Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65326 Dalinamės savo mėgstamiausiais dailininkais/menininkais. Kalbam ne tik apie dailininkus, bet ir apie visokius jungtinių menų atlikėjus. Įtraukiam ir visokius performansus ir pan. :)
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65502 Paveikslėlis


Paveikslėlis


Paveikslėlis


Paveikslėlis


Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo Medeja 2008 08 18, 19:16. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Parašė Untanis
#65504 Pirmiausia į galvą šovė E, Muncho "šauksmas":
Paveikslėlis
Šiaip ne itin domiuosi daile.. Tačiau Pikaso bei Dali paveikslai visada žavi.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#65512 Dievinu Francis Bacon. Šiurpas eina per nugarą nuo jo popiežių:

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Untanis
#65569 Vau... Čia tai įspūdinga... Gal dar jo kūrybos galėtum parodyti? :roll:
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#65618 o mane jie prislėgė tam momentui. įdomu net.
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#66062 Beveik nieko nenusimanau apie meną.
Man labiausiai prie širdies siurrealizmas ir ekspresionizmas.
Na žinoma, visokie Dali, Kahlo's ir Magritte'ai... :]

Nemėgstu(nesuprantu) visiškų abstraktybių. Bet būna ir išimčių.

Dabar užsimaniau labiau domėtis tapyba.

Medėja, kas pavaizduota I paveiksle? Stalo teniso raketė, kuri svajojo būti balionu? :D :bloga Ir kuo tau būtent patinka tie 3 paskutinieji? Gal gali plačiau apie juos papasakot?

(Ech, man gėdapelėda. )

O Bacono popiežiai išties nuostabūs.
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#66063 trys paskutinieji yra taip:
du iš jų lietuvių dailininko Švėgždos vadinamieji "išmedituoti" objektai, kai kas jį kaltina fotorealizmu, bet tai netiesa, nes jis savo objektus nekeisdamas jų pavidalo paverčia beveik abstrakcijomis ir "numeta" siužetą (kuris labai populiarus buvo didžiojoj daly vaizduojamosios dailėęws istorijoje ir mano dėstytojų vertinamas neigiamai, kadangi pasirenkamos netinkamos priemonės, t.y. literatūrinės priemonės paveikslui, kuris iš esmės turėtų būti "gaminamas" ne tokiomis priemonėmis, bet čia diskutuotinas klausimas, kas kaip nori, tas taip žaidžia teorija). Švėgžda man patinka ne tik tuo, kad "išmedituoja" savo objektus, bet ir pats kaip asmenybė. daug pasakoti. labai intelektualus išsilavinęs menininkas. deja, miręs. kitaip vežiočiau jam gėles pati.

Trečias yra Sezano, tai modernizmo klasika, o modernizmo klasiką aš gerbiu ir myliu.


pirmasis yra Pauliaus Klee, na ir ten gali įsivaizduoti ką nori. tavo mintis, beje, labai graži :)
Vartotojo avataras
Parašė consvela
#66305 Shame on me, patingėjau ieškoti savo mėgstamų "mažųjų", tai sukrapščiau tik grandus, kuriuos ir be manęs visi žino... Nejaučiu labai didelės meilės ultramodernistams, dėstytoja visada stebėdavosi, kad aš tokia "seniena" :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė Werehuman
#66328
Medeja rašė:trys paskutinieji yra taip:
du iš jų lietuvių dailininko Švėgždos vadinamieji "išmedituoti" objektai, kai kas jį kaltina fotorealizmu, bet tai netiesa, nes jis savo objektus nekeisdamas jų pavidalo paverčia beveik abstrakcijomis ir "numeta" siužetą (kuris labai populiarus buvo didžiojoj daly vaizduojamosios dailėęws istorijoje ir mano dėstytojų vertinamas neigiamai, kadangi pasirenkamos netinkamos priemonės, t.y. literatūrinės priemonės paveikslui, kuris iš esmės turėtų būti "gaminamas" ne tokiomis priemonėmis, bet čia diskutuotinas klausimas, kas kaip nori, tas taip žaidžia teorija). Švėgžda man patinka ne tik tuo, kad "išmedituoja" savo objektus, bet ir pats kaip asmenybė. daug pasakoti. labai intelektualus išsilavinęs menininkas. deja, miręs. kitaip vežiočiau jam gėles pati.

Trečias yra Sezano, tai modernizmo klasika, o modernizmo klasiką aš gerbiu ir myliu.


pirmasis yra Pauliaus Klee, na ir ten gali įsivaizduoti ką nori. tavo mintis, beje, labai graži :)


Kaip manai, ką tau sakytų, kokias emocijas sukeltų tie paveikslai, jei apie juos nieko nežinotum?
O ką tu matai tame Klee paveiksle?
Vartotojo avataras
Parašė Medeja
#66334 as matau emocijas. skausmingai malonias.
Vartotojo avataras
Parašė nulis
#68946 Čia labai šaunus dailininkas, ypač jo paveikslų pavadinimai:

http://www.johnlurieart.com/art/


(Harry didn't want to say anything, but the appearance of Jesus was ruining his vacation. :D)