Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#322830 Tvarkoj atsirado, einu skaityti, kad žinočiau ką galiu ir turiu daryti.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#325467 "Moderatorių skyrimo reikalavimai:
1. Registruotas narys;
2. Išbuvęs nariu min xx mėnesius;
3. Atsakingas ir dalykiškas žmogus;
4. Narys užsiimantis flood'inimu(bereikšmių žinučių rašymu) negali tapti moderatoriumi.
5. Parašęs min xx pranešimų ;
6. Išimtinais atvejais, administracijos nuožiūra, moderatoriui gali būti suteikiamas supermoderatoriaus rangas.
Dėl moderatoriaus teisių įgijimo kreiptis PM į administratorius."

"Moderatorių funkcijos:
Moderatoriai prižiūri diskusijas. Jie gali trinti, keisti žinutes, trinti, perkelti, išskirti, užrakinti arba atrakinti temas, būtinai nurodant, kas ir kodėl buvo padaryta. Moderatoriai taip pat prižiūri, kad dalyviai nenukryptų nuo temos, nesikeiktų ir kitaip nepažeidinėtų moralės normų.
Moderatoriai neapsilankę forume ilgiau nei 3 mėnesius netenka moderatoriaus teisių.
Jei manote, kad moderatoriai piktnaudžiauja jiems suteikta valdžia, praneškite forumo administratoriui privačia žinute.
Diskusijose moderatorius yra toks pat diskusijų dalyvis, kaip ir visi kiti vartotojai, todėl jam galioja bendrosios diskusijų taisyklės. Vienintelis skirtumas yra suteikta teisė palaikyti tvarką diskusijose, tačiau ta teisė gali būti atimta. "


Reiktų modero šiems skyriams:

Susitikimai
Šiandien aš...
Kūryba
Religija, magija, ezoterika

Yra norinčių? :)
Parašė gas ligthing
#326181
Kuroshitsuji rašė:"Moderatoriø skyrimo reikalavimai:
1. Registruotas narys;
2. Iðbuvæs nariu min xx mënesius;
3. Atsakingas ir dalykiðkas þmogus;
4. Narys uþsiimantis flood'inimu(bereikðmiø þinuèiø raðymu) negali tapti moderatoriumi.
5. Paraðæs min xx praneðimø ;
6. Iðimtinais atvejais, administracijos nuoþiûra, moderatoriui gali bûti suteikiamas supermoderatoriaus rangas.
Dël moderatoriaus teisiø ágijimo kreiptis PM á administratorius."
Yra norinèiø? :)


Tu tai atitinki gal viena punkta is visu, ir tai su klaustuku :D Love ;)
Parašėnemoku
#326199 Vaje kaip tu čia stipriai įžeidei, kad tik neapsiverktų žmogus. :?
Vartotojo avataras
Parašė Farewell
#326295
Kuroshitsuji rašė:Yra norinčių? :)


Aš visai norėčiau, jei tik įmanoma. Nes aš absoliučiai neturiu ką veikt, vis tiek čia nuolat sėdžiu, tai galėčiau ir prižiūrėti :?
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#332815 Gal ir kvailai čia nuskambės, bet gal galiu pretenduoti į Religijos, Magijos ir Ezoterikos moderatorius? Labai norėčiau. Esu DK narys nuo 2008 metų.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#332817 groowax, mes pasitarsim dėl to, tie pasitarimai yra dėl visų naujų moderatorių, ne tik dėl tavęs. :) Keep smiling, kas bebūtų ir linkiu sekmės. :)
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#332821 Ačiū Jums ;)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#332823 groowax, balsuosim iki pirmadienio, tada ir parašysiu, gal tau asmeniškai? :)

Kas dar norėtų pretenduot į moderatorius? :)))
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#332827 Hmm... na va, aplenkė mane su religijos temos moderavimu :)
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#332831 Na tada siūlau savo kandidatūrą :)
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#332863 Ačiū, Kuroshitsuji, gal ir išeis iš to reikalo kas nors. Visiems dėkoju.