Moderatorius: signs

Parašėdragonfly
#245005
DankanasMaklaudas rašė:Manyčiau, mokėjimas elgtis su pinigais daro įtaką bet kurio žmogaus savijautai, nepriklausomai nuo to, depresikas jis ar ne. :)

Kad būtų viskas aišku: finansuoju save pati. Paskutinį kartą dirbau prieš daugiau, nei pusmetį. Šiuo metu gyvenu iš santaupų. Dirbau padavėja ir valytoja. Nieko blatno. Tiesiog stengiausi finansus paskirstyti kuo efektyviau, todėl ir galėjau sau leisti tokias veiklas. :)


Mama jau išsikraustė į naują vietą (džiaugiuosi). Iš patėvio jokių žinių (nerimauju). Vakar sulaužiau kompą (čia jau be komentarų. Nuo durnumo vaistų nėra).

Grįžtant prie šeimos temos, galiu pasakyti tik tiek, kad esu netekėjusi, bevaikė, dvidešimt vienerių metų amžiaus mergiotė =)


Nu ka tada galiu pasakyti tik respect :), ypac zinant kad turi liga (kaip suprantu turi).
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#245013 o ar ziurejai filma "the girl with dragon tattoo ? man atrodo tau patiktu ;)
Vartotojo avataras
Parašė John Kennedy
#245057 vakar kaip kartas ziurejau sita filma, labai patiko..
Vartotojo avataras
Parašė Laura_Palmer
#245084 tėvai gavo doanų šitą knygą - reiks paskaityt
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#245093 Knygos neteko skaityti, bet filmas tai man nelabai kas....Planavau ta knyga skaityti, tai net upas nukrito...
Parašėdragonfly
#245096
dangiska rašė:o ar ziurejai filma "the girl with dragon tattoo ? man atrodo tau patiktu ;)


nu reix paziuret :), thanx :aciu
ParašėŠiršė
#248514 Labas,

dabar mano situacija labai panaši į tavo. Metu studijas po dviejų metų, nepavyko perstoti, žadu metus dirbti, tada bandyti stoti vėl. Bet man taip baisu!.. Man reikia turėti kryptį, man neramu, kad taip ir liksiu valytoja. Arba padavėja. Bet man labiau patinka dirbti valytoja.
Kaip tu su tuo susitvarkai?
Vartotojo avataras
Parašė DankanasMaklaudas
#248517 Na, mano ateities planai nepriklauso nuo išsilavinimo. Na, bent jau tiesiogiai nuo popieriaus.
Ir dar many labai gajus įsitikinimas, kad "kai labai labai nori ir pajudini nors pirštą - būtinai pavyks pasiekti tikslą".

O kodėl "po metų bandyti įstoti vėl" tu nelaikai kryptimi?
p.s. kai gyvenau Norvegijoj, buvau sutikusi studenčioką. Keturiasdešimt aštuonerių metų amžiaus. Čia tik šiaip kažkodėl prisiminiau :)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#256046 Jau keli meneseiai taip gerai ,kaip per tris metus nebuvo ,atrodo jau pradedu gyvent , kazkokia energija uzpludo ,savikontrole , siuo metu as ne tas kuris vaiksto persigandes ir nesugeba istart zodzio ,dabar vos ne priesingai , gal jau pagaliau pavyko ir vyks taip toliau :)))
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#256054 Dziugu del taves :super
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#256084 Labai smagu skaityti tokias geras naujienas :))) daugiausiai vilties suteikiantis forumo skyrelis.
Linkiu, kad viskas ir toliau butu puiku :jap
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#256096 Aciu , manau tai tas laikas ,kaip tiesiog jau nebera kur begti nuo saves ,man dabar sie zodziai patinka ,parasas. :)
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#256097 Plius psichoterapija labai padeda :)))
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#256105 molochai ir as dziaugiuosi,kad tu pasveikai !!! :super
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#256156 Aciu Maingirdai =)