Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Mints
#262519 Turejau cia neseniai pokalbi su gydytoja, ir kai ji paklause kur ieskau paguodos ar pagalbos kai man sunku, atsakiau kad is seimos nariu bei forumuose.

Visu pirma pasakysiu kad gydytoja tikri gera ir as ja pasitikiu. Ji man daug kuo padejo ir vis dar padeda. Neminesiu nei vardo, nesakysiu kas per gydytoja, psicologe ar psichiatre o gal ir terapeute. Siuo atveju gal ir ne labai svarbu, o svarbu yra tai ka ji atsake - nustok lankytis forumuose.

Sekantis dalyka, ka isgirdau is jos - forumuose sedi ne tie, kas nori ir planuoja pasveikti o tie, kas nori sirgti. Na ir is tiesu ji teisi, cia susirenkam mes, ligoniai ir sergam kartu kad nebutu taip sunku.

Tai kaip yra is tikruju - mes sergam kartu ar sveikstam kartu?

Taigi jei priimti kad DK yra ne siaip serganciuju klubas kur susirenkam dasirgt saugiai iki gyvenimo galo, ir jei priimt DK kluba kaip pagalbos grupe, reiskia... mes turim planuot savo pasveikima ir skatinti vienas kita sveikti?!

Is dalies taip ir yra, cia rasim ir sekmes istoriju ir ivairius kampelius forume, kur galima prablaskytio demesi nuo savo ligos, rast draugu, palaikyt juos ir gaut palaikyma. Cia nemazai yra pasveikusiu kurie jau nebeuzsuka arba tik retkarciais uzeina.

Taigi, mielieji - kokia turite vizija? Kada ir kaip planuojate pasveikti? As pavyzdziui per sukastus dantis bet su didele viltimi, bei su psichologo ir psichiatro gerai apgalvotu palaiminimu mazinu po truputi savo vaistus (Lexo+Coaxil), ir mazdaug per savaite ar dvi jau tureciau juos pabaigti ir pamazu atsisveikinti su nutraukimo sindromu per kuri dabr kapanojuosi. Psichoterapija zadu lankyti visus siuos metus ir tikiuosi padaryt didele pazanga jos deka. Na ir religija, draugai, seima, cia - be abejo, nepamainomi dalykai man. O kaip pavyks, ziuresim.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#262525 Ne Mints ,sirgti manau niekas nenori ,kiekvienas zmogus nori buti sveikas.As jau beviltiskas ligonis ir tai laukiu kada pageres sveikata.As forumuose lankydamasis tikrai daugiau nesusirgau,o pasimokiau is kitu ,kaip kovoja su liga.As manau mes ne numirt cia atejom ,o pasveikti.Mane liga ir atvede i si foruma.Paskutini karta man psichologe pasake ,kad vien vaistais neimanoma pasveikti.Tuo as sventai tikiu.Reikia tiketi zmonemis ,tiketi savimi ,kad tau bus geriau...
Vartotojo avataras
Parašė Vitalija
#262526 As tai forumo deka pasijutau ne viena tokia balta varna siam gyventi skubanciam ir norinciam pasaulyje...
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#262664 as pasveikt nebeplanuoju ..tiesiog gyvent su liga kaip man jau cia iseis maloniausiai
ParašėŠiršė
#262700 Man tema skamba labai kvailai. Kaip galima planuoti pasveikti? Maždaug, dabar dar padepresuosiu, bet va nuo rudens vienas, du, trys ir būsiu sveikas?
Aš dedu pastangas, kad man būtų geriau, ir man gerėja. O kada galėsiu ištarti, kad depresijos nebėra, pasakyti negaliu, taipogi esu įsitikinusi, jog niekas negali.
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#262703 Na, klausimas buvo taip suformuluotas kad atkreipti demesi. Visi cia mes taip ir judam, stengiames sveikti ir tikimes kad ta diena ateis kazkada greitai.
ParašėŠiršė
#262710 Tai kur tada problema?
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#262715 Jokiu problemu, bandom pasidalinti pozityviom mintim. Juk sita tema sukurta skyriuje "Mes sveikstam".
Vartotojo avataras
Parašė pasaulis
#262724 Man kartais atrodo, kad kai kurie žmonės, kurie ilgesnį laiką serga, pripranta prie savo ligos ir jiems pradeda patikti tokia būsena. Lyg ligos ir nekenčia, bet kartu su ja jau susigyveno ir savo gyvenimo kitokio neįsivaizduoja.
Vartotojo avataras
Parašė Mints
#262739 neseniai viename uzsienio forume skaiciau pasakojima vieno zmogaus. Jis jaute vis didejanti nerima, silpnuma, depresija, ivairius neurologinius pojucius, kaip galuniu tirpimas, svaigimas ir panasiai. Ejo pas gydytojus ir jam nustate depresija ir bipolini sutrikima - pagaljo savijauta ir kaip jis reagavo i testus. Jam israse raminancius, antidepresantus ir t.t...

Po to jis nusprende kad gal but kazka daro ne taip, atsisake zalingu iprociu, kofeino. Situacija pagerejo, bet nerimas vel eme ji uzvaldyti. Tada jis atsisake cukraus. Tai padejo biski bet problemos neissprende. Tada jis perziurejo viska ka vartoja ir nusprende pakeisti vaistus nuo alergijos, kurie yra gaminami su steroidais, kuriuos jis vartodavo ir jam kas met tuos pacius israsydavo gydytojas. Nutraukus tuos vaistus ir pakeitus juos kitais nereceptiniais vaistais nuo alergijos, staiga viskas pasikeite ir jo savijauta gryzo i gera. Jis raso kad jau 3 menesiai viskas OK be pakitimu ir jis mano kad esme buvo tuose vaistuose.

As apie savo liga nemanau kad ji kazkokia organine ar igimta, ji atejo kazkaip nuo streso ir nuo mano gyvenimo budo ir ji gali iseiti. Kartais aisku apima neviltis (kaip pvz siandien) del ne itin gerejancios savijautos, bet as tikiu kad sutvarkes savo gyvenima ir su artimu zmoniu pagalba savo liga galiu suvaldyti. As ja net liga nevadinu, o tiesiog bloga savijauta.
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#262751 na ligu sunkumas nevienodas...as tai vis matau atkrentancius forumiecius....
bet is kitos puses ir su liga galima gyventi ..ismokti...ir apsigydyt kiek imanoma...
Vartotojo avataras
Parašė Laura_Palmer
#276044 aš tai planuoju 2013 m. lapkritį baigt gert vaistus - bus du metai nuo paskutinio atkryčio. Ir darau viską, kad iki tol pasveikčiau - ėmiau sportuot, tvarkytis buitį kiek tai įmanoma, planuoju keist darbą. Nežinau, ar tikiuosi nebeatkrist... turbūt ne... Bet darau viską, kas nuo manęs priklauso, kad tą bent jau atitolint kiek tai įmanoma. Šiuo metu nesijaučiu pilnai pasveikus - nors kaip ir viskas ok, bet labai greit pavargstu, jaučiuosi kažkokia "trapi". Nežinau, gal taip ir liks, gal visą likusį gyvenimą turėsiu save saugot nuo didesnių krūvių ar įtampos. Nežinau. Bet kokiu atveju geriau taip, neoi atkrytis.
Vartotojo avataras
Parašė Spalvininkas
#276219 As 90 proc sveikas ,aisku vaistu dar vartoju nemazai . Man tik reikia igaut pasitikejimo savimi ir soc fobijai chanaaaaaaaa!!!!! Ir sia linkme judu =)
Vartotojo avataras
Parašė intentions
#276222 Gerai Mints parase, yra, yra tiesos jo zodziuose :)
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#276224
Mints rašė:
Po to jis nusprende kad gal but kazka daro ne taip, atsisake zalingu iprociu, kofeino. Situacija pagerejo, bet nerimas vel eme ji uzvaldyti. Tada jis atsisake cukraus. Tai padejo biski bet problemos neissprende. Tada jis perziurejo viska ka vartoja ir nusprende pakeisti vaistus nuo alergijos, kurie yra gaminami su steroidais, kuriuos jis vartodavo ir jam kas met tuos pacius israsydavo gydytojas. Nutraukus tuos vaistus ir pakeitus juos kitais nereceptiniais vaistais nuo alergijos, staiga viskas pasikeite ir jo savijauta gryzo i gera.
gal tikrai reikia daugiau paciam rupintis savo sveikata ,gerai Mints raso.