Skyrius, skirtas kitoms psichikos ligoms.

Moderatoriai: nemoku, Kuroshitsuji, Virtual

Vartotojo avataras
Parašė Peran
#298677 Piko> jei jam atrodo kad sveikas, ir nieko blogo jis nedaro aplinkiniams ar dar kazkam tai gal tada ir viskas gerai, cia kiekvienam individualiai, bet laikas parodys vistiek..
Parašė austonas
#298858 Man irgi f20.0. Geriu haloperidoli nuo persekiojanciu balsu. Visai nenoriu gyventi
Vartotojo avataras
Parašė Peran
austonas rašė:Man irgi f20.0. Geriu haloperidoli nuo persekiojanciu balsu. Visai nenoriu gyventi

Kiek laiko gydaisi jau? cia laikinai taip jauties su laiku viskas pasikeis, paskambink pasikalbeti psichologines pagalbos telefonu jos padeda issikalbi daug geriau zmogus jautiesi, jos pataria, mielai isklauso, man kai norisi pakalbeti issikalbeti ar kai jauciuosi blogai jauciu pilkybe, depresija as skambinu psichologines pagalbos telefonu tai padeda, palieku ir nr. 116123 kad nereiktu daug ieskoti..
Parašė mizantropas
#301783 po paskutinio gulėjimo ligoninėj iš šizofrenijos vėl parašė šizoafektinį, keičia jie tas diagnozes, kiekvienais metais kai tik tenka gulėti, gal aš apskritai sveikas jei jie nenusprendžia kas man, nors ne, jei tenka gulėti matyt liga visgi kažkokia yra, šiaip jaučiuosi gerai dabar, vaistų geriu minimaliai 200mg
viena tablete kvetiapino.
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#306756 Na kaip sekasi gydytis nuo sios ligos zmonems? as tai jau dirbu bus 4menuo ir jau turiu mergina susirades pazanga yra siokia tokia, bet dar problemu turiu nera minciu sunku kalbeti reiksti mintis nesuprantu ka sako zmones..
Vartotojo avataras
Parašė Meta333
#306771 O kaip gydaisi?
Vartotojo avataras
Parašė Rammie
Peran rašė:Na kaip sekasi gydytis nuo sios ligos zmonems? as tai jau dirbu bus 4menuo ir jau turiu mergina susirades pazanga yra siokia tokia, bet dar problemu turiu nera minciu sunku kalbeti reiksti mintis nesuprantu ka sako zmones..

Man pasireiškia tokie pat simptomai kaip ir tau, tačiau turiu šizotipinės asmenybės sutrikimą. Ar tai gali būti šizofrenija? Kažkodėl manęs neapleidžia mintys, kad diagnozė klaidinga.
Parašė vejo seselis
#308757 Labas visiems..gal kas nors galite papasakoti kada ir kaip supratote kad sergate, kaip supratote kur yra realybe..
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#308898 Meta> Gydausi vaistais, sportu, darbu, bandau skaitytim bendrauti su zmonemis ir kitka.Rammie> nezinau nesu gydytojas..vejo seselis> ligonineje kai vaistus pradejau gerti..
Vartotojo avataras
Parašė John Kennedy
#308899 Labai ilgai nesupratau kad sergu sizofrenija. Prasidejo viskas nuo pirmo ir baisaus panikos priepolio. Po to atsirado nerimas, baime. Pradejau ieskoti visokiu ligu tokiu kaip vezio ir pan. Perejau per dauguma gydytoju, kol nepakliuvau i Kauno klinikas kur ir nustate sita diagnoze. Tik dabar suvokiu kaip man jaunysteje buvo sunku mokytis, susikaupti, suprasti.
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#308911 suprantu...uzjauciu..kazkaip issikapstysim! Neprarask vilties! kiek metu jau gydaisi? ir kokia dabar bukle?
Vartotojo avataras
Parašė John Kennedy
#308918 Aciu Peran! Jau 8 metai kaip gydausi.. Kaip tau sekasi, kaip pas tave reikalai?
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#308939 Tai jau turetum buti pasveikes jei 8metai kaip gydaisi? as tik du metai betjau dirbu gyvenu pilnaverti gyvenima beveik..
Vartotojo avataras
Parašė John Kennedy
#309173 Deja sizofrenija dazniauisiai buna visam gyvenimui..
ParašėKatastrofa
John Kennedy rašė:Labai ilgai nesupratau kad sergu sizofrenija. Prasidejo viskas nuo pirmo ir baisaus panikos priepolio. Po to atsirado nerimas, baime. Pradejau ieskoti visokiu ligu tokiu kaip vezio ir pan. Perejau per dauguma gydytoju, kol nepakliuvau i Kauno klinikas kur ir nustate sita diagnoze. Tik dabar suvokiu kaip man jaunysteje buvo sunku mokytis, susikaupti, suprasti.

Nepyk, John Kennedy, bet iš paminėtų simptomų viskas tinka hipochondrijai, arba PA, GNS, čia daug kas daug kam psichikos sutrikimuose tinka, bet apie šizofreniją nebūčiau susimąsčiusi kažkaip.