis pasireiskiancios valgymu naktim taciau dabar maitinuosi normaliai, bet svoris kaip nekrenta, taip nekrenta.
Kokia Jusu patirtis?

Medeja rašo:
nuo vienu dideja, nuo kitu mazeja.
as manau, kad galetum rasyti dienorasti, tada visos problemos ir iskylantys klausimai butu vienoje vietoje. ka manai?

nulis rašo:
Nuo raminamųjų ir migdomųjų beveik visų auga. Nes sulėtėja žarnų motorika ir daugiau visko įsisavina ten ar kažkaip. Nežinau, aš taip spėju.

Medeja rašo:
nu auga nuo antipsichotiku ir nuo migdomuju tikrai. nuo AD kai kuriu, kurie skiriami vakare gerti (pavadinimu nepamenu). nuo mano cipralexo pvz salutinis poveikis yra svorio kritimas, bet kadangi skyre antipsichotikus dar kartu, tai dabar priaugineju. jau geriau tureti ne kokia figura, negu galvoj negerai.

Keistuolis rašo:
Mano psichiatras sake kad joks svoris neauga, gali tik sumazeti. As tuo nelabai tikiu, nes kuri laika lankiau ir sporto sale, ir baseina, taciau svoris niekaip nekrito. Dvejus metus jau lankausi pas ji, pakeiciau berods 7 antidepresantus.

smekla rašo:
Labai keista kad taip pasakė, jau vien čia pasiskaityk, kaip masiškai skundžiasi šiuo šalutiniu vaistų poveikiu Very Happy

sumersara rašo:
As manau, svoris dideja ne nuo vaistu, bet nuo issibalansavusio alkio jausmo, tad gal padetu reguliavimas mitybos

parijas rašo:

aišku priežastis gali būti ir tokia, bet šiaip tu manai klaidingai

nondescript rašo:
sumersara rašo:
As manau, svoris dideja ne nuo vaistu, bet nuo issibalansavusio alkio jausmo, tad gal padetu reguliavimas mitybos

kad nelabai. jei valgai tiek pat kiek valges, o svoris ima didet, tai koks cia issibalansavimas? greiciau jau su medziagu apykaita kazkas

sumersara rašo:
Nu as pabandysiu paziuret ant saves, jau metai geriu rispena, pora menesiu cipralex ir vidutiniskai apie 4 tabletes valerijono per diena sugeriu. Nuo praeitu metu priaugau 4 kg. valgau labai daug pusfabrikaciu ir saldumynu, pabandysiu iki vasaros atsikratyt tu 4 kg. ziuresim kaip gausis Very Happy

Guliona rašo:
kai vartojau cipralexa, buvau sukudus, kaip sakaliukas, nes apetitas buvo nulinis, praktiskai nieko nevalgiau. bet ir savijauta negerejo. paskui paskyre mirtazapino nakciai (Mirzaten), tai ir issimiegodavau, ir galvoj prasviesejo, tik kad svoris padidejo. dabar siu vaistuku po truputi atsisakau pagal gydytojos rekomendacija. o kadangi geriau jauciuosi, tai sugebu ir valgyma kontroliuoti, ir sportuoti jeigu reikia, galiu pasidalinti patirtimi ir gerais patarimais

kunigaikštisMyškinas rašo:
Guliona rašo:
... jeigu reikia, galiu pasidalinti patirtimi ir gerais patarimais

Tai žinoma reikia ir įdomu. Va kad ir temoj 'Mes sveikstam' gali savo kampelį susikurt ir plačiau papasakot ką konkretaus darei ir kaip pagelbėjo . (Ir tą informaciją bus visiems lengviau susirasti.)

lorke rašo:
butu visai neblogai jei savo patarimais pasidalintumei nes isstorejau ir pati nebesugebu tais kg atsikratyti

cleo rašo:
o jo, man psichoterapeutas išrašė Mirzteną tam, kad svorio priaugčiau: taip ir pasakė, kad šių vaistų šalutinis poveikis toks būna =)
Pastebėjau, kad nuo jų man apetitas padidėjo, ypač naktį ir aš tikrai ženkliai daugiau valgau negu iki tol ir svoris aišku padidėjo. Jau 10 kg. Very Very Happy Dabar jau norėčiau, kad sustotų....

Virtual rašo:
svoris isties auga, ypac nuo antipsichoziniu.
Girdejau toki varianta, kad visi vaistai sukelia troskuli, ir dazniausiai daug kaloriju gaunama su gerimais - limonadais, sultim, arbatom su cukrumi...

Guliona rašo:
kadangi dirbu medicinos srityje, teko skaityti, jog neuroleptikai (antipsichoziniai) deka savo savybes del nepaaiskinamu priezasciu didinti svori yra skiriami sergantiems anoreksija. cia tokia nauja ju indikacija kai kuriose salyse. tik is tikruju nemanau, kad tai gera mintis. nors aisku kiekviena ligos istorija skirtinga...

sumersara rašo:
As geriu antipsichotinius vaistus rispena,
metus geriau po 1 miligrama. priaugau 5 kg.
dabar jau antra savaite geriu po 2 mg., nezinau kaip dabar bus.
Ateityje doze didinsiu iki 2,5 ar 3mg.
Gal yra kas taip pat geria siuos vaistus ir kaip jus kovojate su siuo salutiniu vaisto poveikiu? ar gali sioje situacijoje padeti dieta, mitybos derinimas?
Labai noreciau atsikratyti siu 5 kg. arba tiesiog sustabdyti kilogramu augima.

smekla rašo:
Aš nevartoju šių vaistų, bet atleisk, bet 5 kg PER metus!!! Tai tokios ašaros, kad manau to negalima vadinti šalutiniu vaisto poveikiu. Tiesiog gali būt kiek pakite mitybos įpročiai ir būna natūralus kūno svorio svyravimas. O jei jau nusprendei kad vistik auga svoris, tai gali tiesiog šiek tiek prisižiūrėti, tai yra vengt saldumynų ir riebaus maisto, prisilaikyt vakarais pasistengt būt fiziškai aktyvesnei, gal net įsipratint kasdien bent mankštelę daryti.

sumersara rašo:
Aciu Smekla, tu turbut teisi cia tiesiog naturalus svorio svyravimas, reiks prisiziureti, nes saldumynus ir kita nesveika maista ryte ryju Very Happy ,
reiks atrasti laiko sportui =) , nes ji labai myliu tik del laiko trukumo vis neprisiruosiu pasimankstinti.
Labai tikiuosi, jog visi sie mano ketinimai neliks tik ketinimais o nuveiksiu si ta.
Pradedu Very Very Happy
parasysiu, kaip man seksis

-LaCrima- rašo:
Nuo mirtazapino priaugo 3 kilogramus...jaučiausi kaip balionas, kojas džinsai verždavo...jausmas lyg būčiau švininė...išgeriu šį vaistą jau labai retai, nebent kai būna tikra nemigos stadija, kai smegenys aktyvios visą parą, tikrąją to žodžio prasme.

Edena rašo:
As, tfu tfu tfu, su svoriu bedu neturiu. Bet jau nuo senu laiku prisiziuriu mityba
Atgal į viršų
nakviša
Pažįstamas

Prisijungė: 2009 06 13

PranešimasParašytas: 2009 09 12, 11:35    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kai vartojau zoloftą,svoris buvo kiek padidėjęs,bet mano atveju normalus(nes man visada būdavo labai sunku priaugti svorio-greita medžiagų apykaita,kurią kiek sulėtino vaistai).O dabar,su seroxatu nukrito 5kg.
Atgal į viršų
Prakeiktasis
Pažįstamas

Prisijungė: 2009 04 27

PranešimasParašytas: 2009 09 23, 03:27    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Svoris priaugo lb daug vartojant antidepresantus, be to dieta ir sportas turetu padet. Na pasalinis poveikis, kad lb prakaitas musa nuo mazu sporto kruviu.
geneva
Naujokas

Prisijungė: 2009 10 16

PranešimasParašytas: 2009 10 18, 10:32    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aš geriu zyprexa ir priaugau 10 kilu. gyd sako kad jis sulaiko skysčius kune. sportuoju ir mažai valgau, bet vistiek nekrenta. kas žino, ar nustojus jį gert svoris pats savaime krenta ar reikia labai stengtis? ir po kurio laiko jis pradeda krist? ačiū
Blue
Naujokas

Prisijungė: 2009 10 21

PranešimasParašytas: 2009 10 21, 21:25    Rašyti temą: Atsakyti su citata

oksana rašo:
Nenoriu nuvilti ,bet as viska buvau isbandziusi ir sporta ,kankinau save dietom -nu niekas nepadejo,as tik gal patarciau su gyd.apie tai rimtai pakalbeti ,kad gal pakeistu vaistukus

as nuo effexor priaugau 8kg, nors jau kokius metus negeriu ju, nors ir stengiuosi svoris nekrenta.
be to klausiau gyd. tai sake, kad antidepresantai arba gali padidinti apetita arba sumazinti, pvz jei as jauciuosi geriau, laimingesne man valgyti nesinori, o jei nervai, stresas, as prie puodu prisvilus
zyban kazkiek mazina apetita.
prozac nei + nei - ( vieni is vaistu kurie kazkiek padejo, porai men)
o siaip vis dar ieskau sau tinkamu Very Happy
Atgal į viršų
dangiska
Senbuvis

Prisijungė: 2009 09 02

PranešimasParašytas: 2009 10 21, 21:57    Rašyti temą: Atsakyti su citata

matai kaip idomiai as kai truputi nervinuos( na tarkim del darbo ar dar del kokiu normaliu dalyku) tai daugiau valgau, bet kai nerimas jau pasidaro liguistas ( kai susergu) nebevelgau beveik..o kai nuotaika pasitaiso kaip tik pavalgau ..
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaistai, gydytojai, gydymo įstaigos ir pan. Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Toliau
Puslapis 412

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume