Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė mango123
#237968 atradau dar viena knyga Loise L. Hay "myledamas save tu busi laimingas"tikrai gera knyga,net labai labai.Autore moko kitaip mastyti apie save apie kitus atleisti nuoskaudas,atleisti sau,nekaltinti kitu ir saves... zodziu ieskokit sios knygos ji verta demesio! :super
Parašė 3milija
#252615 Na man asmeniškai labai padėjo Abraham Maslow psichologijos knygos. Patariu bent jau pavartyti.
Parašėnemoku
#252623 Turi omenyje tas dvi lietuviškai išverstas? Ką ten tokio naudingo radai?
Parašė raima456
#268554 Gal turite kas naudotų knygų?
Parašė neptunas45
#272891 Sveiki,

kokios knygos geriausiai depresiją numažina? Man reiktų būtent iš vieno knygyno, humanito - http://humanitas.lt/ ,nes jis vienintelis yra man arti.
Parašė mariusss
#272892
mango123 rašė:atradau dar viena knyga Loise L. Hay "myledamas save tu busi laimingas"tikrai gera knyga,net labai labai.Autore moko kitaip mastyti apie save apie kitus atleisti nuoskaudas,atleisti sau,nekaltinti kitu ir saves... zodziu ieskokit sios knygos ji verta demesio! :super


Girdėjau apie šią knygą labai gerų atsiliepimų. Vienam žmogučiui, ši knyga įkvepė pasitikėjimo savimi ir tuo pačiu norą skaityti knygas.
Parašė Sonata
#286942 Gal žinot kuriam knygyne dabar yra pirkt knygą "5 depresijos gydymo raktai"? Nes aš ieškojau ir niekur jos negavau. Miestas iš esmės nėra svarbus, bet būtų geriau kur Klaipėdoje/Kretingoje/Palangoje. :)
Vartotojo avataras
Parašė mango123
#287025 Pasieskok bibliotekoj,ir uzsirasyk i sasiuvini patarimus,nereikes pirkti.
Vartotojo avataras
Parašė latus
#407426 Sveiki,

gal kas skaitėte Linos Vėželienės knygą "Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete"? Ar galėtumėt rekomenduoti? Turiu artimoje aplinkoje sergantį žmogų, iš vieno draugo nugirdau apie šią knygą, bet norisi sužinoti iš žmonių, kurie su tuo gyvena.

Ačiū
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#407428 Būtent šios neskaičiau, bet esu nusivylusi LT autoriais. Siūlau paskaityti "Geros nuotaikos vadovas" David D. Burns. Pavadinimas skamba pompastiškai, bet išties verta knyga. Remiasi KET.