Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė miltuotas katinas
#307016 bet tai tu ir sugalvojai žiaurią užduotį.. :/ čia kaip pasirinkit žvaigždę danguje.. (pasirinkčiau beta cassiopeia) :)

ilgai svarstęs nusprendžiau, kad turbūt man tobulas filmas yra "2001: a Space Oddysey" http://www.imdb.com/title/tt0062622/

knygą skaičiau kokius 5 kartus jau, filmą matęs panašiai, permąstęs vėl ir vėl.. bet jis dar vis žavi mane.. savo vaizdiniais, savo muzika ypatingai. kažkam gal per lėtas, per mažai veiksmo, bet man jis tobulas, nes man jis reiškia harmoniją, kaip Kosmose. :)

kas nematę, tikrai rekomenduočiau knygą pirmiau perskaityt.
Parašė latte
#313004 Forestas Gampas
Parašė trist
#313053 2:37
Vartotojo avataras
Parašė Meta333
#313056 Art&copy
Vartotojo avataras
Parašė lovely_bastard
#318171 Vieną išskirti tai nenormaliai sunku, pasakysiu vieną iš favoritų - Donnie Darko.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#318179 Siūlau pasižiūrėti du, mano manymu, geriausius religinius filmus:

Dogma
ir
Uzpizin
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#326746 "Jei tobulas filmas truktų minutę, koks jis būtų? 8 sekundės gėrio ir blogio kovos, 6 sekundės siužeto, 11 sekundžių muzikos, 7 sekundės meilės, 18 sekundžių veiksmo ir 10 sekundžių specialiųjų efektų."

Pritariu. O tobulo filmo dar neteko matyt. Arčiausiai prie to priartėjęs, mano nuomone, yra "Avatar" (James Cameron), lietuviškai "Įsikūnijimas". Filmas beveik 3 val. trukmės. Gera siužeto linija, pasakojimas, yra romantikos žiupsnelis, veiksmo, kovos.

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#327190 Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos. "The Fault in Our Stars"

Vienas naujesnių,bet galiu pasakyt,man tobulas :)
Parašė Deode
#336078 „Requiem svajonei “

Neseniai žiūrėjau dar kartą, patiko, pamokantis ir parodantis realybę.

Dar žiūrėjau „Forestas Gampas“ tikrai geras, 2 kartą žiūriu.

Ir dar patiko „Sala“ per televiziją neseniai rodė. Kažkaip įtraukė. :)
Vartotojo avataras
Parašė Sairusas
#336101 "Twice Born" - geras filmas, man kažkaip ilgai išliko atmintyje.
"In a Better World" - danų vienas geriausių matytų filmų.
Parašė gesualdo0
#336392 Robert Bresson genijus
Parašė gesualdo0
#336394
Kuroshitsuji rašė:"Satantango"... Aš jo taip ir nepažiūrėjau.
O tobulo filmo neišrenku, ne vienas man tobulas ir Triufo ir Tarkovskio, Bergmano, oi daug privardinčiau režisierių...


Pritariu Bergmanas ir Tarkovskis, Bela Tarr-genijai.O Truffaut? Kokie jo filmai sužavėjo?Esu mačius Les quatre cents coups (1959), Paskutinis metro, Jules et Jim, bet nė vienas iš jų mano manymu nė nepriartėjo prie Bergmano, Tarr, ar Tarkovskio