Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#421057
Astronautė-Myška rašė:va va... Ir dar kad bent vartyčiau juos... Kažkokia kaupimo manija. :D
Čia kaip turėjau įvairių metal grupių albumų viršelius 45 GB. Bet po to nusprendžiau, kad per daug vietos užima ir ištryniau, nes nu kam, jei nenaudoji, nežiūri ir pan... :bloga


Ta prasme tik albumų viršelių metalo grupių prikaupei 45 gigų, o ne jų muzikos takelių? Čia aš teisingai supratau? :achtung Kažkaip įdomiai :)
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#421163 Turiu jau kuris laikas pasiėmusi Šekspyro "Romeo ir Džilijeta" bei "Vasarvydžio nakties sapnas " ir tingiu skaityt. :achtung Paskutinį kartą šiandien prasitesiau, davė dar mėnesį pasilaikyt. :) Reiks prisiverst paskaityt.

Šiandien jau sausio 18, o aš šiais metais dar nė vienos knygos neperskaičiau. :(
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#421238 Perskaičiau James Allen "Mąstantis žmogus". Trumpa knygutė, 158 puslapiai, bet sunkiai skaitėsi. Knyga apie aštuonias kolonas, aštuonis gyvenimo bei moralės principus. Tarp jų - dora, sistemingumas, energija ir ekonomija. Knyga tokia prie filosofinių.
Parašė Aivaras Brazauskas
#421240 baigiu perskaityti NUTRUKE RYSIAI. jos reklama yra depresijos klubo paskyroje faceboke. patiko, cia analizuojama depresijos kilme kapitalistiniame pasaulyje, daug ka galima pritaikyti ir musu gyvenime
Parašė Aldona Julita
#421401 Nusipirkau knygą "Depresija ir kūnas. Veiksmų planas" Autorius Alexander Lowen. Rašoma, kad tai revoliucinė knyga psichiatrijoje. Žiūrėsim :super
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#421460
Opaque rašė:Turiu jau kuris laikas pasiėmusi Šekspyro "Romeo ir Džilijeta" bei "Vasarvydžio nakties sapnas " ir tingiu skaityt. :achtung Paskutinį kartą šiandien prasitesiau, davė dar mėnesį pasilaikyt. :) Reiks prisiverst paskaityt.

Šiandien jau sausio 18, o aš šiais metais dar nė vienos knygos neperskaičiau. :(


Neprisiverčiu to sumauto Šekspyro paskaityt :verkiu o jau tirpsta laikas, kurį galiu laikyt knygas, reiks bibliotekai grąžint. :verkiu
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#421758 Vakar baigiau skaityti Adam Rutherford knygą "Trumpa žmonijos istorija". Autorius yra genetikas, rašytojas, radijo laidų vedėjas. Knyga apie tai, kaip pasitelkiant genetiką ir genomiką tiriama, kaip vystėsi žmonių rūšys, kaip ir kur jos maišėsi, kaip buvo apgyvendnta Europa, apie tai, kaip visi europiečiai turi karališko kraujo, kaip visa žmonija turi bendrus protėvius, kurie gyveno tik prieš kelis tūkstantmečius. Aiškinama, jog rasė, kaip sąvoka, neturi jokio mokslinio pagrindo, kad genai nėra absoliuti lemtis, bet kartu ir nėra taip, jog genai nieko nelemia, atsakoma į klausimą ar žmonija nustojo evoliucionuoti, ar dar tebesivysto. Aiškinami būdingi genetikai dalykai, kas nė kiek nėra susipažinę su įvairiais genetikai, kaip mokslui, būdingas terminais, pateikiamas žodynėlis knygos gale. Nors nėra knyga perkrauta genetikos mokslo terminija ir visais techniniais dalykais, apibūdinančiais kaip veikia genai. Visgi knyga yra mokslinio populiarinimo skaitalas, o ne genetikos vadovėlis.
Parašė Aldona Julita
#421766 Opaque, įdomu... Aš dabar skaitau Teodoras Dreizeris "Titanas" ru kalba. Romanas. Visai nieko. Rimtesnių knygų nedatempiu. Norėjau pirkti "Nobelis ir ji premija". Bet atsirado kitų išlaidų. Ir brangoka 30 eurų. Tai dabar galvoju. Autorė daug metų rašė šią knygą. Net Rusijoj buvo...
Vartotojo avataras
Parašė Opaque
#422211 Vakar pabaigiau skaityt Dean Graziosi "Milijonierių sėkmę kuriantys įpročiai". Jau esu tiek savipagalbos knygų perskaičius, jog nieko naujo nesužinojau. Reikia tikslo, vizijos savo gyvenime, žinoti kodėl norima pasiekti tikslą ar tikslus, daryti tik tai kas sekasi, atsisakyti ribojančių isitikinimų, planuotis dienos darbus, taupyti pingus, būti dekingam už tai, ką turi ir panašiai.