Moderatorius: Astro-Meška

Ar reikalingas šis forumas?

55
96%
0
N/A
2
4%
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#161826
Diana7777 rašė:Sis forumas tikrai reikalingas,kadangi gali surasti gaug atsakymu ir tuo paciu juos uzduoti :super

ta prasme uzduoti atsakymus?

o forumas apsoliuciai nereikalingas
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#161862 tai ką tada čia veiki jau 2 metus?
Parašė Diana7777
#161898 ta prasme uzduoti atsakymus?
O kam kabinetis prie zodziu???Manau prasme buvo aiski!
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#161910 ...tai gal turejai omeny-uzduoti klausimus ir gauti atsakymus? =)
Parašė Diana7777
#161914 Manau kad net nereikejo rasyti zodi T A I P !!!
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#162287
Agni rašė:tai ką tada čia veiki jau 2 metus?

lankausi :p
Parašėnemoku
#165804 Taip, jis tikrai reikalingas.
Parašė Diana7777
#165921 sutinku,reikalingas. :)))
Parašė Dusulys
#213848 O taip.
ParašėKatastrofa
#216324 SIS FORUMAS YRA REIKLAINGAS. :heart
Parašėdragonfly
#222047 Sis forumas tikrai reikalingas, nes ypac Lietuvoje labai truksta tolerancijos "kitokiems" liudniausia kad neretai tai buna artimi gimines ar draugai :x
Parašė 2R
#230511 Manau reikelingas. Iki tam tikro taško, nepadauginant ir laiku išlipant :lakstau
Vartotojo avataras
Parašė Lifelover
#240828
Agni rašė:paskutiniu metu vis labiau nebeturiu niekam jėgų ir vis labiau mane kankina abejonės, ar reikalingas šis forumas? gal ir ištikro čia būdami mes tik apkrečiam vieni kitus depresinėmis mintimis, sukamės užburtame rate, vietoj to, kad pozityviai žvelgtumėme į ateity? ar verta tai tęsti? gal geriau bendrauti su sveikais žmonėmis ir semtis stiprybės iš jų? būčiau dėkinga už bet kokią nuomonę ir kritiką. ačiū.


100% sutinku. Asmeniškai, čia tik prisigaudžiau visokių ligų, ir, kol dalyvavau diskusijose, buvau, kaip sakei, užburtame rate. Pasveikti, dalyvaujant diskusijose, kuomet žmonės skundžiasi depresija, nerimu, kitom ligom, neįmanoma. Pirmas žingsnis pasveikti, yra kuo mažiau galvoti apie ligas.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#240844 as sveika ir cia sedziu ir niekur eit nesiruosiu :)na bet apie ligas nebeskaitau o skaitau tik savo draugu dienorascius ..daug fainu zmoniu cia radau
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#243691
Lifelover rašė:
Agni rašė:paskutiniu metu vis labiau nebeturiu niekam jėgų ir vis labiau mane kankina abejonės, ar reikalingas šis forumas? gal ir ištikro čia būdami mes tik apkrečiam vieni kitus depresinėmis mintimis, sukamės užburtame rate, vietoj to, kad pozityviai žvelgtumėme į ateity? ar verta tai tęsti? gal geriau bendrauti su sveikais žmonėmis ir semtis stiprybės iš jų? būčiau dėkinga už bet kokią nuomonę ir kritiką. ačiū.


100% sutinku. Asmeniškai, čia tik prisigaudžiau visokių ligų, ir, kol dalyvavau diskusijose, buvau, kaip sakei, užburtame rate. Pasveikti, dalyvaujant diskusijose, kuomet žmonės skundžiasi depresija, nerimu, kitom ligom, neįmanoma. Pirmas žingsnis pasveikti, yra kuo mažiau galvoti apie ligas.

na jau, na jau, iš didelio rašto, neišeikim iš krašto. galiu tik patikinti, kad internetu apsikrėsti ligomis neįmanoma :achtung