Moderatorius: Astro-Meška

Klausote greitąjį variantą ar normalų?

2
20%
8
80%
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#313548 Sveiki, dabar nesunku gauti ir audio knygų, kokias klausote ar klausote išvis. Kodėl taip ar ne...

Dabar klausausi Ates Orga "Šopenas". :DD Jei bent kiek domitės klasikine muzika, siūlau pasiklausyti.


Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#313855 Perklausiau. Na... muzikologams tai nebūtų ką veikt, nebent pasikartot ką jau žino. O pradedančiam įdomu. Trumputė knyga, tad nėr ko labai norėti. Mane "užvežė", nes vėl pradėjau klausytis F.Šopeno muzikos. :)))
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#313883 Dabar pradėjau Stephen King "Tylos zona", bet kažkaip po Šopeno nekabina. :bloga
Paveikslėlis

Gal turit ką rekomenduot iš linkomanijos?
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#313886 Aš tylos zoną irgi ne iš pirmo karto įstengiau perklausyt.
užtat Antonin Zhoř "Vienas prieš likimą" susiklausė labai įdomiai. :super
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#313887 Geras, nes turiu parsipūtus šią knygą ir galvojau kurią klausyt... Rachmaninovą, šią ar Kingą. :achtung
Paklausiau iš naujo du skyrius "Tylos zonos", manau, paklausysiu, nes įdomu pasidarė. :)
ParašėŠiršė
#313894 Aš tą apie Šopeną ne klausiau, bet skaičiau ankstyvoj paauglystėj, kai Šopenas labai žavėjo. Paskaitinėjimui laisvalaikį tikrai visai nieko :)
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#416249 Šiandien baigiau klausyt "The Scorch Trials", autorius James Dashner. Čia antra dalis "The Maze Runner" trilogijos. Į lietuvių kalbą išversta tik pirma dalis popieriniam variante, vadinasi "Bėgantis labirintu". Yra ir filmas pastatytas. Pirma knyga pasakoja apie paauglį Tomą, atsidūrusį laukymėj, apsuptoj betoninių sienų su įėjimais gilyn. Tomas nieko neprisimena apie savo gyvenimą ir greitai supranta, kad atsidūrė būryje tokių pat paauglių berniukų be atminties, kurie gyvena laukymėj apsupti didžiulio labirinto, bandydami rast kelią iš jo. Susiklausė per tris keturias dienas.
Vartotojo avataras
Parašė Kurama
#416317 linkomanijoj daug. I paieska ivedi audiobook ir ismeta.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#416604
Astronautė rašė:Opaque, tu angliškai klausai? Man skaityt sunku angliškai, klausyt dar sunkiau. :bloga Nieko nesuprantu. :achtung


Taip, klausau angliškai, bet tik tas knygas, kurias esu skaičius popieriniam variante it tik tada, kai esu išsivertus nežinomus žodžius skaitant tą popierinį variantą ir juos išmokus.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#416636
Astronautė rašė:Tai blemba kaip tu naudingai darai. Taip mokaisi anglų, ane? nu fainai... Iš kur pas tave tiek valios? :D aš tingiu verstis žodžius. :o


Taip, būtent taip darau, nes noriu angliškai kuo daugiau suprast. Valios mažiau reikia, kai išsirenki įdomiesnę knygą, bet aišku reikia, kad knyga būtų pagal kalbos mokėjimo lygį pasirinkta ir tuo pačiu ne per lengva ir ne per sunki. Visi tie poliglotai ir kiti žmogeliai, besimokantys kalbų,tvirtina, jog reikia suprast 90% skaitomo teksto, kad taip būtų. Bet pas mane taip dar nėra, tad reikia daug kantrybės. Va esu perskaičius vieną grožinę anglišką knygą "Gods Of Jade And Shadow", autorė Silvia Moreno-Garcia, puslapių joj apie 300-350, tiksliai nepamenu, o nežinomų žodžių buvo apie 925. Kiekvienoj pastraipoj rasdavau 3-4 naujus žodžius. Dabar mokaus juos. Laukia ir audioknygos variantas jau. Kai išmoksiu, tai ne tik klausysiu audioknygą, bet ir trečią dalį pradėsiu Maze Runner trilogijos.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#416638 O gal žodžiams naudoji kokią programėlę? Kadangi esi tokią temą užvedusi kitur ir sakei kad daug programėlių naudoji, tai labai įdomu. :)