Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#320932 gydytojas bartkevicius jei toki zinai,na man israse seroxata ir alprazolam gerti ,o pries tai waldoxana geriau kol situ antru neisrase.Bet sake waldoxano nebegerti.Na sako jei matysi kad blogai su miegu gali gerti.Bet manau negersiu nes ir taip per daug jau tu waistu baisu
Vartotojo avataras
Parašė cideksas
#320992 tai aisku jei normaliai miegi tai ir negerk to valdoxano man asmeniskai jis netiko vistiek prabudinedavau nakti ir turbut sis vaistas kepenis eda nes man kas menesi duodavo kupona 100% issitirt ar nera pakitimu kepenyse :)
Parašė sophie
#320994
cideksas rašė:tai aisku jei normaliai miegi tai ir negerk to valdoxano man asmeniskai jis netiko vistiek prabudinedavau nakti ir turbut sis vaistas kepenis eda nes man kas menesi duodavo kupona 100% issitirt ar nera pakitimu kepenyse :)

Išties ir šalutiniuose poveikiuose rašo, kad Valdoxanas gali pažeisti kepenis. Pradėjusi jį gerti buvau gerokai išsigandusi - lyg ir patamsėjo šlapimas, lyg ir vis paskaudėdavo tą vietą, kur galėtų būti kepenys. Kai pasikeitė mano psichiatrė, pasidalinau su ja šitais savo įtarimais, išrašė tyrimų lapelį, bet taip ir nebepasidariau jokių tyrimų, nes jos žodžiai visiškai nuramino: sakė, kad yra daugybę kartų tyrusi pacientų kepenis, tiek farmacinei kompanijai finansuojant, tiek šiaip dėl pacientų noro, ir jos praktikoje neatsirado nė vieno, kuriam būtų kas nors su kepenimis pablogėję, nors su Valdoxanu ji dirba gan seniai. Tai kažkaip dėl šito man ramu.
Vartotojo avataras
Parašė cideksas
#320997 na cia gal kam jau ir taip pragertos kepenis tada gal ir negerai ji vartoti :achtung
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#321001
cideksas rašė:tai aisku jei normaliai miegi tai ir negerk to valdoxano man asmeniskai jis netiko vistiek prabudinedavau nakti ir turbut sis vaistas kepenis eda nes man kas menesi duodavo kupona 100% issitirt ar nera pakitimu kepenyse :)


Ir man paskyrė Valdoxaną ,tai dabar bijosiu gerti ,jeigu taip kenkia. Cideksai ,o kaip tau kepenis tirdavo ?
Vartotojo avataras
Parašė cideksas
#321004 buvo taip...pries vaistu vartojima dave kupona su 100% issitirti kepenis privacioje laboratorijoje, o ten paime kraujo is venos ir kita diena buvo atsakymas kad viskas normoj tada pradejau vartot si vaista po men. vel dave issitirt...bet paskui as jo nebevartojau mirtazapin mane labiau velka miegui :achtung
Vartotojo avataras
Parašė cideksas
#321005 tai gal ir nekenkia man psichiatre aiskino kad tipo cia firma labai rupinasi pacientais todel ir duoda tirtis :da bet as nelabai tikiu tai zodziais is kur tas toks gerumas :achtung
Parašė sophie
#321009
cideksas rašė:tai gal ir nekenkia man psichiatre aiskino kad tipo cia firma labai rupinasi pacientais todel ir duoda tirtis :da bet as nelabai tikiu tai zodziais is kur tas toks gerumas :achtung

Kartais tokius tyrimus pačios farmacinės kompanijos apmoka, kad apsisaugotų nuo galimų milijardinių ieškinių.
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#321012 o tai jei dabar nurtaukiaus waldoxano nieko nebus jokiu pasaliniu?
Vartotojo avataras
Parašė cideksas
#321015 as geriau apie 3 men nutraukus nieko blogo nejauciau bet as iskart vietoj jo pradejau gert mirtazapina tai su miegu viskas ok buvo
Vartotojo avataras
Parašė cideksas
#321016 seip savo nuoziura nieko nenutraukinek as visada aptariu viska tik su gydanciu psichoterapeutu
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#321019 na mano psichoterepautas nieko nesake pasake padet i sona juos dabar,ir gert tai ka israse,nebent sako jei nemiegosi gali gerti waldoxna prie miega,tai dabar zinok ,na gal nieko jei negersiu,nes geriu waldoxana alprazolama grindex
Vartotojo avataras
Parašė Ernesta23
#321026 blemba ne taip parasiau,dabar seroxta geriu,,o waldoxana det i sona,ir beto jis man nlb ka padeda.