Pagrindinis puslapis

AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus  |  DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės PrisijungtiPrisijungti   RegistruotisRegistruotis 

Šizofrenija
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kiti psichikos sutrikimai
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Peran
Naujokas

Prisijungė: 2013 04 17

PranešimasParašytas: 2013 04 17, 15:00    Rašyti temą: Apie save Atsakyti su citata

Sveiki. Turiu daug isties ka papasakoti apie save, bet labiausiai noreciau jusu nuomones ir palaikymo galbut, nes kas galejo pagalvoti kad galejau susirgi sia klastinga liga. Mano diagnoze F20.0 (Paranoidine sizofrenija). Sergu jau pusantru metu, geriu dideli kieki vaistu Abilify 15mg ryte vakare ir zyprex 10mg vakare. Jauciuosi apynormaliai, bet bijau zmoniu, jauciu kad jei reiketu pvz ilgiau dirbti ar kurnors istvermes man paumetu vel pradetu vaidentis. Labai sunku viduje, susitaikyti su tuom..Ka daryti norejau jusu paklausti? Ir labai malonu butu susipazinti su likimo draugais taip pat, mano skype: peran2006
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Yahoo Messenger
vezliukas8
Pažįstamas

Prisijungė: 2011 12 18

PranešimasParašytas: 2013 04 17, 15:09    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pakviečiau į skype. Mano taip pat F20.0
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
EniGmO
Senbuvis

Prisijungė: 2011 04 11

PranešimasParašytas: 2013 05 10, 19:13    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Twisted Evil kaip gyvenat? mano nauja diagnozė...pasijautau dar labiau apgailėtina..
vezliukas8
Pažįstamas

Prisijungė: 2011 12 18

PranešimasParašytas: 2013 05 11, 17:23    Rašyti temą: Atsakyti su citata

mokykis įžvelgt teigiamų dalykų šizofrenijoje.
aš turiu draugę, kuriai labai patinka šizofrenija.
juk šizofrenikai turi lakią vaizduotę, fantazijas... dažnai jie būna itin gabūs kokiam nors dalykui, t. y. gabesni už kitus. mano gydytojas sakė, kad skyriuje dirba keletas rezidentų - šizofrenikų. beje, sergantys šia liga turi teisę kreiptis dėl invalidumo grupės. aš, pavyzdžiui, gaunu 540 lt. per mėnesį. O liga yra išgydoma kai kuriais atvejais, ar bent jau apgydoma. Perskaityk knygą Arnhild Lauveng “Auštant aš virsdavau liūtu. Kaip man pavyko įveikti šizofreniją". Ten pati autorė rašo apie save. dabar ji yra psichiatrė, ar tai psichologė.
ŠIZOFRENIIJA - NE NUOSPRENDIS.
Atgal į viršų
Peran
Naujokas

PranešimasParašytas: 2013 06 02, 15:55    Rašyti temą: Ats. Atsakyti su citata

EniGmO rašo:
Twisted Evil kaip gyvenat? mano nauja diagnozė...pasijautau dar labiau apgailėtina..

Nesijaudink sizofrenija isgydoma tereikia laiko ir jokio alkoholio ir rukymo su vaistais ir laikui begant viskas susitvarko. Man taip nutiko Sad
Piko
Naujokas

Prisijungė: 2012 04 03

PranešimasParašytas: 2013 06 04, 11:50    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O ką manote apie pastovų kikenimą, neatinkantį situacijos? Ar būtinai šizofrenijai jis būdingas? Ar jums išvis neteko apie tai girdėti?
Atgal į viršų
Peran
Naujokas

PranešimasParašytas: 2013 06 05, 17:39    Rašyti temą: ats Atsakyti su citata

Piko rašo:
O ką manote apie pastovų kikenimą, neatinkantį situacijos? Ar būtinai šizofrenijai jis būdingas? Ar jums išvis neteko apie tai girdėti?

Kiekvienam individualiai, bet nemanau kad tai sizofrenija, bent jau pagal mane.. vartoji kokius vaistus?
Piko
Naujokas

PranešimasParašytas: 2013 06 05, 19:08    Rašyti temą: Re: ats Atsakyti su citata

Peran rašo:
Piko rašo:

Kiekvienam individualiai, bet nemanau kad tai sizofrenija, bent jau pagal mane.. vartoji kokius vaistus?

Teiravausi ne dėl savęs, o dėl žmogaus mano artimoje aplinkoje. Turiu priežasčių manyti, kad jam šizofrenija, o tas kikenimas tai tik vienas dalykas iš daugelio.
Aš pastebiu dar ir mąstymo sutrikimą, minčių padrikumą, socialinę izoliaciją, asmeninės higienos visišką nebuvimą, labai nekoordinuotus judesius, nesugebėjimą savimi pasirūpinti, lėtumą, labai pavėluotus atsakymus į klausimus.
Ar jūs taip negalvojate, kad tai galėtų būti šizofrenija?
Kaip paskatinti žmogų kreiptis pas gydytoją, jei šis visiškai atmetą medicininį gydymą ir paklausus, kaip gydytųsi nuo vėžio, atsako, kad juoko terapija?
Ar aš turiu teisę pasiūlyti kreiptis pas gydytoją tokiam žmogui, jei jis man svetimas, bet gyvename tame pačiame bute?
Ko aš galiu imtis, jei matau, kad ir tam žmogui sunku ir su juo gyvenantiems taip pat labai sunku?
Atgal į viršų
Peran
Naujokas

PranešimasParašytas: 2013 06 06, 22:23    Rašyti temą: Re: ats Atsakyti su citata

Piko rašo:
Peran rašo:
Piko rašo:

Teiravausi ne dėl savęs, o dėl žmogaus mano artimoje aplinkoje. Turiu priežasčių manyti, kad jam šizofrenija, o tas kikenimas tai tik vienas dalykas iš daugelio.
Aš pastebiu dar ir mąstymo sutrikimą, minčių padrikumą, socialinę izoliaciją, asmeninės higienos visišką nebuvimą, labai nekoordinuotus judesius, nesugebėjimą savimi pasirūpinti, lėtumą, labai pavėluotus atsakymus į klausimus.
Kaip paskatinti žmogų kreiptis pas gydytoją, jei šis visiškai atmetą medicininį gydymą ir paklausus, kaip gydytųsi nuo vėžio, atsako, kad juoko terapija?
Ar aš turiu teisę pasiūlyti kreiptis pas gydytoją tokiam žmogui, jei jis man svetimas, bet gyvename tame pačiame bute?
Ko aš galiu imtis, jei matau, kad ir tam žmogui sunku ir su juo gyvenantiems taip pat labai sunku?

Na pagal isvardintus simptomus tai tikrai tai gali buti sizofrenija, bet as nedaktaras negaliu pasakyti tiksliai, siaip jis ir negali suprasti kad jam reikia gydytis jei serga sizo, visu pirma ji reiktu kazkaip atgabenti i ligonine gauti siuntima nes tokius zmones reikia visu pirma guldyti i ligone menesiui bent tada biski zmogus atgauna orentacija, o poto jau labai ilgas gydymas vaistais gerais turi buti dar juos reikia atitaikyti..bet kuo greiciau imsites veiksmu tuo labiau tiketina kad zmogus dar gales pasveikti....
Būsena
Senbuvis

Prisijungė: 2009 03 27

PranešimasParašytas: 2013 06 11, 08:45    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neblogas straipsnis apie šizofreniją:

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2013-06-14-psichologe-dovile-ridzeviciene-apie-sizofrenija/101749

Citata iš nepažįstamos merginos blogo.
Atgal į viršų
Peran
Naujokas

PranešimasParašytas: 2013 06 11, 14:18    Rašyti temą: ats Atsakyti su citata

Būsena rašo:
Neblogas straipsnis apie šizofreniją:

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2013-06-14-psichologe-dovile-ridzeviciene-apie-sizofrenija/101749

Perskaiciau. Kazkaip is neigiamos puses viska raso, galetu ir teigiamus dalykus ivardinti, kiek pasveikusiu, kaip sekasi pasveikusiems ir t.t..pvz. as visiskai neatitinku tai apie ka raso, bukle jau daugiau nei metai stabili, darbuojuosi ir gyvenu laimingai, aisku buna nuotaiku svyravimu bet praeina.. All be fine:)
Piko
Naujokas

PranešimasParašytas: 2013 06 11, 22:03    Rašyti temą: Re: ats Atsakyti su citata

Peran rašo:
Piko rašo:
Peran rašo:
Piko rašo:

Na pagal isvardintus simptomus tai tikrai tai gali buti sizofrenija, bet as nedaktaras negaliu pasakyti tiksliai, siaip jis ir negali suprasti kad jam reikia gydytis jei serga sizo, visu pirma ji reiktu kazkaip atgabenti i ligonine gauti siuntima nes tokius zmones reikia visu pirma guldyti i ligone menesiui bent tada biski zmogus atgauna orentacija, o poto jau labai ilgas gydymas vaistais gerais turi buti dar juos reikia atitaikyti..bet kuo greiciau imsites veiksmu tuo labiau tiketina kad zmogus dar gales pasveikti....

Ačiū už patarimus. Žmogus nesutinka kreiptis, jam atrodo, kad su juo viskas gerai, nors visiems aplinkui taip neatrodo. Turbūt taip sergant galima nugyventi ir labai ilgai be jokios pagalbos, jei nėra kas paskatintų, priverstų kreiptis. Labai liūdna.
Atgal į viršų
Peran
Naujokas

PranešimasParašytas: 2013 06 12, 12:00    Rašyti temą: ats. Atsakyti su citata

Piko> jei jam atrodo kad sveikas, ir nieko blogo jis nedaro aplinkiniams ar dar kazkam tai gal tada ir viskas gerai, cia kiekvienam individualiai, bet laikas parodys vistiek..
austonas
Naujokas

Prisijungė: 2013 04 03

PranešimasParašytas: 2013 06 16, 01:03    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man irgi f20.0. Geriu haloperidoli nuo persekiojanciu balsu. Visai nenoriu gyventi
Peran
Naujokas

PranešimasParašytas: 2013 06 17, 15:06    Rašyti temą: ats. Atsakyti su citata

austonas rašo:
Man irgi f20.0. Geriu haloperidoli nuo persekiojanciu balsu. Visai nenoriu gyventi

Kiek laiko gydaisi jau? cia laikinai taip jauties su laiku viskas pasikeis, paskambink pasikalbeti psichologines pagalbos telefonu jos padeda issikalbi daug geriau zmogus jautiesi, jos pataria, mielai isklauso, man kai norisi pakalbeti issikalbeti ar kai jauciuosi blogai jauciu pilkybe, depresija as skambinu psichologines pagalbos telefonu tai padeda, palieku ir nr. 116123 kad nereiktu daug ieskoti..
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Kiti psichikos sutrikimai Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Toliau
Puslapis 2832

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume