Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Aldona Julita
#425550 Tai ka pas mus publikuojama, jau buna adaptuota vakaru skaitytojams. Autoriai daug ka savo prideda. Ten nesuprasi kas vakaru kulturai priklauso, kas rytu
Parašė Aldona Julita
#425677 Kol buvo remontas, skaičiau Camilla Grebe "Naminis gyvūnas". Detektyvas. Skaitėsi lengvai. Tik truputuką nepatiko, kad buvo transvetizmo elementų. Siužetas labai painus. Įdomumas nedingsta iki knygos galo. Beje, paliesta ir pabėgėlių tema :da
Parašė Graikas
#425700 Filosofija skaitai,Astro? To pacio autoriaus "Skeikstulys" paskaityk .
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#425701 Filosofijos, žinok, nedaug skaičiau. Bet va Sartras patinka. Skaičiau ”Šleikštulys” ir ”Siena” jo. :)
Graikas, gal gali dar ką iš filosofijos rekomenduoti? :DD
Parašė Graikas
#425706
Astro-Meška rašė:Filosofijos, žinok, nedaug skaičiau. Bet va Sartras patinka. Skaičiau ”Šleikštulys” ir ”Siena” jo. :)
Graikas, gal gali dar ką iš filosofijos rekomenduoti? :DD

As nezinau,kuri tau kryptis patinka,bet panasu ateistinis egzistencializmas. Sartre buvo jo salininkas. Tau,gal pabandyk : Simone de Beauvoir.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#425707 Bovuar skaičiau ”visi žmonės mirtingi” - irgi patiko. Reiks paieškot daugiau. Ačiū! :DD
O šiaip gėda prisipažinti, kad nedaug filosofijos skaičiusi. :redface Tai nežinau kuri kryptis patinka. :?
A.Šliogerio ”Kas yra filosofija”
Šopenhauerio ”Gyvenimo išminties aforizmai” - patiko.
Bandžiau skaityt Nyče, bet neužsikabinau. :roll:
Lyotard ”postmodernus būvis” - nieko neprisimenu, tik kad buvo sunku skaityti.
J.Gaarder ”Sofijos pasaulis” - nebaigiau, nepamenu kodėl, nors patiko.
Sartrą.
Ir turbūt viskas. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#426340 Skaitau Connirae Andreas ir Steve Andreas "Protas turi širdį: Neurolingvistinis programavimas". Dar tik pradėjau, tad nelabai galiu papasakot apie ką.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#426356 Turėjau, skaičiau "Protas turi širdį", bet visos neperskaičiau. :D Nežinau kelintais metais ji parašyta, bet man ji pasirodė senos galvosenos. Pardaviau. :achtung

Skaitau "Rugiuose prie bedugnės". Skaičiau ją kažkada mokykloj, bet tik jausmas likęs. Turinio nepamenu. :D O jausmas likęs depresovas, bet geras. Dar laisvės jausmas išlikęs. Žiūrėsiu kiek teisingas tas likęs jausmas. :D

Skaitau dar vis Sartrą...

Manga 2 dalis perskaičiau. "Detroit metal city".
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#426517
Astro-Meška rašė:Skaitau "Rugiuose prie bedugnės". Skaičiau ją kažkada mokykloj, bet tik jausmas likęs. Turinio nepamenu. :D O jausmas likęs depresovas, bet geras. Dar laisvės jausmas išlikęs. Žiūrėsiu kiek teisingas tas likęs jausmas. :D


Ir aš turiu "Rugiuose prie bedugnės". Mokykloj skaityt neteko. Plonytė tokia. Čia, jei gerai atsimenu, amerikiečių. Klasika skaitosi. Yra lygtais filmas sukurtas pagal ją. Net nežinau kokio žanro, gal horror. Kažkodėl iš pavadinimo taip atrodo :D Bet gal maišau su "Avinėlių tylėjimas". Net nežinau ar ir pastaroji - knyga, ar tik filmas :D Man rodos irgi horror... Arba ne. Vienu žodžiu, nieko nežinau :D Ir gūglint tingiu :D
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#426518 Ne, "Rugiuose prie bedugnės" ne horror. :) Ir taip, čia klasika amerikiečių. Man rods mums privaloma buvo mokykloj. :bloga

Psichologė paskolino knygą Susie Orbach "Apie valgymą". Bet kelias dienas l. prastai jaučiausi, tai dar nespėjau perskaityti. Vargu ar iki poryt perskaitysiu, tai prašysiu, kad dar leistų paturėti. :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#426823
Opaque rašė:Aš pati esu įklimpus į kelias angliškas knygas:

Cognitive Psychology vadovėlis ?
The Complete Vocal Technique dainavimo vadovėlis +
Piano For Dummies apie grojimą pianinu
The Death Cure, James Dashner +
The Da Vinci Code, Dan Brown


Paprogresavau savo EN knygų skaityme. Jau baigiau pliusiuku pažymėtas. The Da Vinci Code liko mažesnė pusė. Skyriai trumpučiai, bet tingisi žodžius vertinėt... Tai niekaip neprisėdu :roll Piano For Dummies lygiai 240 puslapių liko ir čia jau skaitosi mažesnė pusė knygos, bet vis tiek, blemba, daug puslapių :achtung Nežinau, ką daryt su Cognitive Psychology, skaitau ją jau keletas metų, vis pametu ir vėliau sugrįštu, nelabai žinau, kodėl skaitau ją... Iš tikro sunku skaityt ją, ypač dar kai numetu skyriaus vidury, tai sugrįžus sunkiai sekas sekt mintis, nes pasimiršę būna kas buvo skyriaus pradžioj. Ir šiaip sunkoka, daug terminologijos mokslinės ir reik būt pasikauščius logikoj ir ne šiaip tokioj 'common sense', bet mokslinėj/matematinėj, ir dar reik išmanyt statistikos, irgi kaip mokslo, pagrindus, kad diagramas, visokias lygtis suprast. Nežinau, kodėl taip įsikabinus į šitos knygos perskaitymą esu, gal noriu sau įrodyt, jog nedurna esu :achtung Bet nežinau ar ne pamest man jos. Kažkaip prisiskaičius mokslo populiarinimo ir self help knygų, galvojau kad skaitysiu ir perskaitysiu šitą. Pervertinau savo sugebėjimus, manau :roll
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#426833 Neištvėriau ir pradėjau dar vieną anglišką knygą Oliver Sacks "Musicophilia. Tales Of Music And The Brain". Galvoju gal motyvuos mokytis muzikos teorijos :) Dar tik įžangą perskaičiau. Pats autorius yra lygtais psichatras, ar tai neurologas, nepamenu gerai. Prieš kelis metus perskaičiau lietuviškai jo knygą "Haliucinacijos". Tik tas gaila buvo, kad toj knygoj nebuvo nieko susijusio su šizofrenija.

Dar pasistumėjau Cognitive Psychology ir The Da Vinci Code skaityme vakar :)
Parašė Aldona Julita
#426838 Opaque, kiek skaitai :super
Aš dabar skaitau Finn Skårderud "Nerimas. Kelionės po modernųjį Aš". Psichologinė knyga. Aprašomos nerimą sukeliančios būklės. Narcizismas, gėda, savęs mylėjimas... truputį sunkoka skaityt. Semiuosi naujų žinių. Paėmiau iš bibliotekos, kas smegenis pamakštint