Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#267695 man nepatinka mindfuchk filmai..ir as pritariu kai kam d4l lengvesni7 filmų....kartkartėm norisi ,kad susivirškintų lengvai..bet prasmė išliktų gili...
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#272576 "Boy wonder" visai patiko (Action | Crime | Drama). Dabar žadu vėl pasižiūrėt "American History X", kažkada labai patiko.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#277356
Samanta rašė:Ar matet sita filma? Kaip zinia, jame pavaizduojama metaforiskai depresija, o filmo rezisierius (Lars von Trier) prisipazino gyvenas su sia liga daug metu ir norejo sukurti kazka, kas pavaizduotu sergancio zmogaus emocinius isgyvenimus isoriskai. As pati buvau labai sujaudinta beziuredama sita filma, mat maciau jame daug to, ka savyje esu atradusi.
Filmas yra padalintas i dvi dalis ir, kaip suprantu, pirmoje dalyje pavaizduota kaip aplinkiniai mato depresija serganti zmogu, o antroje - kaip depresija sergantis zmogus mato savo liga, kitaip tariant - lyg pasaulio pabaiga. Juk taip ir yra, ar ne? Nors filmo prasme galima iziureti kokia tik nori. Gal kas turi daugiau minciu? Skaiciau, kad rezisierius norejo parodyti, kad depresija sergantys zmones del kazkokiu priezasciu stresinese situacijose islieka itin ramus (nesant psihozes periodams, zinoma).

Vitalija rašė:Man irgi sitas filmas paliko didziuli ispudi. Nors as jame kitokia minti iziurejau - stiprus nera tas, kas atrodo stiprus, o silpnas nera tas, kas atrodo silpnas....

Ciaba rašė:Nemačiau. Kur jį galima būtų rasti?

maingirdas rašė:kazin kompe nera ?

Samanta rašė:pvz filmai.in

marronnier rašė:Įspūdį paliko, kokį - kitas klausimas. Beje, stiprų. Po filmo peržiūros turėjo praeiti bent geras pusmetis, kad tas filmas manyje "užaugtų". Tik pasižiūrėjus buvo tuščia, neįdomu. Vėliau ėmiau prisiminti atskirus filmo epizodus ir labai sustiprėjo bendras įspūdis. Asmeniškai man niekad nėra taip buvę su kitais filmais šitaip.
O minčių tai visokiausių ir daug, kaip ir visuose kituose meno kūriniuose, galima atrasti.

Samanta rašė:
marronnier rašė:Asmeniškai man niekad nėra taip buvę su kitais filmais šitaip.

Man taip pat. Nes tai nebuvo filmas apie kazka, tai buvo filmas apie mane.

mariusss rašė:Nemačiau, bet reikės būtinai pasižiūrėti.

Ramu5 rašė:Ten man pasirodė, kad šviesiaplaukė buvo nuotaikos žmogus, o tamsiaplaukė - planų žmogus, kuriai ir buvo pašvęsta antroji filmo pusė/dalis. Taigi planetų susidūrimą jos priėmė skirtingai. Šviesiaplaukė ganėtinai keistai elgėsi pradžioj, ji buvo palūžusi. Artėjant nelaimei, tamsiaplaukė, kuri suvokė realybę itin gerai, pirma palūžo, o šviesiaplaukė tragediją priėmė stebėtinai ramiai!

dangiska rašė:sedevras...daug ten minciu...o autorius OKS serga...

Spindulelis rašė:Hm, suintrigavot.
Parašė Žydėjimas
#286419 Pelnykit mano palankumą ir pasidalinsiu gerų filmų, kad ir apie depresiją, pavadinimais. Pvz., mano palankumą jau yra pelnęs kunigaikštis Myškinas dėl niko.
ParašėŠiršė
#286427 Lekiu rašyti! Tam, kad pelnyčiu Tavo palankumą , kaip man tai svarbu, kiek daug reiškia...

:D
Parašė Žydėjimas
#286431 Kad ir ironizuoji, tačiau pasirinkdama apie mane kalbėti, parodai, jog tai, ką pasakiau, tau svarbu. Jei nenori to parodyti, verčiau nerašyk nieko. O jau piktumas, o jau susierzinimas...
ParašėŠiršė
#286583 Parašiau ir pamiršau, internetiniai pasisakymai man nekelia jokių emocijų, tuo labiau tokių stiprių, kaip pyktis =)
no offence, bet tavo palankumas man tikrai nėra svarbus
Parašė Vvol
#288114 Norit filmu apie depresija? Tuoj bus *iseina ieskot saraso* prasom:

Adaptation (2002) Spike Jonze 8/10
Sideways (2004) Alexander Payne 8/10
Shame (2011) Steve McQueen 8/10
Gummo (1997) Harmony Korine 7/10
The Dreamers (2003) Bernardo Bertolucci 7/10
Mystic River (2003) Clint Eastwood 7/10
The Diving Bell and the Butterfly (2007) Julian Schnabel 7/10
The Sea Inside (2004) Alejandro Amenábar 7/10
Mozart and the Whale (2005) Petter Næss 7/10
What's Eating Gilbert Grape (1993) Lasse Hallström 8/10
Noi the Albino (2003) Dagur Kári 8/10
Ben X (2007) Nic Balthazar 8/10
21 Grams (2003) Alejandro González Iñárritu 8/10
Thomas in Love (2000) Pierre-Paul Renders 8/10
Mysterious Skin (2004) Gregg Araki 8/10
Donnie Darko (2001) Richard Kelly 8/10
One Point 0 (2004) Jeff Renfroe, Marteinn Thorsson 8/10
Solyaris (1972) Andrei Tarkovsky 9/10
Whatever Works (2009) Woody Allen 8/10
Magnolia (1999) Paul Thomas Anderson
Café de Flore (2011) Jean-Marc Vallée
Talk to Her (2002) Pedro Almodóvar 8/10
The Science of Sleep (2006) Michel Gondry 8/10
Another Earth (2011) Mike Cahill 7/10
Synecdoche, New York (2008) Charlie Kaufman 8/10
The Machinist (2004) Brad Anderson 8/10
Stay (2005) Marc Forster 8/10
Garage (2007) Lenny Abrahamson 7/8
Parašė trist
#295291 The bridge (2006)
Tyranozaur (2011)
ParašėKatastrofa
#295328
Žydėjimas rašė:Pelnykit
mano palankumą ir pasidalinsiu gerų filmų, kad ir apie depresiją,
pavadinimais. Pvz., mano palankumą jau yra pelnęs kunigaikštis Myškinas
dėl niko.
Zydejime, o kuo gi tu toks ypatingas asmuo, kad mums tavo palankumo reiktu? :) Jau tada geriau su karvute susidraugauciau, kad pieno daugiau duotu, nes labai megstu. Niam. Pareiksti salygas del kvailo egocentriskumo.. Mhm. Mes filmus galim rasti ir be tavo pelnyto palankumo :) Bet aciu uz pasiulyma.
Parašė trist
#295355
Katastrofa rašė:
Žydėjimas rašė:Pelnykit
mano palankumą ir pasidalinsiu gerų filmų, kad ir apie depresiją,
pavadinimais. Pvz., mano palankumą jau yra pelnęs kunigaikštis Myškinas
dėl niko.
Zydejime, o kuo gi tu toks ypatingas asmuo, kad mums tavo palankumo reiktu? :) Jau tada geriau su karvute susidraugauciau, kad pieno daugiau duotu, nes labai megstu. Niam. Pareiksti salygas del kvailo egocentriskumo.. Mhm. Mes filmus galim rasti ir be tavo pelnyto palankumo :) Bet aciu uz pasiulyma.

:D :D :D
Vartotojo avataras
Parašė avio
#297650 [url=http://www.imdb.com/title/tt0172543/[/url]He Died with a Felafel in His Hand[/url] -- nežinau kodėl, bet kai reikia greitai sumesti filmą apie depresiją, pirmiausia galvon ateina šis, nors jis net nelabai apie depresiją turbūt. vietomis komiškas, bet gan taikliai vaizduojantis tą žmogaus negebėjimą atrasti kontakto su aplinkiniais.
Vartotojo avataras
Parašė avio
#297652
avio rašė:[url=http://www.imdb.com/title/tt0172543/[/url]He Died with a Felafel in His Hand[/url] -- nežinau kodėl, bet kai reikia greitai sumesti filmą apie depresiją, pirmiausia galvon ateina šis, nors jis net nelabai apie depresiją turbūt. vietomis komiškas, bet gan taikliai vaizduojantis tą žmogaus negebėjimą atrasti kontakto su aplinkiniais.

-- oi. nesugebėjau normaliai įdėti nuorodos į IMDb, tai pakartosiu: http://www.imdb.com/title/tt0172543/?ref_=sr_1
Parašėthepointman
#297688
marronnier rašė:The place Beyond the Pines žiauriai patiko. O Ryan Gosling tai išvis :heart :heart :heart :heart
http://www.imdb.com/title/tt1817273/?ref_=sr_1

na jis ne apie depresija nors melancholijos jausmas stiprus per visa filma,bet vis tiek super.