Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė SiaubasBaubas
#118681 Kretoj cia tie akmenys :)
Parašė incognito
#148459 SiaubasBaubas,

puikus darbas su televizijos bokštu. retas kadras. dar jei be įvairių techninių nustatymų, šaunuolis/ė belekaip.
Vartotojo avataras
Parašė MaDrUnK
#150420 Sumaniau ir aš čia įdėti linką į savo galerija, kur yra tam tikrų mano darytų įvairių nuotraukų, jeigu kam įdomu, galite pažiūrėti.
http://madrunk.deviantart.com/gallery/
Vartotojo avataras
Parašė smekla
#150425 Tai aišku, kaip gi nepažiūrėsi :achtung :DD Čia tu?? vov.. hot.. :shame O vaizdų tai labai neblogų :da aišku kaip ir visiems patiks taip ir man tas saulėlydžio dangus :angel dar bandžiau sugalvot ką išskirt, bet nežinau prie kurio kadro pulti, visi neblogi, pats ir gerai pozuoji, manau jei patinka tai daryt- tobulink, šlifuok ir kuo daugiau praktikos :da
Vartotojo avataras
Parašė MaDrUnK
#150431 Taip, ten aš. Nemanau, kad gerai atrodau, o tuo labiau, jog gerai pozuoju, tačiau visgi patinka tam tikras nuotraukas su savimi padaryti. Ten yra ir labai kvailų, kurias norėčiau jau nuimti, bet kol kas nusprendžiau dar palikti. Nustebino mane tavo parašytas žodis "hot". Niekas nieko panašaus nėra dar kaip ir pasakęs, išties tai yra malonu, bet aš manau, jog suklydai. Iki to, kad galėčiau manyti, jog gerai atrodau, yra labai toli. Man pačiam labiausiai patinkanti nuotrauka būtų tikriausiai su gitara. Antra, raudona, panaši į turimą avatarą, o trečia ta tamsi, kur aš kaip ir kažkaip tai susirietęs. Tą dieną pamenu tikrai siaubingai jaučiausi, tuo ir patinka, kad stiprius prisiminimus ji sugrąžina. Tas saulėlydis man taip pat gražus, ten toks vidury esantis medelis mano visą dėmesį visuomet atima. Taip pat dar žavinga ta sodybos gamtos daryta nuotrauka, kur vėlgi viduryje toks vienišas medelis auga, ji labai mane ramina, o visos likusios jokių asociacijų daugiau nebesukelia, prisiminimų taip pat nesugrąžina, dėl to ir nelabai patinka, tik šios kelios kažkuom ypatingos.
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#150433 ...pažiūrėjau ir aš...šaunuolis :super gražu :da nepaliauju stebėtis, kiek apie žmogų gali pasakyti negyvi daiktai: internetinės mintys, internetinės nuotraukos.....man labai patiko nuotraukos su pavėsine,tokios romantiškos,čia turbūt tavo namai....... ir su saulėlydžiu taip pat.....faina...laukiu kitos tavo galerijos...būk drąsus... :flo tarp kitko ir aš pagalvojau, o kodėl aš negalėčiau? šitiek grožio aplink.....
Vartotojo avataras
Parašė Būsena
#150436 Kažkuo sukrečiančios tos tavo nuotraukos. Gal , kad atspindi tave, tavo jausmus?
Vartotojo avataras
Parašė MaDrUnK
#150488 Kai kurios nuotraukos tikrai manau, kad atspindi kažką manyje, į ką galima ilgai gilintis ir bandyti save tuom geriau gal net suprasti, pažinti, tokios ir labiausiai patinka. Bėda mano yra ta, kad aš labai sunkiai išreiškiu, atveriu save kitais būdais. Esu linkęs pernelyg būti uždaras, niekam niekada neišsipasakoti, tad lieka tik tokie būdai kaip fotografija, muzika... per kuriuos bent truputi galiu save atskleisti ir susikaupusių jausmų atsikratyti.

Maraija, ačiū. Man labai malonu, jeigu kurios nuotraukos tau patiko.
Vartotojo avataras
Parašė Prakeiktasis
#150493 MaDrUnK :super , mane privertei susikurt galerija ;)
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#161050 su kokiom programom galima tobulint savo foto? atsiunčiamomis internetu?
Parašėnegative
#161057
Agni rašė:su kokiom programom galima tobulint savo foto? atsiunčiamomis internetu?


picasa2 labai paprasta naudot. žinoma, toli gražu ne fotošopo lygio. o ką maždaug norėtum daryt su nuotraukom?
Vartotojo avataras
Parašė Agni
#161058 šiaip tai nieko nenoriu, bet turiu tokią užduotį :bloga
Parašėnegative
#161063 http://picasa.google.com/

ir liks ateičiai, pravers, pamatysi.
ParašėtheExploder
#197947 mėgstu diane arbus, mapplethorpe, erwitt, tunick, flor garduno, brassai, dabar tiek teatsimenu.