Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#28698 sveiki,
muzikos klube paaiškėjo, kad dalis mūsų turi "accountus" last.fm'e.
o kas neturi - gal norėtumėt pabandyti?
pliusas tas, kad įrašęs mėgstamą atlikėją, gali sužinoti ir išgirsti panašių atlikėjų kūrybos, gauti savo klausomos muzikos tikslią statistiką, rasti atlikėjų nuotraukų, muzikos, biografijas.

žodžiu, prie reikalo - sukūriau depresijos klubui skirtą last.fm grupę. juk būtų įdomu ne tik dalintis "sielos muzika", kuriai gal nesuteikiamas deramas dėmesys, bet ir matyti viso mūsų klubo topus.

taigi, užsiregistruoti galite:
www.last.fm

o jau esantieji last.fm'e grupę rasite:
http://www.last.fm/group/depresijos%2520klubas


(jei mano tema pažeidžia taisykles, galit trinti velniop ją ir iš anksto atsiprašau.)
Parašėnemo
#28713 o kaip ten surasti norimą dainą, nes kai įrašau į paiešką, man meta tik similar artists?
Parašėlakstute
#28714 o aš tai blondinė iš vis jaučiuosi, kaip tą programą parsisiūsti... t.y. kur ji ten yra ?
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#28715 ten nepateikia visų grupės dainų.
bet jei pasakysi, kokios ieškai, gal rasiu.
Parašėnemo
#28716 jau radau, kaip ieškoti, ieškojau "valerie" amy winehouse. Bet konkrečiai šitos, rodos, nėra.
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#29302 kaip čia suprast, kad tik 4 narius turim? :evil:
Vartotojo avataras
Parašė Stewie
#29305 zns,as bandziau prisiregistruoti,net 3 kartus,vis ismeta lentele kad kazka neteisingai parasau...lyg ir teisingai viska ivedu...
Parašėnemo
#29306 tai gal netinka vardas, nes užimtas, arba slaptažodis per trumpas, ar su neleistinais simboliais. O kai išmeta, kad neteisingai kažkas, vistiek ką nors pažymi. Ką ten tau sako?

Tiesa, gal varnelės neuždedi toje anketoje, kad sutinki su terms and conditions?
Vartotojo avataras
Parašė Stewie
#29308 bandysiu dar karta.... :)))
Vartotojo avataras
Parašė Agata
#29326 as irgi bandau ir bandau bet snipstas...nieko neiseina... :twisted: raso, kad netaip suvedziau, bet zinau, kad viska teisingaj...bandysiu veliau... :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Stewie
#29339 va euforija man lygiai tas pats,gal mes zlibos :D nezinau kaip kitaip paaiskinti :bloga
Vartotojo avataras
Parašė Agata
#29405 o norit prisiregint reikia ta kazkokia programele parsisiust?
Vartotojo avataras
Parašė Agata
#29406
sarlota123 rašė:va euforija man lygiai tas pats,gal mes zlibos :D nezinau kaip kitaip paaiskinti :bloga


mes bukos..... :D
Vartotojo avataras
Parašė ZNS
#29495 taip. reikia atsisiųsti programėlę, kuri klausant winamp ar windows media player ar dar ko nors jums iškart parodys atlikėjo nuotrauką, biografiją, o paspaudus ant atlikėjo pavadinimo pateksite į jo last.fm puslapį.
virusų nėra, tikrinau, tai galit nesitikėt.
Vartotojo avataras
Parašė Agata
#29530 jeeej...prisijungiau... :DD