Pagrindinis puslapis

AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus  |  DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės PrisijungtiPrisijungti   RegistruotisRegistruotis 

Kvėpavimo pratimai
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaistai, gydytojai, gydymo įstaigos ir pan.
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lireta
Naujokas

Prisijungė: 2007 10 30

PranešimasParašytas: 2007 11 07, 18:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nepyk mika, ne taip supratai. as pati 3 metai su joga, pranajama ir meditacija, o ka pasakiau yra tiesa, tik tu kazka ne taip supratai mano posaki. va ryt parasysiu laiku turesiu.
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Aqua
Naujokas

Prisijungė: 2007 10 20

PranešimasParašytas: 2007 11 07, 19:00    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai nnorėčiau į "Gyvenimo meno" kursus nueiti. O jie būna dieną?
Atgal į viršų
Lireta
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 07, 19:46    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na va radau laiko parasyti. pastebejau, kad cia besilankantys labai jautrus ir greit supyksta. o nieko blogo neturejau minty, tiesiog ivairiais metodais kviepuojant galima ir pradet galiucinuoti, grizti i praeities prisiminimus. cia jau yra pavojus silpnu nervu zmonems sugrizti i skaudzius prisiminimus. va pakviepuoja ir pradeda verkti ir raudoti. kaip bus po to isvesti is tos busenos? kodel manai gyvenimo mene klausia apie ta dvasine busena, o gi tam, kad zinoti kam galima, o kam negalima duoti tokius pratimus. apskritai paranajama labai gerai tinka depresijos gydymui, tik yra svelnesniu pratimu pradziai. apskritai gyvenimo menas paremtas kvepavimo pratimais, jie galima sakyti sudaro pagrinda. kituose jogos uzsiemimuose neklausia apie dvasine busena, nes zino, kad nerodo nieko kas kazkam gali netikti. tai va tikiuosi dabar aiskiai parasiau. va cia galima siek tiek placiau pasiskaityti.
http://www.ve.lt/?rub=1065924821&data=2005-02-08&pried=2005-02-08&id=1107791427
mika
Naujokas

Prisijungė: 2007 11 06

PranešimasParašytas: 2007 11 08, 16:53    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aqua rašo:
Labai nnorėčiau į "Gyvenimo meno" kursus nueiti. O jie būna dieną?

Jie buna vakarais paprastom dienom, o savaitgali rytais arba diena. Nu jau jei eini, reikia pasiryzti daug laiko paaukoti, kokias 3-4 val i diena. Vyksta sesias dienas is eiles. Paskutinem dienom man asmeniskai net nesinorejo, kad jie baigtusi...tas laikas taip greit prabego
Atgal į viršų
Lireta
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 09, 18:10    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va situ kvepavimo pratimu vertimas:
http://www.youtube.com/watch?v=fz4FU_I-xoU

Sėdėdami Vojrasana pozoje greitai įkvėpkite ir iškvėpkite, tuo pat metu dėdami kaktą ant grindų. Įkvėpkite ir iškvėpkite - taip darykite 3 - 5 kartus.
Tuomet lėtai įkvėpkite, pakelkite galvą ir grįžkite į Vajrasana pozą.
Tai užbaigia vieną Pranajama ciklą. Iš viso Pranayama kartokite 3 kartus.
Atlikus Langhu Bhastika, laikykite abi rankas nugaroje. Būdami šioje padėtyje įkvėpkite ir iškvėpkite 5 kartus. Po šios Pranayama kelis kartus įkvėpkite ir iškvėpkite normaliai.
Greitai įkvėpkite ir iškvėpkite įtraukdami ir atleisdami pilvą 10-15 kartų. Tuomet tris kartus įkvėpkite ir iškvėpkite normaliai.Tai užbaigia vieną Pranayama ciklą.
Iš viso šią Pranayama kartokite tris kartus. Tuomet tris kartus įkvėpkite ir iškvėpkite normaliu ritmu.
Sintija
Naujokas

Prisijungė: 2007 10 23

PranešimasParašytas: 2007 11 09, 21:38    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Miela Lireta, kiek teko dalyvauti Gyvenimo meno kursuose niekada nepastebėjau kad būtų atskirti sergantys depresija. Twisted Evil Užpildžiau ne vieną tokią anketą, paminėjau ir psichiatrą niekas manęs neišskyrė.Mokytojai tiesiog turi žinoti, gal būt kam nors reikia geresnės priežiūros, būtent dėl to kad žmogus jautresnis.Viskas vyksta labai delikačiai. O kvėpavimo pratimai tinka visiems Very Happy
Negerai iš tiesų kai neišbuvus iki galo kursuose, yra negerai apie juos atsiliepiama.Įdomu, kas vedė būtent tą kursą.Kas Jus taip įžeidė?
Anketos užpildymas, tai ne šiaip sau užgaida. Viskas daroma mūsų labui.Tai aukšto lygio mokykla.Verta ją praeiti.
Atgal į viršų
Lireta
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 09, 21:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sintija rašo:
Miela Lireta, kiek teko dalyvauti Gyvenimo meno kursuose niekada nepastebėjau kad būtų atskirti sergantys depresija. Twisted Evil Užpildžiau ne vieną tokią anketą, paminėjau ir psichiatrą niekas manęs neišskyrė.Mokytojai tiesiog turi žinoti, gal būt kam nors reikia geresnės priežiūros, būtent dėl to kad žmogus jautresnis.Viskas vyksta labai delikačiai. O kvėpavimo pratimai tinka visiems Very Happy
Negerai iš tiesų kai neišbuvus iki galo kursuose, yra negerai apie juos atsiliepiama.Įdomu, kas vedė būtent tą kursą.Kas Jus taip įžeidė?
Anketos užpildymas, tai ne šiaip sau užgaida. Viskas daroma mūsų labui.Tai aukšto lygio mokykla.Verta ją praeiti.

na gal as ne taip parasiau, kad ju, tai yra serganciu depresija nemegsta. turejau minty, kad pratimai ne visi tinkami visiems. mane atskyre ta prasme, kad neleido daryti keliu pratimu su visais. visi dare, o as ziurejau. izeist manes neizeide ir anketa zinau, kad tik musu labui pildoma. esme ta, kad eidama ir mokedama pinigus pilna kaina noriu daryti visus pratimus. nenoriu sedeti "ant atsarginiu suolelio". kad gyvenimo menas auksto lygio ta as zinau ir nieko blogo nenorejau apie ja pasakyti. gal tiesiog nepagalvojus parasiau ka rasau. beje kursa vede berods Edvinas ir nebuvo jis atidus man visai, greiciau atvirksciai.
Lireta
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 09, 22:17    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nors vienoj jogos mokykloje tikrai pasijutau izeista. (cia ne gyvenimo mene) tada buvau po operacijos. norejau greiciau sustipreti. paskambinau instruktoriui, pasakiau savo beda, ko negaliu daryti ir pan. jis pakviete ateiti, sake nieko sudetingo nedarysim. atejus pamaciau sudetingiausius pratimus, kuriu puses negalejau padaryti. visi pratimai buvo galva palenkus zemyn ir taip pusantros valandos! po uzsiemimo tas pats instruktorius mane pasikviete ir pasake, kad as turiu pagalvoti ar galesiu lankyti. jeigu sugalvosiu turesiu prisiderinti prie visu, nes specialiai man niekas nieko nerodys. tam tikra prasme dar iki siol manau, kad pratimu kompleksas visur yra pritaikytas visapusiskai sveikiems zmonems, o kiti turi prie ju derintis arba kaip man pasake neiti isvis. tokia mano patirtis.
mika
Naujokas

Prisijungė: 2007 11 06

PranešimasParašytas: 2007 11 10, 13:48    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lireta rašo:
nors vienoj jogos mokykloje tikrai pasijutau izeista. (cia ne gyvenimo mene) tada buvau po operacijos. norejau greiciau sustipreti. paskambinau instruktoriui, pasakiau savo beda, ko negaliu daryti ir pan. jis pakviete ateiti, sake nieko sudetingo nedarysim. atejus pamaciau sudetingiausius pratimus, kuriu puses negalejau padaryti. visi pratimai buvo galva palenkus zemyn ir taip pusantros valandos! po uzsiemimo tas pats instruktorius mane pasikviete ir pasake, kad as turiu pagalvoti ar galesiu lankyti. jeigu sugalvosiu turesiu prisiderinti prie visu, nes specialiai man niekas nieko nerodys. tam tikra prasme dar iki siol manau, kad pratimu kompleksas visur yra pritaikytas visapusiskai sveikiems zmonems, o kiti turi prie ju derintis arba kaip man pasake neiti isvis. tokia mano patirtis.

Lireta, skaiciau tavo prisistatyme, kad vaistuku jau nebevartoji. Kaip supratau nustojai juos gert, kai pradejai uzsiiminet joga. Gal gali placiau papasakot, ar pati nusprendei juos staigiai mest, ar tiesiog pajutai, kad ju nebereikia? Ar dar ilgai juos vartojai,po to kai pradejai joga praktikuot?
As tai geriu neseniai vaistukus, dar tik ketvirtas menuo, geriu cipralexa, bet jauciuosi kazkokia nepilnaverte, kad man juos reikia gert, kita vertus noriu isgert pilna kursa, bent jau minimalu...ir kvepavimo pratimus tik pries kelias savaites pradejau praktikuot.., tai va...jaiciuosi visai neblogai...
jei gali, pasidalink patirtim, apie tai, kap sekesi tau antidepresantu atsisakyt..
Atgal į viršų
Lireta
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 10, 15:39    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vaistu nebegeriu 4 metus. juos nuimti buvo gydytojos ideja. po to jauciausi vel kaip pries gydyma, t.y. blogai. joga uzsiimu treti metai. na dar nepilnai tris metus. atejau i joga, nes pamaciau, kad vaistai man nepadejo ir gert ko gero tektu visa gyvenima. pradejau uzsiiminet joga ir gerai buvo ne iskart. pradzioj buvo toks paumejimas, nervu sukilimas, kad as net nepatikeciau, kad taip gali buti. visur pasakoja, kad joga ramybe, harmonija... teko ir lekstes padauzyti ir vos ne kumsciais pamosikuoti. Embarassed buvo prisikaupe daug agresijos. man visad psichologai sake, kad pagrindine mano ligos priezastis - agresijos slopinimas. atseit tas mane grauze is vidaus. ir pradejo ta agresija verztis kai i joga nuejau. kazkur 4 menesius buvo blogai, na o paskui gereti savijauta pradejo. nors kiek forumuose nebendrauju jogos tema niekam taip nera buve, nes visi sako tik geriau ir ramiau tapo. o man pradzioj atvirksciai buvo.
Sintija
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 10, 16:43    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man taip pat buvo stiprus paūmėjimas Pradėjo lipt vikas lauk Twisted Evil Prie vaistų tą kart nepuoliau, kreipiausi į mokytoją,labai greit viskas atsistojo į vietas Užteko valados pokalbio su šviesiu žmogiuku.
Atgal į viršų
Lireta
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 10, 16:49    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sintija rašo:
Man taip pat buvo stiprus paūmėjimas Pradėjo lipt vikas lauk Twisted Evil Prie vaistų tą kart nepuoliau, kreipiausi į mokytoją,labai greit viskas atsistojo į vietas Užteko valados pokalbio su šviesiu žmogiuku.

na as irgi kalbejau, bet va tas nepadejo.
Sintija
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 11, 20:37    Rašyti temą: Atsakyti su citata

manau kad pokalbio"nauda" priklauso nuo to kiek žmogus turi tos šviesos savyje. Kartais tai būna tarsi laidininkas tarp Dievo ir tavęs.Tarsi pasikalbi su Dievu... Ir sąmonė šviesesnė,ji plečiasi...Jei tik galite mane suprasti..Deja mūsuose tokių žmonių retenybė.Man pasisekė, kad galiu kreiptis į tokį žmogų, prašyti jo pagalbos.
Atgal į viršų
Lireta
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 11, 20:42    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sintija rašo:
manau kad pokalbio"nauda" priklauso nuo to kiek žmogus turi tos šviesos savyje. Kartais tai būna tarsi laidininkas tarp Dievo ir tavęs.Tarsi pasikalbi su Dievu... Ir sąmonė šviesesnė,ji plečiasi...Jei tik galite mane suprasti..Deja mūsuose tokių žmonių retenybė.Man pasisekė, kad galiu kreiptis į tokį žmogų, prašyti jo pagalbos.

na vargu ar man padetu kalbos. manyje tiek visko buvo, kad pirmus metus as labai vargau. 4 menesius nervuota buvau, o paskui sekanti pusmeti po kvepavimo pratimu mane tase traukuliai. pirmu pora menesiu iki issekimo, paskui maziau. galima sakyti pirmi metai sunkus buvo. normaliai pajegiau praktikuoti tik po metu. siaip uztat ir sakau, kad atsargiai su joga prasideti reikia jautriam zmogui. kokia bus individuali reakcija niekas nezino.
Sintija
Naujokas

PranešimasParašytas: 2007 11 16, 17:41    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lireta rašo:
Sintija rašo:

na vargu ar man padetu kalbos. manyje tiek visko buvo, kad pirmus metus as labai vargau. 4 menesius nervuota buvau, o paskui sekanti pusmeti po kvepavimo pratimu mane tase traukuliai. pirmu pora menesiu iki issekimo, paskui maziau. galima sakyti pirmi metai sunkus buvo. normaliai pajegiau praktikuoti tik po metu. siaip uztat ir sakau, kad atsargiai su joga prasideti reikia jautriam zmogui. kokia bus individuali reakcija niekas nezino.

ne jau manai , kad traukulius iššaukė kvėpavimo pratimai?...
Joga gydo, tik reikia suprasti tą gydymą, ir beje būti profesionalaus mokytojo priežiūroje. Labai gaila kad tą kart neturėjote šalia tokio žmogaus, kuris padėtų.
Man asmeniškai, pačiais sunkiausiais depresijos "tornado" užpuoliais, reikėdavo žmogaus šalia, jo supratimo paguodos.
Noriu, kad skaitantys, tikėtų, jog kvėpavimo pratimai nekenkia. Ir net jautriausiam, labiausiai išbalansuotam žmogui ilgainiui atneša didžiulę naudą.
Mane domina ir rebefingas... nesu jo išbandžiusi, bet pasitaikius progai , atsiradus sąlygoms, manau būtinai .
Gal būt... tai skirta žmonėms nebijantiems , jei ir liga paūmėtų, siekti rezultato, žinant, kad praktika atneš laimėjimą.
Man matyt pasisekė, kad neturėjau jokių abejonių dėl man dėstomų pamokų, gal mokytojai buvo tikrai aukšto lygio- aš išgijau ir sustiprėjau, specialių kvėpavimo pratimų pagalba. Ir ačiū Dievui, kad Jis man davė tiek daug valios ir stiprybės daryti juos kasdien. Kaip bus toliau- pažiūrėsim.
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Vaistai, gydytojai, gydymo įstaigos ir pan. Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4  Toliau
Puslapis 24

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume