Moderatorius: Astro-Meška

Parašė Forgiven
#119811 Clarissa Pinkola Estes, Ph.D. "Bėgančios su vilkais"
Dar tik pradėjau, bet patinka, moka moteris pasakėles sekti ir į kiekvienos moters širdį pasibelsti. =)
Parašė Kal-el
#119812 Aš tai bandžiau skaityti ir po kokių 150 psl atidaviau atgal į biblioteką, nesuprantu, kodėl ji tokia vertinama.
Vartotojo avataras
Parašė cleo
#119813 O aš ją įsigijau, dabar stovi lentynoje ir laukia savo eilės....
Vartotojo avataras
Parašė aladdin sane
#142704 Šiuo metu skaitau Bulgakovo "Meistras ir Margarita" originalo kalba. Šiek tiek sunkoka gilintis, nes esti nedidelis kalbinis barjeras, bet manau prasimuš :)
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#142707 dabar skaitau pjero bulio bezdzioniu planeta..
Vartotojo avataras
Parašė mango
#142747 Dabar vartau Luise L.Hay "Gyvenimas! Vienintelis ir nepakartojamas". Skaitau 101 galingą mintį apie gyvenimą.

Keletą minčių atspausdinsiu:

"KAI SAKAU "TAIP" GYVENIMUI, GYVENIMAS ATSAKO "TAIP" MAN. Gyvenimas Jums visada sakė TAIP, net tada, kai Jūs kūrėte negatyviai. Dabar, žinodami šį Gyvenimo dėsnį, galite apsispręsti kurti pozityvią ateitį.
Gyvenimas atspindi kiekvieną mano mintį. Kai jos pozityvios, Gyvenimas atneša tik gerus patyrimus."

"MANO PASAULYJE VISKAS GERAI.
Mano Gyvenimas visada klostėsi idealiai, tik aš to nežinojau. Nesupratau, kad kiekvienas negatyvus įvykis mano pasaulyje buvo Gyvenimo man sugrąžinti mano įsitikinimai. Dabar, kai tai žinau, galiu be paliovos valdyti savo mąstymo procesą, kad turėčiau Gyvenimą, kuris gerai klostosi visais lygiais.
Visakas mano gyvenie sekasi dabar ir visada."
Parašė Keberiokst
#142763
vis laimingesnė rašė:Dabar vartau Luise L.Hay "Gyvenimas! Vienintelis ir nepakartojamas". Skaitau 101 galingą mintį apie gyvenimą.

Keletą minčių atspausdinsiu:

"KAI SAKAU "TAIP" GYVENIMUI, GYVENIMAS ATSAKO "TAIP" MAN. Gyvenimas Jums visada sakė TAIP, net tada, kai Jūs kūrėte negatyviai. Dabar, žinodami šį Gyvenimo dėsnį, galite apsispręsti kurti pozityvią ateitį.
Gyvenimas atspindi kiekvieną mano mintį. Kai jos pozityvios, Gyvenimas atneša tik gerus patyrimus."

"MANO PASAULYJE VISKAS GERAI.
Mano Gyvenimas visada klostėsi idealiai, tik aš to nežinojau. Nesupratau, kad kiekvienas negatyvus įvykis mano pasaulyje buvo Gyvenimo man sugrąžinti mano įsitikinimai. Dabar, kai tai žinau, galiu be paliovos valdyti savo mąstymo procesą, kad turėčiau Gyvenimą, kuris gerai klostosi visais lygiais.
Visakas mano gyvenie sekasi dabar ir visada."



Jap, labai galingas minčių užtaisas. Ir daug tiesos. Teks pasikuist knygyne :lakstau
Vartotojo avataras
Parašė Agata
#143262 O aš skaitau knygą apie vynus.
Vartotojo avataras
Parašė Lota
#160882 Mane labai teigiamai veikia "Haris Poteris" perskaičiau turbūt kokias tris iš visos serijos. Labai padeda atsijungt kuriam laikui, rodos išeini kuriam laikui į kitą pasaulį.
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#163962 siuo metu skaitau "mergina su perlo auskaru"
Vartotojo avataras
Parašė MiesteRuduo
#164170 Skaitau JEAN-PAUL SARTRE “Šleikštulys”. senai kas taip užkabinę buvo.
Vartotojo avataras
Parašė kukas
#164267
tikroji rašė:siuo metu skaitau "mergina su perlo auskaru"


Mačiau filmą pagal šitą knygą labai patiko :da
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#164332
parijas rašė:Skaitau JEAN-PAUL SARTRE “Šleikštulys”. senai kas taip užkabinę buvo.


oo, aš irgi tą pačią dabar skaitau. =)
Sartro novelės dar labai liuks. Bet įtariu jau skaitei. :)
Parašė Nematoma
#164344 Šiuo metu skaitau Betty Mahmoody ir William Hoffer knygą "Tik su dukra". Užkabina nuo pat pirmo puslapio :super