Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422284 Vis dar skaitau "Spartusis mokymasis". Užsibrėžiau ant priklijuojamų lipdukų užrašyt svarbiausias mintis skaitant kiekvieną skyrių ir įklijuot maždaug toj vietoj, kur ta užrašyta mintis randasi tekste. Galvoju gal padės įsimint knygos pagrindines mintis ir turėt naudos iš tokios knygos skaitymo. Tai dabar atrodo, kad aš šitą knygą milijoną metų skaitysiu :achtung jau kelias dienas atsivertus nebuvau, nes biškį darbo prisidariau sau, kad net tingisi toliau tęst šitaip :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422363 Šiuo metu skaitau Da Vinčo kodą angliškai. Ėmiau iš bibliotekos, po 9 dienų turėsiu grąžint, perskaičiau tik apie 10 skyrių, o jų knygoj virš šimto. Žodžių jau išsiverčiau ir užsirašiau dešimtimis.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422573
Astronautė-Myška rašė:Paveikslėlis


Šitą knygą mačiau maximoj pirkt. Kažkaip suintrigavo, kad stephen'o king'o stilium parašyta. Nors tuo kart nenusipirkau, galbūt galėtų būt gera knyga kaip įvadas į king'o kūrybą. Nežinau kodėl, bet norisi tikėt, jog ji yra ne tokia labai horror/mystery/thriller. Nesu niekada šių žanrų knygų skaičius, tad įdomu ar nepakenktų man, kai tokia liga sergu. Ne veltui, tarkim per televiziją, kai būna panašaus turinio filmai, tai įspėja, kad "gali pakenkti silpnos psichikos žmonėms". Vienintelis pliusas tokiam dalyke yra, kad tokiose knygose/filmuose viskas išgalvota. Bet nepabandžius, nežinosiu ar ne per stiprūs žanrai man tokių knygų savo specifika.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422574
Opaque rašė:Šiuo metu skaitau Da Vinčo kodą angliškai. Ėmiau iš bibliotekos, po 9 dienų turėsiu grąžint, perskaičiau tik apie 10 skyrių, o jų knygoj virš šimto. Žodžių jau išsiverčiau ir užsirašiau dešimtimis.


Grąžinau šitą knygą į biblioteką ir nusipirkau iš knygos.lt popierinį variantą, bet dabar užstrigus 11 skyriui :D
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422581
Astronautė-Myška rašė:Opaque, o filmus siaubekus gali žiūrėt? :) Šiaip jei jautrumas yra tokiems dalykams tai geriau nekaityti ir nežiūrėti. :roll:


Tame ir esmė, kad nei filmų žiurėjus siaubo, nei knygų skaičius horror, tai ir nežinau ar jautri tam esu :) O tau kaip? Negąsdina šitas žanras?
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#422582 Ir gąsdina ir traukia. :D Bet per daug negerai... Kartais tik...
Kai ligoninėj psi- gulėjau buvau vieną iš knygų pasiėmusi S.King "Rūkas", nors jau buvau skaičiusi... Kas įdomu antrą k skaitant, dar ir ekranizacijas kelias mačius nebaigiau skaityti, nes per baisu pasidarė. :achtung
Gydytoja kai pamatė knygą, tai tik antakius pakėlė klausiamai. :D Maždaug... "tu ką, rimtai?" :D Man siaubekai padeda užsimiršti. Bet jų turi būti ne per daug. :) Nes po to visokius zombius sapnuoju. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422584
Astronautė-Myška rašė:Ir gąsdina ir traukia. :D Bet per daug negerai... Kartais tik...
Kai ligoninėj psi- gulėjau buvau vieną iš knygų pasiėmusi S.King "Rūkas", nors jau buvau skaičiusi... Kas įdomu antrą k skaitant, dar ir ekranizacijas kelias mačius nebaigiau skaityti, nes per baisu pasidarė. :achtung
Gydytoja kai pamatė knygą, tai tik antakius pakėlė klausiamai. :D Maždaug... "tu ką, rimtai?" :D Man siaubekai padeda užsimiršti. Bet jų turi būti ne per daug. :) Nes po to visokius zombius sapnuoju. :bloga


Va, va, aš irgi pagalvojau apie košmarus nuo tokių knygų. Man ir nuo žaliosios arbatos, kai vakare prisigėriau, buvo, kad sapnavau, jog guliu lovoj ir mėtos kūno dalys kito žmogaus. :D
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422726 Skaitau Joanne Harris "Penki ketvirčiai apelsino" apie 65 metų prancūzę, jos šeimos paslaptis, ir maistą. Labai panašiai į šios autorės "Šokoladas" tik mažiau šokolado :)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#423124 Martynenko patiko. Nors daug keiksmų ir nevynioja žodžio į vatą, :achtung bet ir daug įdomių pamąstymų yra. :)
Tai va... sugebėjau sulaužyti savo knygų skaityklę. :bloga Tai teks grįžt prie knygų.
Dabar vėl skaitau S.Kingo knygą "Daktaras miegas", kurią anksčiau užmečiau... Skaitau vėl viską iš naujo. :kazokas
Vartotojo avataras
Parašė Dievybe37
#423174
Emocija rašė:Skaitau James Clear Atominiai įpročiai.

Esu skaites Charles Duhig Atominiai iprociai :song

Esme turbut butu tokia, kad bet koks teigiamas ar neigiamas iprotis susiformuoja mazdaug per menesi laiko. Tada jau viskas darosi automatiskai.

Tad noredami save patobulinti, galime formuoti teigiamus iprocius ir itraukti i kasdienine veikla.

Tikrai nebloga knyga.