Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė geneva
#155066 Žinau, kad depresija gydoma ilgai ir sunkiai. Pati jau gydausi metus. vaistais, terapija ir savo pastangomis. Nesenai pradėjau galvoti apie savo depresiją kaip apie asmenybės transformaciją i gerėsnę pusę. sakoma, kas nenužudo žmogaus- padaro jį stipresniu. Pradėjau galvoti ko pasimokiau iš jos, iš tos situacijos kuri ją sukėlė. Kadangi buvau tokioj baisioj busenoj taip ilgai o dabar beveik išsikrapsčiau iš jos, tai dabar lengvai žiūriu į visokius nereikšmingus nemalonumus. palengvėjo požiūris į gyvenimą. Terapeutas sakė kad toks išvadų darymas reiškia pasveikimo pradžią.
Taigi, ieškokit depresijoje gyvenimo pamokėlių ir priimkit juos. Šiaip man svarbiausia yra kad reikia ir duoti, ne tik imti. Ir neieškoti vien malonumų, turėti aukštesnių tikslų. Nes kai malonumų jau nebebus, atsiras tuštuma, o iš jos depresija ir kila. tai pavojinga.
Vartotojo avataras
Parašė geneva
#155071 kas jau pradeda sveikt kviečiu papasakot kokie yra jūsų pasveikimo požymai
Vartotojo avataras
Parašė vers
#157463 Pradėjau bendrauti su žmonėmis, jausti tikrovę aplinkoje, suprasti kitų žmonių elgesy.
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#158473 ..aš nežinau, ar tai sveikimo požymis...bijau dar taip sakyti....nustojau savęs gailėti ir ieškoti kaltų.....aš pati atsakinga kas vyksta mano gyvenime ir ką aš į jį prisikviečiu.....kokius žmones, mintis, veiksmus.......
Vartotojo avataras
Parašė linn
#158609 dauguma uzsiemimu kuriu netekau gryzo i mano gyvenima,nebera baimiu nelogiskiems dalykams,panikos atakos nebesikartoja,nerimas beveik isnykes,daug pozityviu minciu,savo tikslu zinojimas ir ju siekimas,noras kazka veikti,bendrauti su visais,pagieza ir pyktis nebelydi mane kiekviena diena,``nervu gadinimas`` del menkniekiu isnykes ir dar daug ko nebera kas mane stumbdavo i nevilti :)))
Vartotojo avataras
Parašė vers
#165257 Turejimas aukstesniu tikslu yra vienas is sveikimo pozymiu.
Parašė Nematoma
#169361
linn rašė:dauguma uzsiemimu kuriu netekau gryzo i mano gyvenima,nebera baimiu nelogiskiems dalykams,panikos atakos nebesikartoja,nerimas beveik isnykes,daug pozityviu minciu,savo tikslu zinojimas ir ju siekimas,noras kazka veikti,bendrauti su visais,pagieza ir pyktis nebelydi mane kiekviena diena,``nervu gadinimas`` del menkniekiu isnykes ir dar daug ko nebera kas mane stumbdavo i nevilti :)))


labai panašūs požymiai ir mane lydi :angel
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#169419 geresne nuotaika, retesnis nerimas, daugiau energijos, didesnis aktyvumas, normalus miegas...
Vartotojo avataras
Parašė aviete
#169443 mano miegas ir nuotaika tikrai gera-palyginant ka jauciau pries menesi kai geriau zolofta...tai jau gal sveikimo pozymis =)
arba tik laime,kad nera salutiniu efektu :D nes ta busena baisia buvo zoloftas issaukes ir dar daug kitu blogybiu :bloga
ParašėTomash
#169455 pradejau aktyviai bendrauti su zmonem, reiksti savo nuomone ir pan. neatpazystamas tapau kai kuriem draugam kurie mane seniai nemate
Vartotojo avataras
Parašė maraija
#169538
Tomash rašė:pradejau aktyviai bendrauti su zmonem, reiksti savo nuomone ir pan. neatpazystamas tapau kai kuriem draugam kurie mane seniai nemate


kaip faina, džiaugiuosi, tavim...man su bendravimu dar sunku....
Vartotojo avataras
Parašė Jozhik v'tumane
#170960 O man bendraut nebūna sunku, aš tik visiškai nenoriu bendraut. :?

Mano pirmieji aiškiai matomi sveikimo požymiai būna dingęs judesių ir mąstymo sulėtėjimas. Dėl to labai dideli dalykai, pavyzdžiui, aš nieko nesugebu, susitraukia iki kokio nors vieno nesugebėjimo, pavyzdžiui, megzti. Bet man dėl to, kad nemoku megzti nė velnio neskaudu. Nes kartu su sugrįžusiu normaliu mąstymo tempu, grįžta ir man įprasti darbai - skaitymai, rašymai, mokymasis, visokie buities darbai, bendravimas su draugais ir netgi artimaisiais. Pradedu planuoti laiką ir man tai pavyksta. Iš pradžių visus dienos plane surašytus darbus atlieku automatiškai ir be jokio entuziazmo, bet po savaitės kitos dirbdama tuos man įprastus darbus, pradedu jausti malonumą. Va čia jau ir būna REMISIJA. O remisija aš vadinu grįžimą prie savo įprasto gyvenimo tempo, veiklos, pomėgių ir t.t. :angel
Parašė Sunrise
#182832 Atsirado noras bendrauti kaip ir anksčiau, pradėjau keltis anksti, ne virurdienį ar po pietų :D energijos turiu daaaaug dauaaaag daug ir noriu ja pasidalint su kitais. Atsirado meilė mane supantiems žmonėms, aplinkai (viskas pradėjo keistis, nors iš tiesų keičiuosi aš pati). Per dieną sugebu nuveikt tiek daug, kad anksčiau nesuvokiau kaip taip galima spėt. Sveikstu!!!! :lakstau B) :heart
Parašė haveimooed
#182847
Sunrise rašė:Atsirado noras bendrauti kaip ir anksčiau, pradėjau keltis anksti, ne virurdienį ar po pietų :D energijos turiu daaaaug dauaaaag daug ir noriu ja pasidalint su kitais. Atsirado meilė mane supantiems žmonėms, aplinkai (viskas pradėjo keistis, nors iš tiesų keičiuosi aš pati). Per dieną sugebu nuveikt tiek daug, kad anksčiau nesuvokiau kaip taip galima spėt. Sveikstu!!!! :lakstau B) :heart


Kokius AD geri?
Parašė Sunrise
#182894 Seroxat geriau - jau nebegeriu :DD