Moderatorius: Astronautė-Myška

Vartotojo avataras
Parašė Partizanas
#394944 Nemanau, kad socialinė fobija yra toks dalykas, nuo kurio gali pasveikti . Visada yra priežastys, kas kelia nerimą bendraujant su žmonėmis , labai būtų gerai išsiaiškinti tas priežastis ir pradėti su jomis dirbti . Kaip pvz gal ta baimė kyla iš to , kad jautieis neįdomus, neturi ką papasakoti, tuomet skaitai daugiau knygų, domiesi pasauliu, o jei išvis sunku būna net " labas" pasakyti , o užkalbinus balsas ima ir pradingsta arba jis labiau primena užspausto kačiuko cypimą, tuomet išvis pradėti nuo tokių pratimų kaip garsiai skaityti knygą ar bandyti savo kambrio sienoms atpasakoti praėjusią dieną .
Gali pasitelkti visokias afirmacija,s mintyse išsivazaizduoti situacijas kaip tau smagu bendrauti su žmonėmis ir kaip jei tave mėgsta. Išstiesų savojo mąstymo perprogravimas labai smagus dalykas, bet slidus, ne sprotas visada nori grįžti į senas vėžes .
Vartotojo avataras
Parašė sedran
#394952 Tiesiog laukiu kada sociofobija pasveiks nuo manes arba pabosiu :D
nors man vienu metu labai padejo eiti i kursus. Tai ten buvo dar 10 zmoniu ir visi mokinomes bendra idomu dalyka. Matesi, kad keli irgi tokie patys sociofobai. Pirmomis dienomis buvo tragedija, tada ispuole sudaryti komandas, dirbti prie projekto ir eiti pristatyti. Komanda nubalsavo mane, nervavausi, bet kazkaip puse velnio pavyko. Visi paplojo, pagyre nes zinojo, kad mirstu viduje, drebu prakaituoju. Po to karto viskas lengviau buvo. Nors dabar vel griztu i savo santykius su sociofobija, sunku issiskirti. gi tiek laiko kartu nugyvenome, tokia istorija, kazkodel vis bandome mes bendra gyvenima atkurti, gi bendru vaiku, depresijos ir jauneliu nepaliksi:)
Parašė vitamin9
#398294
Partizanas rašė:Nemanau, kad socialinė fobija yra toks dalykas, nuo kurio gali pasveikti . Visada yra priežastys, kas kelia nerimą bendraujant su žmonėmis , labai būtų gerai išsiaiškinti tas priežastis ir pradėti su jomis dirbti . Kaip pvz gal ta baimė kyla iš to , kad jautieis neįdomus, neturi ką papasakoti, tuomet skaitai daugiau knygų, domiesi pasauliu, o jei išvis sunku būna net " labas" pasakyti , o užkalbinus balsas ima ir pradingsta arba jis labiau primena užspausto kačiuko cypimą, tuomet išvis pradėti nuo tokių pratimų kaip garsiai skaityti knygą ar bandyti savo kambrio sienoms atpasakoti praėjusią dieną .
Gali pasitelkti visokias afirmacija,s mintyse išsivazaizduoti situacijas kaip tau smagu bendrauti su žmonėmis ir kaip jei tave mėgsta. Išstiesų savojo mąstymo perprogravimas labai smagus dalykas, bet slidus, ne sprotas visada nori grįžti į senas vėžes .


Pirmiausia nemanau kad kanors pakeisi isvis pasaulyje jei manysi kad nieko pakeist negalima.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#398300 Idomus dalykas kad ne tu esi tas kuris formuoja mastyma ar prota, placiau rasyt apie tai nenoriu, nes yra buve konfliktu su tam tikrais zmonem :death
Parašė vitamin9
#398309
Vaiduk rašė:Idomus dalykas kad ne tu esi tas kuris formuoja mastyma ar prota, placiau rasyt apie tai nenoriu, nes yra buve konfliktu su tam tikrais zmonem :death


KAIP TAI NE TU? Tai tipo uzaugi susiformavo mastymas ir gyveni kaip robotas toliau? :D
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#398312 Tampam robotizuoti kai Augant susiformuoja smegenys ju jungtys ir tada kelio atgal nebera. Nors yra zmoniu kurie gudrauja bando isvalyti save ar programuoti bet sitie veiksmai priklauso
jau nuo to kaip jie yra suaiformave. Realiai niekas nepakinta. Kitas budas lauzyti psichika kad igyti nauju ar adaptaciniu savybiu.
Parašė vitamin9
#398433
Vaiduk rašė:Tampam robotizuoti kai Augant susiformuoja smegenys ju jungtys ir tada kelio atgal nebera. Nors yra zmoniu kurie gudrauja bando isvalyti save ar programuoti bet sitie veiksmai priklauso
jau nuo to kaip jie yra suaiformave. Realiai niekas nepakinta. Kitas budas lauzyti psichika kad igyti nauju ar adaptaciniu savybiu.


ophrah winfrey ar kaip jos vardas uzaugo nieko neturedama negru kvartale,ja nuo 14 ar 15 prievartavo,neturo ka valgyt,dabar inai vienintele bilioniere amerikoje,tai kaip cia taip nutiko? siandien man tokia bloga diena nesuprantu iskur vaikscioju ir galvoju kad isvis numirt geriau butu,su tavo teigimu tai isvada butu geriausia eit ir nusizudyt ka cia kankintis iki gyvenimo galo vistiek niekas nepasikeis? Meskim depresijas i sona,kuo skiriasi paprastas eilinis zmogus ir kuo skiriasi milijonierius? neivienas neturi psichiniu problemu,vienas suprato kad kazka galima padaryt - o kitas ne.pazystu kas uzaugo vaiku namuose ir pasieke labai daug ir cia taip kalbama apie eurus.tai pagal ideja asmuo turejo tapt vagiu but nusautas ar koks bomzas? jei 5 metus kisi i galva IR istikro yra blogai,per 5 dienas galvojimo kad bus viskas gerai nieko ir nepakeisi.viskam reik laiko,piramides nepasistate per diena,zmones pasieke daug nieko nepasieke per diena.viskam reik laiko.viska galima pakeisti,tik tai nera lengva,kaip zmogui issikapstyt is depresijos,kaip ubagui tapt turtingu,kaip turtingu tapt turtingiausiu is visu,kaip is eurolygos pereit i nba,VISKAM reik pastangu.nepyk bet as kaip ziuriu i tavo poziuri tai zmonija dar su karietom vazinetu o kas serga depresija tai realiausias varijantas butu savizudybe.dar ypac depresijos forume taip sakyt tai cia apsurdas,netai jog cia net realiam pasaulyje nera tiesa,tai dar ypac tokiam jautriam dalyke kaip depresija teikti tokia nuomone kad nieko nepakeisi ir viskas bus tik blogai.
Parašė egira
#398442 Yra žmonių, su kuriais bendrauti gera - jaučiuosi atsipalaidavęs, atsiveriu, išsipasakoju, išklausau, bendrauti įdomu. Yra žmonių, su kuriais bendraujant jaučiu įtampą, nerimą, susierzinimą. Iš dalies tai priklauso nuo manęs, iš dalies nuo pašnekovo. Ar tai sociofobija ? Nemanau. Jei kažkas pavadins sociofobija tebūnie. Aš manau tai normalu. Tegul būna tas nerimas ar įtampa, jei jie trumpalaikiai. Nebūtina užmegsti ilgalaikius santykius su žmonėmis, kurie kelia nerimą.
Bendraujant gal padėtų nuostata, kad žmones reikia ramiai priimti tokius, kokie jie yra su visais privalumais ir trūkumais (nusišnekėjimais, tuščiažodžiavimais, agresija, pykčiu ...). Priimti ir tuo pačiu išlaikyti atstumą, jei jauti, kad bendravimas slegia.
Vartotojo avataras
Parašė biggie
#398460 Smegenys save atnaujina nuolat, bent jau ta dalis, atsakinga uz atminti, hipokampas, nuolat sudarineja ir nutraukineja savo lasteles ir jungtis, tai pokyti galima padaryt koreguojant savo elgesi. Be to SSRI padeda maziau kreipti demesio i smulkmenas, truputi mazina vengianti elgesi.
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#398477 Nuo daug ko priklauso kas esam, bet manau esam savoj vietoj ir gyvenimas koreguoja, tai ir svarbiausia.
Parašėtalutis
#417325 Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, ko gero yra kažkoks užsiėmimas ar veikla, per kurią jum būtų sukuriama atmosfera, kurioje reikia bendrauti. Man labai padėjo Siuvinėjimas, nors ir atrodo, kad tai toks uždaras pomėgis, bet labai daug moterų tuom užsiiminėja ir dalinasi savo patirtimi. Aš pradėjau nuo https://www.valerijafic.com/ kursų, kurių metu įsitraukiau į moterų grupę ir nebematau problemų bendraujant ar susipažįstant su žmonėmis