Moderatorius: signs

Parašė Vydūnas
#254621 Mylimieji, brangieji šitoje svetainėje nebesilankau nuo 2010metų, pabaigos, nes 2010.12.01 pradėjau dirbti, todel beveik visada stengiausi negristi i tas negatyvias bukles, būsenas. Nori pasakyti, kad labai padėjo, man Dievas, tikėjimas į jį, žmona, ir labai labai darbas, taip pat ir pergalės naujame darbe, darbas padeda užsimiršti. Padeda nusigalėti atliekant užduotis. Pradžioje buvo sunku, labai, atrodė kūnas neklauso, baimes buvo, panikos. Bet po truputi, po truputi, ir depresija išsivaikščiojo, per 2mėn vėl pradėjau natūraliai šypsotis, o per 100 dienų manau, kad depresija praėjo, po to pusę metų buvo pakilimas didelis, manau gal ir manija....nežinau, buvo jėgų perteklius. Bet aš vaistų beveik negėriau. tik vieną dėžutę silpnų. O šiaip vėliau gėriau Jonnažolės daug, kitų kur širdį stiprina, pradėjau gerti Graikinių Riešutų aliejų. žuvies taukus, žolelių tabletes Complex 5, jos labai padėjo taip pat. Ir padėjo labai bendravimas su žmonėmis, draugais, pastovus bendravimas, as buvau įkyrus, bet man norėjosi...Vėliau sužinojau, kad per depresiją 70proc pagyjama nuo bendravimo, ir tik 30 proc nuo medikamentų...
Brangiej ačiū Dievui, kad man geriau. Raginu visus atrasti Gyvąjį Dievą, kuris yra, ir kuris gydo labiausiai, atraskite tikėjimą, nueikite jei esate katalikai išpažinties, pamatysite, kaip depresijos demonas atsitraukia... Brangieji nesėdėkite rankas nuleidę, darykite, darykite, veikite, Jus visus Dievas ir artimieji labai myli, tik piktosios jėgos nori mus nusilpnint... Pasikartosiu, atraskite tikėjimą, natūralius vaistus, žoleles. yra tokie Triptan Forte - super vaistai naturalus serotononas..., atraskite Mocarto muzika, atraskite manksta rytais 10-15 min, atraskite šaltą vandenį kūnui ir kontrastinį dušą, šaltas, karštas... pradėkite bendrauti daugiau gyvai, pašokite namie pagal muzika, pasimelskite atsiklaupę, išpažinkite Dievui savo šauksmą pagalbos, prašykite Jo padėti, tikėkite, kad Jis jus girdi ir nori padėti, girdėkite save, savo intuiciją, prašykite Jėzaus, kad jaustumėte Jo meilę...ir Jis jus mylėtų....atraskite skaitymą Naujojo Testamento..... ir drauge su apaštalu Pauliumi tarkite kaip laiške Filipieč. Fil 4,13 Aš visa galiu tame, kuris mane stiprina /// Kas stipriausias Danguje ir žemėje Dievas ir Jo Sūnus Jėzus Kristus Jiems garbė, jie jūsų maldas tikrai išklausys...Amen Dievo palaimos Jums brangieji, mylimieji, tikiu Jums tikrai bus gerai....Nebijokite !
Parašė Vydūnas
#254623 Už mane meldėsi 5-6 žmonės pastoviai, turbūt tos maldos labai padėjo...dar, ir tikrų draugų palaikymas, bendravimas, kaip pasakė psichiatras Jaras , mūsų psichikai reikia ventiliacijos, tai bendravimas ir yra ta ventiliacija....Brangieji aukštyn širdis, keliame į Viešpatį, meskit ant Jo savo rūpesčius, pradėkite bendrauti su Juo. Jūsų depresija ar kitos ligos pradės trauktis... depresija, kaip sako Arnoldas Valkauskas yra demonas...jį reikia išvaryti, maldomis, tikėjimu, Šv,Raštu....ir žinoma nuolankumu Jūsų Dievui....Jūs pasveiksite, Brangieji, Jūs jau pakeliui į išsveikimą...būkit stiprūs, melskitės, Šventoji Dvasia jumyse atliks didžiulį darbą....Aleliuja, Ateik Šventoji Dvasia, išgydyk visu, kurie čia yra ir skaito šias eilutes, meldžiu Jėzaus Kristaus Vardu, padėk Dieve, išgelbėk išvyk iš mūsų sielų ligas, demonus, šėtono dvasią, mes išpažįstame, esantys nusidėjėliai ir stokojame Tavo garbės, bet žinome, kad Tavo siųstas Sūnus Jėzus Kristus atėjo išgelbėti ir išvaduoti iš nuodėmės kiekvieną ir mane asmeniškai, kas tik šaukiasi Jo vardo, Dieve Tėve priimk mano maldą, atleisk mano visas nuodėmes, nuimk nuo manęs visus prakeikimus kuriuos kiti pasakė ir aš pats sau pasakiau ir išlaisvink iš nuodėmės ir ligos vergijos, prašau Jėzaus Kristaus vardo ir kraujo galia. Amen. Ačiū Dieve. Amen.


Vydūnas rašė:Mylimieji, brangieji šitoje svetainėje nebesilankau nuo 2010metų, pabaigos, nes 2010.12.01 pradėjau dirbti, todel beveik visada stengiausi negristi i tas negatyvias bukles, būsenas. Nori pasakyti, kad labai padėjo, man Dievas, tikėjimas į jį, žmona, ir labai labai darbas, taip pat ir pergalės naujame darbe, darbas padeda užsimiršti. Padeda nusigalėti atliekant užduotis. Pradžioje buvo sunku, labai, atrodė kūnas neklauso, baimes buvo, panikos. Bet po truputi, po truputi, ir depresija išsivaikščiojo, per 2mėn vėl pradėjau natūraliai šypsotis, o per 100 dienų manau, kad depresija praėjo, po to pusę metų buvo pakilimas didelis, manau gal ir manija....nežinau, buvo jėgų perteklius. Bet aš vaistų beveik negėriau. tik vieną dėžutę silpnų. O šiaip vėliau gėriau Jonnažolės daug, kitų kur širdį stiprina, pradėjau gerti Graikinių Riešutų aliejų. žuvies taukus, žolelių tabletes Complex 5, jos labai padėjo taip pat. Ir padėjo labai bendravimas su žmonėmis, draugais, pastovus bendravimas, as buvau įkyrus, bet man norėjosi...Vėliau sužinojau, kad per depresiją 70proc pagyjama nuo bendravimo, ir tik 30 proc nuo medikamentų...
Brangiej ačiū Dievui, kad man geriau. Raginu visus atrasti Gyvąjį Dievą, kuris yra, ir kuris gydo labiausiai, atraskite tikėjimą, nueikite jei esate katalikai išpažinties, pamatysite, kaip depresijos demonas atsitraukia... Brangieji nesėdėkite rankas nuleidę, darykite, darykite, veikite, Jus visus Dievas ir artimieji labai myli, tik piktosios jėgos nori mus nusilpnint... Pasikartosiu, atraskite tikėjimą, natūralius vaistus, žoleles. yra tokie Triptan Forte - super vaistai naturalus serotononas..., atraskite Mocarto muzika, atraskite manksta rytais 10-15 min, atraskite šaltą vandenį kūnui ir kontrastinį dušą, šaltas, karštas... pradėkite bendrauti daugiau gyvai, pašokite namie pagal muzika, pasimelskite atsiklaupę, išpažinkite Dievui savo šauksmą pagalbos, prašykite Jo padėti, tikėkite, kad Jis jus girdi ir nori padėti, girdėkite save, savo intuiciją, prašykite Jėzaus, kad jaustumėte Jo meilę...ir Jis jus mylėtų....atraskite skaitymą Naujojo Testamento..... ir drauge su apaštalu Pauliumi tarkite kaip laiške Filipieč. Fil 4,13 Aš visa galiu tame, kuris mane stiprina /// Kas stipriausias Danguje ir žemėje Dievas ir Jo Sūnus Jėzus Kristus Jiems garbė, jie jūsų maldas tikrai išklausys...Amen Dievo palaimos Jums brangieji, mylimieji, tikiu Jums tikrai bus gerai....Nebijokite !
Parašė Vydūnas
#254624 Aleliuja, Ateik Šventoji Dvasia, išgydyk visu, kurie čia yra ir skaito šias eilutes, meldžiu Jėzaus Kristaus Vardu, padėk Dieve, išgelbėk išvyk iš mūsų sielų ligas, demonus, šėtono dvasią, mes išpažįstame, esantys nusidėjėliai ir stokojame Tavo garbės, bet žinome, kad Tavo siųstas Sūnus Jėzus Kristus atėjo išgelbėti ir išvaduoti iš nuodėmės kiekvieną ir mane asmeniškai, kas tik šaukiasi Jo vardo, Dieve Tėve priimk mano maldą, atleisk mano visas nuodėmes, nuimk nuo manęs visus prakeikimus kuriuos kiti pasakė ir aš pats sau pasakiau ir išlaisvink iš nuodėmės ir ligos vergijos, prašau Jėzaus Kristaus vardo ir kraujo galia. Amen. Ačiū Dieve. Amen.
Jėzaus Tėve ir mano Tėve prašau, nuo šiol aš atiduodu savo gyvenimą į Tavo mylinčias rankas ir pasivedu Tau, prašau, saugok mane, globok, mylėk, ir nepalik. Nuimk visas naštas, kurių neturiu nešti, ir uždėk tas, kurias privalau pakelti, prašau palaimink mano artimuosius, šeimos narius. Ačiū už jų rūpestį man. Ačiū Dieve už visą palaimą ir visas kančias. Ačiū Tau. atsiduodu Tau, vadovauk man, vesk mane. padrąsink mane, suteik Viešpatie man Savo Šventą Ramybę. Prašau Jėzaus Kristaus Vardu. Amen.
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#254656 Yra tų, kurie galbūt papraščiausiai nenori pasveikti....mažai stengiasi....žodžiu depresija yra iš dalies savanaudiškumo viršūnė....bet ką gali padėt sau, jei užsimerkęs gyveni....... :verysad: Juk visada yra tų kuriems blogiau,...bet tu juos paprasčiausiai ignoruoji, tu lieki svarbiausias sau......
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#254661 Kodel savanaudiskumo virsune? Nesutikciau...
Na - kiekvienas atvejis kitoks...
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#254662 Savanaudiskumo virsune, kada atrodo issikrapstai...ir vel tau padaro blogau...tiek kiek ilgai kiti turi matyti tave toki....savanaudiskumas..gal ir neapgalvotas,.bet taip jau yra..........
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#254665 Yra, kas netenka....lieka visiskai vieni...bet kovoja....gruzinas,.kencia bet kovoja...kodel jie tokie stiprus...kodel...o kodel kitu ir problemos atrodo lengvesnes jie palūžta.........va tie antrieji savanaudžiai...aš laikau save tokiu
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#254673 As nesutikciau su tavimi...Taip, matyti artima zmogu kencianti - skaudu ir sunku...Bet mes esame tam, kad vieni kiteiems padetume...Gyvenimas juk be proto sunkus ir silpnesnis zmogus paluzta...

Savanaudiskumu vadinciau kaip tik pabegima nuo to - savizudybe...Nes artimam zmogui tikrai geriau tave matyti toki, negu netekti is viso..

Na - cia mano nuomone
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#254675 oK...jIE TAVE priima toki koks esi...bet jei tu nepriimi saves tokio...jei tau nusibodo skaudint..bet esi sumautas kirminas,atrodo pagereja,.viska..ir staiga vel uzplaukia..kaip tu pats gali save gerbt...ka jau kalbet apie meile kitam...meile yvenimui.....Tai taip iseina,kad gyvenime svarbus tik artimi zmones,.o jei netroksti gyvent turi daryt auka ir stengtis isbut diena po dienos tik del kitu.......Suruges kirminas,slankiojantis zeme,.nesistengiantis.,paluzes bet svarbu egzistuojantis kad kitas tave matytu ir todel butu laimingesnis?
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#254676 Ir nuo to kitas bus laimingesnis? kazhkodel nemanau...savizudybiu niekas niekad nepateisino ir nesistenge....bet manau tai asmens pasirinkimas.....AS vis dar to nepadarau tik del artimu zmoniu..........Tik todel kad netraumuociau ju gyvenimo...Lai yra kaip yra....palauksiu savos mirties...
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#254680 Taip - as sutinku irgi, kad tai asmens pasirinkimas...Taip -gyvenimas prakeiksmas...Bet as pabandau pagalvoti, kad ir apie savo mama arba pagalvoti, kad pati netenku artimo zmogaus...Is karto baigiasi tokios mintys...

Taip -as irgi ne karta esu uzdavus ta klausima - kam toks gyvenimas...Kas mane prakeike...Bet va butent, kad nesu savanaude jo neuzbaigiau ir nebaigiu...
Vartotojo avataras
Parašė Mellisa
#254694 Vydūnas galiu tik pasakyt - Amen.

Mane tai isgelbejo 10 metu atgal nuo mirties.
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#254705 Siandien kazkaip artimos Enigmo mintys.
Kartais atrodo kad lengviau iseiti is gyvenimo, nes kitiems butu geriau, nei juos skaudint savo nesamonem, kuriu nelabai sugebi kontroliuot...
ParašėOK
#261500 nereikejo jokiu religiniu lozungu. atejo laikas ir suvokiau, kad as esu egoiste. taskas. paskui ta keisti. pamazele. daug prisidirbi su depresijos priedanga, bet vistik pati prisidirbi. srebti kose paciai reik, nieks to nepadarys. labiausiai padejo suvokimas ka reiskia zodis "atsakomybe". cia labai asmeniska. esi atsakingas uz viska, ka galvoji ir ka darai - viskas turi pasekmes. priimti tai neissisukinejant ir nesiteisinant. nemaloniai skamba, bet ka padarysi, taip yra. nezinau ar jau pasveikau. kartais paguliu dar be jegu, kartais pasneku nesamoniu (saves nuvertinimo kliedesiai vadinasi, su visom pasekmem), bet tai nebera tendencija ir nebesimegauju tuo, nes tai bjauru. man paciai. labai asmeniska. kiekvienam asmeniska, ner jokiu bendru metodu. tik pats gali atrasti jei ieskai. metus, du, desimt metu. mes visi zinome, ka turime daryti, kiekvienas zino. motyvacijos ner, nes sheminiai procesai smegenyse vyksta, bet apsisprendimo teise turime visi. visi cia gali pasveikti, bet kuris, kuris panores. pirmyn tik.
cia mano daugelio metu patirties isvada.
Parašėnegative
#261538
OK rašė:nereikejo jokiu religiniu lozungu. atejo laikas ir suvokiau, kad as esu egoiste. taskas. paskui ta keisti. pamazele. daug prisidirbi su depresijos priedanga, bet vistik pati prisidirbi. srebti kose paciai reik, nieks to nepadarys. labiausiai padejo suvokimas ka reiskia zodis "atsakomybe". cia labai asmeniska. esi atsakingas uz viska, ka galvoji ir ka darai - viskas turi pasekmes. priimti tai neissisukinejant ir nesiteisinant. nemaloniai skamba, bet ka padarysi, taip yra. nezinau ar jau pasveikau. kartais paguliu dar be jegu, kartais pasneku nesamoniu (saves nuvertinimo kliedesiai vadinasi, su visom pasekmem), bet tai nebera tendencija ir nebesimegauju tuo, nes tai bjauru. man paciai. labai asmeniska. kiekvienam asmeniska, ner jokiu bendru metodu. tik pats gali atrasti jei ieskai. metus, du, desimt metu. mes visi zinome, ka turime daryti, kiekvienas zino. motyvacijos ner, nes sheminiai procesai smegenyse vyksta, bet apsisprendimo teise turime visi. visi cia gali pasveikti, bet kuris, kuris panores. pirmyn tik.
cia mano daugelio metu patirties isvada.


kaip artima, turbūt ne tik man vienai. atrodo, kad pati tai parašiau.