Moderatorius: Astro-Meška

Jūs esate vyras ar moteris?

121
45%
147
54%
3
1%
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#212101 Vyrams sunkaiu suprasti, kad jie turi psicholiginių ar psichinių problemų
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#212130 Tu esi visiskai ir apsoliutiskai neteisus.. nebuk boba ir pripazink, jog vyrams sunkiau pripazinti, o ne suprasti. Vieniems ego, kitiems panetkes ir visas kitas sudas neleidzia..
Parašė Aurymas
#212133 Morpheus, pripažinti tikrai nesunku. paklausk geriančių vyrų "kodėl geri" ir tau kas trečias pasakys: "depresija" arba "iš nevilties". bėda tame, kad būtent tas vyriškas EGO(aš stiprus, aš galiu susitvarkyt pats) ir trukdo apsilankyt pas gydytoją. apskritai, kiek yra tekę būt poliklinikoj(pas bet kurį daktarą), moterų ir vyrų procentaliai pamatysi tiek pat kiek ir šiame forume ;]
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#212167 Ir pripažinti sunku, nes vyras, juk privalo būti stiprus, kaip čia dabar ims ir pripažins, jog yra silpnas. Nors aš nemanau, jog susirgti depresija yra silnumo požymis. Bet visuomenėje yra toks stereotipas.
O dėl supratimo, tai vyrai mažiau rūpinasi savo sveikata, nei moterys.
ParašėKatastrofa
#212675 Gal yra kokia nors statistika apie tai kiek cia vyru ir kiek cia moteru? As manau, kad daugiausiai cia renkasi moterys..
ParašėKatastrofa
#212676 Asizioplinau, kaip visada, nemaciau, kad statistika jau yra... :(
Parašė Dusulys
#213847 Prabalsavau už vyrus, nors nežinau ar sergu.Man labiau tiktu klausimas ar jus jauciates nenormalus?
Parašėdragonfly
#222046
Dusulys rašė:Prabalsavau už vyrus, nors nežinau ar sergu.Man labiau tiktu klausimas ar jus jauciates nenormalus?


pritariu :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Jisatsu
#222049
Vincent rašė:Hmm. mazuma vyru, gal todel, kad jie tikrai kur kas maziau iesko/randa/tiki parama forumuose ar panasiai. Logiska , o gal ir ne... :bloga


Aš čia nesijaučiu priimamas, tai čia feminisčių lizdas, juokauju. Yra tam priežasčių kodėl vyrų mažiau.
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#240143 As ir !
Parašėnemoku
#240624
Jisatsu rašė:Aš čia nesijaučiu priimamas, tai čia feminisčių lizdas, juokauju. Yra tam priežasčių kodėl vyrų mažiau.

Gal todėl, kad moterys dažniau serga depresija, nei vyrai.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#243647 Vyrui geriau pasikarti,nei prisipazinti,kad serga.Todel vyru mirtingumas pirmauja Lietuvoje.O moterys kovoja uz gyvenima.As irgi niekam nesipasakoju,kad sergu.Internete kas kita,vistiek niekas nepazista.Tokia mano nuomuone.
Vartotojo avataras
Parašė Ramu5
#243660 Aš tai neturiu problemų, jei pvz koks vyrukas čia ir moterišką nicką sau parinktų, ir moteriškai atsakinėtų į postus. Šita statistika, manau, nėra visiškai būtina. It's okay by me, manau neturi būti privaloma prie anketos ar virš nicko rašyt lytį (kaip kažkas kažkada siūlė)

svarbesnis šiuo atveju žmogaus nesumeluotas amžius, ir "stažas" sergant šita liga ... =)
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#246494 As manau kad vyrai ir moterys serga kitaip, gal but galeciau vyrui duot kazkoki patarima, kuris nesu tikras ar tinka visiems :) nes buna ir seimose atsakomybes kitokios ir panasiai