Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#340990 Ar klausotės radijos?
Ką klausot? Kaip (mp3, TV, tel., internetu, turit radiją)?
Galėtumėt parašyt bent trejetuką mėgstamiausių stočių (kuo daugiau, tuo geriau).

Buvau užmačiusi neblogų stočių, bet po visokių (pastovių :achtung ) pertvarkų kompe neišsisaugojau... :bloga
Šiaip "opus" patinka, Anksčiau labai klausiaus "klasika" stoties.
Pastarom dienom per Clementine playerį kažkokį "Rockradio.com" "80 alternative" klausau.
Vartotojo avataras
Parašė Laura_Palmer
#340999 Aš klausau G. Petronienės vedamą Naktigonę per Laisvąją bangą (antradieniais 20.00). Jei pamirštu ar nespėju, jie ten patalpina laidų įrašus, paklausau man patogiu metu. Kai ką - ir ne po vieną kartą. Ne visos temos gal man aktualios, bet iš esmės labai patinka, įdomu. O automobilyje klausau bet ką, tik pastebėjau, kad dažniausiai tą pačią Laisvąją bangą arba Relax.fm
Vartotojo avataras
Parašė DDarijus
#341006 Aš klausau Marijos radijo. Garsiai. Mašinoje,atsidaręs langus
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#341011 Kartais kai reikia grįžti pėsčiomis iš darbo, paklausau radijo centro stoties per mobilų eidama. Dar savaitgaliais kaime prieš miegą klausydavau garsiai skaitomų ištraukų iš knygų, panašiai kaip audio knygos būna, tik kad per radiją. Galiu pasakyt visai nieko būdavo. :)
Parašė Edis
#341325 Klausau nebent tik mašinoj nes tingiu prijunginėt tel. kaskart per visokius adapterius.

O šiaip atradau kad yra labai neblogų stočių, tokių kaip pvz EASY FM.
Parašė XYZ890
#347664 Easy FM turbūt dažniausiai klausomas,
Opus man labai patinka, bet nevisad man jį pagauna.
Vartotojo avataras
Parašė insomnia
#347667 Aš anksčiau klausydavau Pagan radio netvrk, bet dabar neberandu tos stoties. Klausydavau per internetą
Parašė FTL
#347728
XYZ890 rašė:Easy FM turbūt dažniausiai klausomas,
Opus man labai patinka, bet nevisad man jį pagauna.


Abi labai geros stotys, tik knisa kad kas valanda žinias įvaro.
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#350453 Mėgstu radiją. Internetinę ir paprastą. Patinka Marijos radijas, zipfm, M1-plius.
Parašė Ethan
#350457
groowax rašė:...Patinka Marijos radijas...

:shock: :D :achtung :kaltas :D :P bebebe
Man tai patinka BBC World Service (tik jie dažnai kartojasi), LRT radijas, Opus 3, žinių radijas ir šiaip per ką gerai kalba ar gera muziką groja. O Marijos Radijas tai - lol :D, nukvakeliai fanatikai. Nors kartais įdomu paklausyti, vien kas pasijuokti ar sužinoti kitą perspektyvą.
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#350478 Radijas labai gerai, kai tingi arba kai atsibodo tavo paties turima muzika.
Dar labai gerai, kai keliauji, arba negali užmigt ir ausy kažkas kalba kažką...
Žinių radijas būtų 1 vietoj, po to Easy fm, Classic Rock fm, LRT opus.. Šiaip su muzikinėm stotim nuo nuotaikos priklauso.
Vartotojo avataras
Parašė Antitezė
#372213 O gal įkuriam "DK radiją" ? :D galėtume kurti programas, išsipasakoti... Būtų smagu :D