Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Agni
#95996 ačiū, nes pastebėjau, kad tą man sunkų paskutinįjį pusmetį, kol buvau atkritus, forumas nugrybavo visai ne ta linkme, kur turėtų eiti. Tikiuosi, kad susiimsim ir vėl grįšim į ankstesnes vėžes.
Vartotojo avataras
Parašė <Darkness>
#96269 Reikia geros reguliacijos,tai yra kontrolės.Bet aiškų ne tokios griežtos,kad viską atbaidytų.
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#125471 Dabar paklausykit manęs labai aiškiai.
Pirmiausia už foto, kurias idėjo Werehuman numatoma baudžiamoji atsakomybė ir civilinis ieškinys milžiniškai sumai.
Antra jūs jau peržengėte visas ribas. Žemindami Morphejų, žeminate mane. Dabar jaučiuosi kaip purvu apipilta.
Pasekmių nebeaiškinsiu, turite teisę patys rinktis kaip elgtis. Tačiau jeigu dar kartą išvysiu kažką panašaus, pažadu, kad pati pateiksiu ieškinį.
Vartotojo avataras
Parašė Farewell
#139997 Ar galima kaip nors pasikeist niką?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#140005 galima, parasyk kuriam nors administratoriui a.ž.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#222533 Sveiki klubieciai :jap

Ne pirma karta Jus ieskote sio forumo administracijos ir niekaip nerandate. Agni siuo metu atostogauja neribota laika, tad visais klausimais galite kreiptis i administratorius - Morpheus ir DankanasMaklaudas
Taip pat nepamirskite forumo moderatoriu :jap kurie palaiko tvarka atskiruose temose. Gerbkime ju darba ir neterskime forumo :aciu
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#245989
Agni rašė:niekas to ir nesiruošia drausti.
Bet dviem zmonems bendrauti negalima,savo dienorastyje.Ar cia butinai apie ligas rasyti,jeigu matau kiti apie viska kalbasi,pastebejau ne visi jau taip ir laikosi forumo taisykliu.Na ,taip tiesa,kad paveiksleliu per daug musu dienorastyje buvo.As klausiu todel,kad administratorius mandagiai paaiskino,kad negalima.O Agni raso,kad niekas to ir nesiruosia drausti.Maingirdas
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#245992 o kas draudžia bendrauti dviem žmonėms dienoraštyje?
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#246011
Agni rašė:o kas draudžia bendrauti dviem žmonėms dienoraštyje?
Agni,esu dekingas.Maingirdas.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#247331 Rasiau, nekeicia niko......
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#247333 Ar galima paciam istrinti irasus?
Forume, dienorastyje?
Parašėnemoku
#247335 Pačiam ne.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#247337 [quote="nemoku"]Pačiam ne.[/quote]


O del niko?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#247341 Parašyk man į a.ž. , pakeisiu.
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#247344 [quote="Agni"]Parašyk man į a.ž. , pakeisiu.[/quote]



Aciukas