Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Aldona Julita
#424823 Prie Džeko Londono skaitau dar "Likimų tapytoja iš Džaipuro". Autorė Alka Joshi. Apie indų moterų gyvenimą XX a. viduryje. Visai nieko knyga. Sunkus gyvenimas indų moterų. Labai gražiai aprašo žoleles, prieskonius
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#424827
Aldona Julita rašė:skaitau dar "Likimų tapytoja iš Džaipuro". Autorė Alka Joshi. Apie indų moterų gyvenimą XX a. viduryje. Visai nieko knyga. Sunkus gyvenimas indų moterų. Labai gražiai aprašo žoleles, prieskonius


O tu pirkai ar iš bibliotekos ėmei? Įdomu ar būtų bibliotekoj mano mieste. :) Pasiimčiau.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#425066 Grąžinau šiandien "Slapti erškėtrožių kalvos žirgai". Vis dėlto perskaičiau. Aldona Julita sudomino su "Likimų tapytoja iš Džiapuro", norėjau pasiimt, bet buvo jau paimta, tai užsirezervavau, kai grąžins, bus mano eilė pasiimt.
Parašė Aldona Julita
#425461 Astra, šaunu! Vilniuje bent pribambasu galima rast. O musu miestelyje tik biblioteka. Ir dar nuobodokas knygynas. Net nezinojau, kad tokiu dalyku egzistuoja.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#425468 Šiaip internetu pirkau. :) iš pigu.lt. Deja, brangus malonumas tos manga. Ši knygutė kainavo apie 22€ su pristatymu į paštomatą. :bloga Bet labai norėjau bent pirmą dalį turėti. :DD Šiaip būna app'sų manga. Arba torentuose. :)
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#425477 Skaitau dabar "Budos smegenys. Laimės, meilės ir išminties praktinis neuromokslas". Autoriai - psichologijos mokslų dr. Rick Hanson ir medicinos mokslų dr. Richard Mendius. Dar tik pradėjau, tad daug pasakyt negaliu, bet aiškinami pagrindiniai budizmo teiginiai iš neurologijos ir neuropsichologijos mokslų perspektyvos. Teigiama, kad ne tik smegenys kuria psichiką, bet ir psichika veikia bei keičia smegenis ir tuo būdu save pačią (psichika psichiką).
Parašė Spartan
#425533
Aldona Julita rašė:Ne neskaičiau. Truputi paguglinau. Nelabai man


Man patiko daug rytu filosofijos
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#425545
Spartan rašė:
Aldona Julita rašė:Ne neskaičiau. Truputi paguglinau. Nelabai man


Man patiko daug rytu filosofijos

O aš irgi pagooglinau, tai kai pamačiau, kad rytų filosofija, toliau nebeskaičiau. :D Nors gal reiktų labiau pasidomėti rytų filosofija. :?