Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#259137 Kas gali buti geriau , kaip lipi is sitos duobes ,kaip gyvenimas visiskai keiciasi ,vos pradedi suvokt ,kas tau yra ,kodel taip yra , is kur nezinau tiek jegos nepasiduot savo ilgai kurtam nerealiam fobiju pasauliui . Dristu tiketi ,kad mano svajones bus igyvendintos ,as griztu i realybe :)))
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#259144 molochai, dar karta uz tave pasidziaugsiu! :)))
Vartotojo avataras
Parašė dvv
#259286 Dankanai kaip ir kuo gyveni?
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#259296 Motociklu ir kelione į Lietuvą.
Nusipirkau Suzuki Bandit. Visokių nuotykių su juo būna, vos tik iš kiemo išriedu. Kol kas užsidirbau tik dvi mėlynes ir nulaužtą stabdžio kojelę :D Angelai sargai tik vieną kartą stabdė (autostradoj). Bet labai draugiški buvo, dokumentus tenorėjo patikrint. Žodžiu, visi pirmosios nuosavos transporto priemonės smagumėliai.
O pirmadienį pajudėsiu į Lietuvą. Irgi pilna emocijų tuo klausimu esu :) Gerų emocijų. Ir, žinoma, truputį nerimo. Visgi kelias labai ilgas. =)

Kaip tu, dvv? :)
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#259301 :ghost Sekmes kelionej ,gero vejo :!:
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#259386 o mocas :jap Koks motoras ?
as nerandu laisvu pinigu jam
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#259387 Svarbiausia dekoju uz youtube irasa "Atsibuskit lietuviai" Dankanui Maklaudui
Vartotojo avataras
Parašė dvv
#259436 :jap
aš gyvenu darbu, miegu ir valgiu.
turėjau duobe. nesuprantu kaip tada galiu dirbti.....
o gal aš visada duobėj, tik kartais randu koki akmenuka ?!
stengiuos gerti vaistus laiku ir pagal dozes...
gimsta noras ieškotis kito darbo .......
tvarkytis, augti, taupyti ........
:flo
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#259443 velnias pavelavau parasyt...butinai mane aplankyk jei busi klaipedoje ir turesi laiko ..vis galvoju kaip tau ten sekas =)
Vartotojo avataras
Parašė Laura_Palmer
#276043 ir kaip dabar sekasi Dankanui Maklaudui?
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#277712
molochas rašė:o mocas :jap Koks motoras ?
as nerandu laisvu pinigu jam


600. Kaip nemokančiai važiuot - kiek daugoka. Bet ką jau padarysi. Šiaip, senuką, 95 banditą pirkau. Ir drožiu dabar. Jau kokie du milijonai detalių keista. Juokiamės su mano berniuku, kad parduosim po metų arba kai pakeisim visas iki vienos detalės - priklausomai nuo to, kas pirmiau nutiks :D

Laura_Palmer rašė:ir kaip dabar sekasi Dankanui Maklaudui?


Po truputį. Atkritinėju po truputį, ta prasme.
Planuoju vėl trenktis į Lietuvą. Reikia tėvus palaikyti sunkią akimirką - skiriasi ir drąskosi tarpusavy. Su sveikatom nekas. Bjauriausia, kad neįsivaizduoju, kuriam laikui teks būt ten. Gal kelias savaites, gal kelis mėnesius, o gal išvis nežinia kada grįšiu Londonan. Tai ir stabdo nuo bilietų pirkimo. Tos pjautynės ir neapibrėžtumas.
Parašėtomykas
#283688 taip zmones as jau pasveikau :super
Parašė All_Of_It
#283691
tomykas rašė:taip zmones as jau pasveikau :super


maladiec :DD
Parašėtomykas
#283696 aciu tuoi issiregistruosiu is depresijos klubo :D