Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė linn
#129969 noreciau eiti i kazka panasaus bet pas mus miestelyje tokiu nera...
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#129972 Bet tu vaikštai pas psichologą?
Vartotojo avataras
Parašė linn
#129974 Ne neinu pas joki psichologa
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#129975 Tada nekas.. Bet tikiu kad ir savo jėgomis susitvarkysi.
Vartotojo avataras
Parašė linn
#129976 as ir tikiu kad iseitis yra
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#142221 Spardausi iš paskutiniųjų, bet jaučiu, kaip rudeninis epizodas plėšia smegenis.
Bet aš jį perlipsiu. Kaip ir perlipau pavasarį.
Nežinau, kaip. Bet perlipsiu.
Vartotojo avataras
Parašė linn
#142453 susirask kokia aktyvia rudeninia veikla,kad kai neturesi ka veikti galetum uzsiimti,bet tik tau miela ir tave dziuginancia veikla,pvz gali pradet nuo fotografavimo,kiekviena diena iseik i lauka ir nufotografuok kaip artinasi ruduo,jo eiga ,pabaiga,ir pasidaryk albuma is siu visu nuotraukyciu,zinoma susidek graziausias kurias nufotografavai... tik nezinau ar tau ta mintis nepasirodys kvaila...nes man kazkoks toks noras kilo :)))
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#142456 Ne, ne :) tavo mintis labai graži :) Bet ji jau yra tavo :) Norisi sugalvoti kažką savo. :jap
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#142471 gal kas atsitiko tavo aplinkoje, kas tave neramina? :vovere :!:
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#142472 Lyg ir ne.
Vartotojo avataras
Parašė linn
#142499 kaip manai del ko taip jauties dabar?tikriausiai nerimauji del ko nors?
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#142501 Tiesiog dabar gan įtempta situacija tarp manęs ir kambarioko. Esu ne Lietuvoj. Toli nuo visų artimųjų. Plius, ruduo mane visad taip veikia.
Vartotojo avataras
Parašė linn
#142503 aiskus tada...na pas mane panasiai,situacija namie itempta su draugu ir esu toli nuo artimuju ir aplamai nieko artimo norvegijoje neturiu...sakyciau draugas turetu buti artimas bet su tokiais santykiais galiu su sienom sneketi...nenukabink nosies,viskas praeis ir bus tikrai geriau.... :)))
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#142506 Aaaa... Tu irgi juk Norvegijoj... Būk gerutė, pasakyk, kad Bergene?.....
Vartotojo avataras
Parašė linn
#142522 butu labai gerai...nors viena drauge tada tureciau....esu båtsfjorde :bloga kaimas,pati siaure,nera ka veikti cia isvis...salta cia pas mumis...ar dirbi bergene?