Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Praniukas
#412900 Mano vienintelis išsigelbėjimas, tai knygos. Nežinau kaip kitiems, bet aš asmeniškai labiausiai užsimirštu skaitydama fantastinę literatūra. Gal kas turite ką rekomenduoti? mano paskutinis skaitinys https://fantastinesknygos.lt
ParašėGoldenRush
#413452 linkomanija turi. :D
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#416262 Nelabai žinau kurioj temoj pasidalint viena internetinės svetainės nuoroda. Kadangi iš tos svetainės galima atsisiųst elektroninių knygų ir straipsnių, patalpinsiu ją šitoj temoj.

http://b-ok.cc

(Atleiskit, nežinau, kaip padaryt, jog paspaudus ant nuorodos iš čia nukreiptų tiesiai į tą svetainę, tad jei norit bandyt, reiks copy-past'int).

Pasikrovus langui, būsit nukreipiami į domeną pagal savo vietovę ir galutinis svetainės adresas gali būt kitoks.

Šitam tinklalapį yra milijonai elektroninių knygų ir kiek mažiau straipsnių įvairiomis kalbomis ( kalbą galima nustatyt išplėstiniuose paieškos nustatymuose). Failai dažniausiai būna pdf, epub ar mobi formatais, bet esu pastebėjus ir kitokių, tarp jų zip formatą. Svetainė yra anglų kalba, tad manau ir knygų bei straipsnių šia kalba yra patalpinta daugiausiai. Galima rast knygų ir lietuvių kalba.

Esu atsisiuntus žiedų valdovo visas dalis ir hobitą lietuviškai, dar esu radus pastaraisiais metais populiarias knygas Noah Yuval Harari "Homo Sapiens. Trumpa žmonijos istorija" ir "Homo Deus. Trumpa rytojaus istorija" lietuviškai, neatsispytiau ir irgi atsisiunčiau. Net radau hario poterio angliškai audioknygas, įkalbėtas Stephen Fry, atsisiųst, sutrauktas į zip formatą.

Vienintelis trūkumas, - atsisiuntimai ribojami. Neturint paskyros per parą galima atsisiųst iki 5 failų, turint nemokamą paskyrą - iki 10 failų, o paaukojus jiem pinigų, labai daug leidžia siųstis, bet irgi ribotą laiką. Kol kas naudojuos nemokamai, tad nežinau ar priima pinigų sumas eurais.

Atkapsčiau jį man rodos beieškant hario potetio audioknygų, tai užtikau tik pravertus keliolika google paieškos rezultatų puslapių. Matyt nulindęs šitas tinklapis į interneto "pakraštį", kad neužblokuotų jų, nes manau, kaip ir linkomanija, ir panašūs puslapiai skaitosi piratavimas.

Visiem labai rekomenduoju, tikrai geras tinklapis.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#416264 O, nauja funkcija forume yra :) patalpinus nuorodą, pasidaro taip, jog paspaudus, nukreipia į tą svetainę :) Nežinojau. Šaunu :super Nereiks copy-post'int mano nuorodos. Anksčiau, kažkaip reikėdavo ranka tarp kažkokių laužtinių skliaustų talpint, jei gerai pamenu.
Vartotojo avataras
Parašė Kurama
#416316
Opaque rašė:Nelabai žinau kurioj temoj pasidalint viena internetinės svetainės nuoroda. Kadangi iš tos svetainės galima atsisiųst elektroninių knygų ir straipsnių, patalpinsiu ją šitoj temoj.

http://b-ok.cc

(Atleiskit, nežinau, kaip padaryt, jog paspaudus ant nuorodos iš čia nukreiptų tiesiai į tą svetainę, tad jei norit bandyt, reiks copy-past'int).

Pasikrovus langui, būsit nukreipiami į domeną pagal savo vietovę ir galutinis svetainės adresas gali būt kitoks.

Šitam tinklalapį yra milijonai elektroninių knygų ir kiek mažiau straipsnių įvairiomis kalbomis ( kalbą galima nustatyt išplėstiniuose paieškos nustatymuose). Failai dažniausiai būna pdf, epub ar mobi formatais, bet esu pastebėjus ir kitokių, tarp jų zip formatą. Svetainė yra anglų kalba, tad manau ir knygų bei straipsnių šia kalba yra patalpinta daugiausiai. Galima rast knygų ir lietuvių kalba.

Esu atsisiuntus žiedų valdovo visas dalis ir hobitą lietuviškai, dar esu radus pastaraisiais metais populiarias knygas Noah Yuval Harari "Homo Sapiens. Trumpa žmonijos istorija" ir "Homo Deus. Trumpa rytojaus istorija" lietuviškai, neatsispytiau ir irgi atsisiunčiau. Net radau hario poterio angliškai audioknygas, įkalbėtas Stephen Fry, atsisiųst, sutrauktas į zip formatą.

Vienintelis trūkumas, - atsisiuntimai ribojami. Neturint paskyros per parą galima atsisiųst iki 5 failų, turint nemokamą paskyrą - iki 10 failų, o paaukojus jiem pinigų, labai daug leidžia siųstis, bet irgi ribotą laiką. Kol kas naudojuos nemokamai, tad nežinau ar priima pinigų sumas eurais.

Atkapsčiau jį man rodos beieškant hario potetio audioknygų, tai užtikau tik pravertus keliolika google paieškos rezultatų puslapių. Matyt nulindęs šitas tinklapis į interneto "pakraštį", kad neužblokuotų jų, nes manau, kaip ir linkomanija, ir panašūs puslapiai skaitosi piratavimas.

Visiem labai rekomenduoju, tikrai geras tinklapis.

oho, ačiū. B)
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#416547 Kurama ir Astronaute, prašom :)

pdfdrive jau senokai žinau, esu parsipūtus nenusakomą gausybę knygų apie kosmetologiją angliškai. Tik gaila kad negalima nusistatyt paieškos taip, jog mestų bet kokias knygas tik tam tikra kalba. Bet vietoj to reikia pirma suvest paieškos žodžius ir tik tada galima nusistatyt kalbą.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#416688 Neseniai peskaičiau Catherine Fisher trilogiją: pirma knyga "Orakulas", antra knyga "Archontas", trečia knyga "Skarabėjas". Žanras - maginė fantastika. Knygose persipina senovės egipto, senovės graikijos religijų, istorijos, mitologijų, meno ir architektūros elementai. Pasakojama apie mergaitę Miraniją, kuri yra dievo nešėja ir viena iš devynių vaidilučių, saugančių ir atliekančių apeigas Orakule, kuris pastatytas Abiejų Žemių šalyje. Ją valdo dievas Žemėje - archontas. Šalis kenčia nuo sausros ir archontas, nors ir dievas, būdamas mirtingas, paaukoja savo gyvybę, kad atneštų Abiem Žemėm lietų. Miranija, nors ir esanti vaidilutė, netiki dangiškuoju dievu. Tačiau archontui iškeliavus į Mirusiųjų pasaulį, Miranija išgirsta dievo balsą, prašantį surasti naujajį archontą, - dangiškojo dievo Žemėje įsikūnijimą.
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#416715 Vakar perskaičiau knygą "Samoningas sapnavimas" apie tai, kaip sapnuojant suvokt, jog sapnuoji ir ką nors jame nuveikt. :) Taip pat kalbama apie sapnų užsirašinėjimą ir panašiai. Tik apie Tibeto vienuolių miego jogą tik užsimenama. Knyga trumputė - 155 puslapių, galima lengvai per kelias valandas perskaityt.

https://www.knygos.lt/lt/knygos/samonin ... o-vadovas/
Vartotojo avataras
Parašė Kurama
#416765 Aš Kepler jono linos seriją pradėjau.