Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Agni
#155389 helsing apie vampyrus?
Vartotojo avataras
Parašė MaDrUnK
#155418 Agni, taip, Hellsing apie vampyrus. Toks ganėtinai baisus jis gali kai kam pasirodyti esantis, nes siaubo jame kaip ir netrūksta. Nors gal ir ne, nebent labai jau jaunas koks tai žiūrėtų. Pagrindinis šio multiko žavesys bent man tai jo pagrindinis veikėjas, Alucard. Be jo tikriausiai nei nežiūrėčiau. Na, o pati istorija irgi tikrai nebloga, bet čia jau kaip kam.
Vartotojo avataras
Parašė coma
#155524 as tai papiest manga megstu..
Parašė Lunasm
#168374 Labai rekomenduoju "Pale Cocoon"

Trumpas, tačiau itin įspūdingas post-apocaliptinis veikalas, kuriame žemė skendi griuvėsiuose ir istorijos tėkmė savaime aišku - nutrūkusi.
Dangus, miškai, jūros - visą tai yra pradingę ir viskas kas iš jų likę yra virtualūs archyvai, kuriuos likę žmonės atrandą ir rekonstruoja.
Ura (pagrindinis veikėjas) dirbą Archyvų Restauravimo Departamente, kur jis "atgaivina" seniai pamirštus archyvus. Tačiau viena dieną Ura aptinka įrašą kuris jį labai sukrečia...

Paveikslėlis

Pavadinimas: Pale Cacoon
Žanras: Post-apocaliptinis, sci-fi, tragedija, seinen
Tipas: OVA, 1 epizodas
Išleidimo metai: 2005
Režisierius: Yasuhiro Yoshiura
Studija: Studio Rikka
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#174292 Baigiau žiūrėt anime serialą (24 ep.) "Welcome to the N.H.K." ( http://vimeo.com/2768485 )

Pagr. veikėjas, Satou Tatsuhiro –NEET’as(No Employment, Education, or Training). Jam 22-eji, jis nesimoko, nedirba, nuolat stypso namuose ir bijo išorinio pasaulio. Į lauką išeina nebent naktį ir yra įsitikinęs, kad prieš jį vykdomas sąmokslas (slapto judėjimo NHK). Taigi, Satou yra taip vadinamas Hikikomori.
Bet viskas pradeda krypt kita linkme, kuomet jis susipažįsta su dviem jaunuoliais: Misaki Nakahara, kuri įtraukia jį į savo „projektą“ (tai turėtų padėt atsikratyti hikikomorio įpročių ir baimių) ir Kaoru Yamazaki, kaimynu, kuris „šiek tiek“ kreizėja dėl hentai geimų...

ANNįvertinimas: 8.5


Kai tik pradėjau žiūrėti šį anime serialą, buvo kilęs noras trint jį velniop net neperžiūrėjus.
Atsibodę ir tie erotiniai juokeliai ir siužetas nekabino. Nu sėdi bičas namie užsidaręs, na ir kas...
Bet kadangi tingėjau ieškotis ko kito, žiūrėjau toliau.
Kuo toliau, tuo įdomesnis darėsi siužetas, o ir juokeliai nebe tokie naivūs pradėjo atrodyt. Nepasakosiu turinio..
O galbūt dabar man aktualiais egzistencinias kl. užkabino, :achtung net nežinau... bet nesigailiu praleisto laiko..
Parašėeggle
#209641 Mano žiūrimi anime: Naruto Shippuuden ir van Hellsing. Žiūrėjau ir Fullmetal Alchemist, bet taip ir nebaigiau, norisi kad bent mano atminty jis nebaigtųsi... Esu žiūrėjus šią vasarą Ocult Academy ir Shikki, atrodo taip rašosi. O mangas skaitau tik dvi Half Blood Prince ir Skip Beat. Skaičiau Nana manga, bet labai jau skaudu pasidarė toliau gilintis į jos istoriją...
Vartotojo avataras
Parašė Lollypop
#218574 Is mazumes nepaprasta ispudi paliko Candy Candy anime, net ir dabar pries keliata menesiu perziurejau visas serijas, prisipazinsiu - nesulaikiau asaru ;aciu
Vartotojo avataras
Parašė Xylotrechusrusticus
#218584 Žanras kaip žanras. Yra gerų, yra visiško šlamšto :) Nesuprantu nei tų žmonių, kurie dievina anime, nei tų, kurie nusistatę prieš anime.

Sužiūrėjau full metal alchemist,ir Serial Experiments Lain, death note. Ruošiuosi dar žiūrėti paranoia agent, bet laiko neprisiruošiu tam skirti kažkodėl.

Iš filmų, tai patikę Perfect Blue, Paprika, Vampire hunter D, Cowboy Bebop, Ghost in the shell, Final fantasy
Parašė Arka
#219019 Žiūriu ir aš, bet dabar nelabai išeina, nes dėmėsį sunku sukoncentruot, ramiai išsėdėt.
Dabar žiūrimas "Kaiba", toks neįprastas, įdomus, nors dar tik du epus tepažiūrėjau, nes kaip sakiau, neišeina susikoncentruot.
Iš pažiūrėtų labai patiko "Ghost Hound", "Toki wo Kakeru Shoujo", "Princess Mononoke", "Black Lagoon", "Elfen Lied".
:jap
Vartotojo avataras
Parašė neko-chan
#219386 Aš tuo gyvenu :D žiūriu daug ir dažnai, skaitau daug ir dažnai, didžiausią įspūdį paliko turbūt Death Note, žiūrėjau 3 kartus =)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#272012 Prisiminiau šian. anime "Hajime no Ippo". apie jaunuolį troškusį tapt boksininku. Gal kiek ištęstas (76 epizodai), bet žavi Ippo noras ir darbas siekiant tikslo. Net wallpaperį užsidėjau. :achtung
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#293015 Maniškis nusipirko manga "Vampyrų medžiotojas D". Saiko Takaki iliustracijos. Kiek žiūrėjau manga pc, tai visos buvo pritaikytos vakarams. Skaitai kaip kokius komiksus ir tiek. O čia jap, atseit. Skaitai kaip japonai nuo galo link pradžios ir iš dešinės į kairę. :achtung Ką tai keičia aš nesuprantu.
Vartotojo avataras
Parašė Ross Sevri
#293041 Man geriausias matytas anime vistiek išliko „Anė iš žaliųjų mansardų“ („Akage no Anne“). Tos mergaitės šviesus požiūris stebino. :)))
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#302167
kunigaikštisMyškinas rašė:Maniškis nusipirko manga "Vampyrų medžiotojas D". Saiko Takaki iliustracijos. Kiek žiūrėjau manga pc, tai visos buvo pritaikytos vakarams. Skaitai kaip kokius komiksus ir tiek. O čia jap, atseit. Skaitai kaip japonai nuo galo link pradžios ir iš dešinės į kairę. :achtung Ką tai keičia aš nesuprantu.

Perskaičiau ar reiktų sakyt peržiūrėjau... Truputį sunkoka suprast kai kur kurį dialogą saityti. Na tai pagal turinį atsirinkdavau...