Moderatorius: Astronautė

Parašė vaiva123
#288823 Visu Gerbiama Agni Įkurėja,(ar pagarbiai kreipiuosi?). Nes dabar man sukilo spaudimas ir bijau ,kad tik Tamstai itikciau. Kaip supratau, su naujokais elgiamasi,kaip armijoje,ne? Aš nešiku kur papuola.Šį pagarbų reikalą atlieku tik vienoje vietoje. Tiesiog buvau nustebinta griežtoka tvarka,nes nesu susidūrusi su tokiu hitleriniu režimu. Gal galima būtų gerbiamieji Įkūrėjai,moderatoriai,administratoriai ir dar ten visokie ...atoriai nors truputeli kalbėti paprasciau,gal svelniau. Negi taip sunku? Atėjau cia ne siaip sau anekdotų paskaitinėti ar parašinėti. Atėjau nes jaučiuosi blogai. Tikėjausi,kad pabendraudama su žmoėmis,nors keliom minutėm galėsiu pasijusti žmogumi.Žmogumi,kuris visuomenėjė yra atsumiamas,nes netikęs,silpnas,ne toks ,kaip visi,bet čia gaunu dar didesni spyri. Ne,ne i subinę,tik i širdį. Taigi didziai dekoju uz malonų bedravimą. Su pagarba. vaiva(galite trinti,salinti,blokuoti)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#289220 Prašau, apsieikime be melodramų dėl smulkmenų. Čia ne vaikų darželis, kad reiktų tiek verkti dėl to, jog reikia laikytis taisyklių.
Parašė vaiva123
#289409 nu bet tu ir muzike
Parašė vaiva123
#289410 isregistruok mane is cia,kad mano pirstai netycia surinke"depresijukuba" neprisijungtu.nu dar nesu sutikusi tokios staciokes.fee.arba uzblokuok.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#289480 Na ir puiku, kad iškart parodėte savo tikrą veidą. Pasakysiu atvirai, isteriškos asmenybės čia nelabai pageidaujamos. Visiems depresija, bet tai nesuteikia teisės isterikuoti dėl to, kad kažkas nepatiko.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#289486
vaiva123 rašė:...... Tiesiog buvau nustebinta griežtoka tvarka,nes nesu susidūrusi su tokiu hitleriniu režimu. ............. Atėjau nes jaučiuosi blogai. Tikėjausi,kad pabendraudama su žmoėmis .......... Taigi didziai dekoju uz malonų bedravimą. ....)


Taigi Vaiva.. ir visi kiti.. =)

Cia Jums ne vasaros stovykla, ne "SM", ne "draugasLT" ar dar koks megiamas web. Cia "DK" ir cia mes turime savas taisykles ir sava poziuri i tvarka bei tos tvarkos laikymasi.
Tu ne pirma ir manau ne paskutine kuri mini Hitleri. Taip, mes grieztai reaguojame i bet kokius issisokimus. Taip, kartais net pernelyg grieztai. Taciau kad ir kaip ten bebutu, taip bus ir toliau. Tai priemone ginti bendruomene, palaikyti bent kazkokia ramybe.
Viena is tavo minetu "-atoriu" man yra sakiusi - .. jei visi aplink yra durniai, o tu vienas protingas, gal kazkas negerai su tavim, o ne su visais? Taigi Vaiva.. gal su tavim kazkas negerai? Nes daugybe zmoniu cia randa bendraminciu, nekelia jokiu konfliktu neiesko jokiu problemu ir gana sekmingai bendrauja.
Ir dar. Jei manai, kad Agni yra Hitleris.. tau pasiseke, kad neturejai reikalu su manimi :jap Taigi bukim paprastesni, atlaidesni ir lai isivyrauja taika sioje zemeje :heart
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#332124 Na internetiniai troliai forumuose visuomet yra baninami.

Siūlyčiau persiskaityti taisykles. Vien jau šiandien štai šias (žr. žemiau) pažeidei ir vien už tai galima tave būtų baninti, nes taip yra kas kart kai prisijungi :)

2. Diskusijų dalyviams susikurti keletą vartotojo abonentų ir dalyvauti forume keletu vardų, neleidžiama.
1. Rašykime lietuviškomis raidėmis
2. Temų pavadinimai turi būti pradedami didžiąja raide ir rašomi lietuviškomis raidėmis.
3. Nerašykime viso teksto dirbtinai padarant jį "svarbesniu" už kitus, pvz., nerašykime viso teksto nestandartine spalva, paryškintai, pabrauktai, padidintai, naudojantis tik DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS ir kt.
4. Stenkimės neperdozuoti šypsenėlių ir neskirkime pernelyg daug vietos parašams.
4. Nė vienas diskusijų dalyvis neturėtų jaustis diskusijose teisesnis tik dėl to, jog yra vyresnis, užima forume ar gyvenime rimtas pareigas.
3. Būti kultūringiems: