Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#299494
Peran rašė:Nava, norisi parasyti savo temoje apie tai kaip as laikausi toleliau.. vasara lyg ir viskas labai gereja remisija pasiekta, jura, ezeras maudynes, kopos, vazinejimasis su dviraciu, iskylos, krepsinis, meciau zyprexa po metu ir septyniu menesiu tai jau sioks toks pasiekimas :) susiradau nauja panele ir nauja darba matysim kaip viskas toleliau klostysis:) viskas tik i gera dabar :) tikiu kad viskas bus tik labai gerai :) kaip jus laikotes?:)

Peran, džiugu dėl tavęs, taip ir toliau... =)
Nors man ne šizofrenija vistiek savo trigrašį įkišiu... Jaučiuosi gerai. Dar trumpą laiką, bet gerai, kas yra nuostabu. Tikiu, kad neblogai tvarkausi su savo ligom, o dabar dar ir knygą gavau "Auštant aš virsdavau liūtu. Kaip man pavyko įveikti šizofreniją" tikiu, kad einu gera linkme, jau svajoju, kad ir man kada apmažins vaistų. :)))
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#299516
kunigaikštisMyškinas rašė:
Peran rašė:Nava, norisi parasyti savo temoje apie tai kaip as laikausi toleliau.. vasara lyg ir viskas labai gereja remisija pasiekta, jura, ezeras maudynes, kopos, vazinejimasis su dviraciu, iskylos, krepsinis, meciau zyprexa po metu ir septyniu menesiu tai jau sioks toks pasiekimas :) susiradau nauja panele ir nauja darba matysim kaip viskas toleliau klostysis:) viskas tik i gera dabar :) tikiu kad viskas bus tik labai gerai :) kaip jus laikotes?:)

Peran, džiugu dėl tavęs, taip ir toliau... =)
Nors man ne šizofrenija vistiek savo trigrašį įkišiu... Jaučiuosi gerai. Dar trumpą laiką, bet gerai, kas yra nuostabu. Tikiu, kad neblogai tvarkausi su savo ligom, o dabar dar ir knygą gavau "Auštant aš virsdavau liūtu. Kaip man pavyko įveikti šizofreniją" tikiu, kad einu gera linkme, jau svajoju, kad ir man kada apmažins vaistų. :)))


Gera knyga turetu buti:) noreciau ir as ja gauti..butu idomu kad pacituotum cia pagrindinius principus kas leido jam iveikti sizofrenija is knygos.. O tau depresija kazkokia tai kaip supratau?:) aisku teisinga linkme eini svarbiausia sirdimi tikejimas..senai jau vaistus vartoji?:)
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#299653 Man šizoafektinis. Vaistus su pertraukom geriu nuo 2004 m.
Knygą tik pradėjau, jei rasiu ką verto dėmesio, tai parašysiu.:)
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#299674
kunigaikštisMyškinas rašė:Man šizoafektinis. Vaistus su pertraukom geriu nuo 2004 m.
Knygą tik pradėjau, jei rasiu ką verto dėmesio, tai parašysiu.:)

Tai panasiai..o kokie simptomai pradzioj pasireiske? haliucinacijos, klausos regos, neteisingos mintys dar kazkas? gulejei ligonineje? jau 9 metu vartoji vaistus daug.. as tik pusantru metu..
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#302022 Siektiek apie savo sveikata papasakoti norejau.. remisija pasiekta dabar, jauciuosi labai gerai po 10h per diena isdirbu jauciuosi labai gerai kogero vasara ir vaistai daro savo gydausi jau 1m. ir 8men..kaip kiti?
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#302447 Paranoidinę šizofreniją gydausi jau 5 metus. Apskritai savo psichikos ligas gydausi jau 8 -erius. Manau, kad jau geriau jaučiuosi, net gi įstojau į profesinę mokyklą, mokytis juvelyrikos. Tikiuosi, kad nereikės iš ten išeiti. Ir bendrai paėmus jau geriau man, nes galiu, net ir blogai jausdamasi bendrauti su savo drauge ar sukaupti valią ir atlikti reikiamus dalykus. Vadinasi tas blogas jausmas jau nebe toks stiprus.
Parašė Hug_attack
#302668 Labai norisi tikėti, kad nuo šios ligos pasveikstama. Pati ligoninėje gulėjau 4 kartus. Lygiai kas metus atkrentu. Bet tiek gulėjau todėl, kad išėjus iš ligoninės negerdavau vaistų, nepripažindavau savo ligos, maniau, kad čia didelė konspiracija psichiatrų ir farmacijos kompanijų, norinčių sveikus žmones pripumpuoti vaistų. Matyt čia liga taip reiškėsi. Po paskutinio gulėjimo supratau, kad iš tiesų sunkiai sergu ir nesigydydama galiu prisižaist. Jau beveik tris mėnesius leidžiuosi rispoleptą. Jaučiuosi apynormaliai, tik amžinai kamuoja klausimai, kodėl man taip atsitiko, už ką tokia našta. Gydytojai įvairiai sako - ligoninėj sakė, kad vaistus vartoti reikės apie 5 metus. Kitas gydytojas sakė, kad gali būti, jog visą gyvenimą (nekaip nuteikia tokie pasakymai), dar kitas sakė, kad praktikoje nemažai atvejų, kada žmonės pasveiksta, pamiršta ir laimingai gyvena. Be to, esu skaičiusi, kad su amžiumi šios ligos simptomai švelnėja.
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#302742 test
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#302743 As vartoju A b i l i f y dvi tabletes per diena po 15mg dirbu darba po 8h per diena isdirbu jauciuosi normaliai, po darbo kazkaip daugiau pasitikejimo su kiekviena diena vis igiju, gydausi 1m. ir 8men pazanga milziniska. darbe daug tenka bendrauti tad taip rebilituojuosi aplamai dirbdamas integruojuosi i visuomene, tikiu kad dievas man pades pilnai pasveikti nes labai tikiu i ji ir jis man padeda visko ko prasau tas issipildo..siaip man asmeniskai a b i l i f y labai tiko ir man jie numeris vienas vaistas, tad visiems kas serga sia liga siulyciau pirmoj eilej siuos vaistus jei norite isgyti..
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#303409 Kur visi dinge?:) cia as vienas taip gerai jau besijauciu?:D istrukes is tos ligos gniauztu beveik pilnai, sveikatos superines :D ka as jums sakiau kad pasveiksiu :D netikejot! :D
ParašėKatastrofa
#303429
Peran rašė:Kur visi dinge?:) cia as vienas taip gerai jau besijauciu?:D istrukes is tos ligos gniauztu beveik pilnai, sveikatos superines :D ka as jums sakiau kad pasveiksiu :D netikejot! :D


Atleisk man, bet kiek laiko tau remisija?... Man kaip kažkoks pakilumas atrodo, tikiuosi, kad klystu...
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#303475
Katastrofa rašė:
Peran rašė:Kur visi dinge?:) cia as vienas taip gerai jau besijauciu?:D istrukes is tos ligos gniauztu beveik pilnai, sveikatos superines :D ka as jums sakiau kad pasveiksiu :D netikejot! :D


Atleisk man, bet kiek laiko tau remisija?... Man kaip kažkoks pakilumas atrodo, tikiuosi, kad klystu...


senai jau.. joks pakilumas..
Parašė Hug_attack
#303796
Peran rašė:Kur visi dinge?:) cia as vienas taip gerai jau besijauciu?:D istrukes is tos ligos gniauztu beveik pilnai, sveikatos superines :D ka as jums sakiau kad pasveiksiu :D netikejot! :D


Ką reiškia "pasveikai"? Nebevartoji vaistų? Mano supratimu, pasveikimas yra tada, kai žmogus gali nebevartoti vaistų ir epizodai nepasikartoja. Gydytojas sakė, kad apie pasveikimą galima kalbėti tada, kai be vaistų epizodai nesikartoja kokius 5 metus. O su vaistais ir aš jaučiuosi gerai, bet nelaikau savęs pasveikusia nuo šizofrenijos...
Vartotojo avataras
Parašė Peran
#304476 na vaistus dar vartoju, bet jau mazinti pradedu..savijauta gan gera, dirbu, su draugais leidziu laika, nejauciu jokio diskonforto viskas tvarkoje..
Vartotojo avataras
Parašė EniGmO
#315776
Peran rašė:As vartoju A b i l i f y dvi tabletes per diena po 15mg dirbu darba po 8h per diena isdirbu jauciuosi normaliai, po darbo kazkaip daugiau pasitikejimo su kiekviena diena vis igiju, gydausi 1m. ir 8men pazanga milziniska. darbe daug tenka bendrauti tad taip rebilituojuosi aplamai dirbdamas integruojuosi i visuomene, tikiu kad dievas man pades pilnai pasveikti nes labai tikiu i ji ir jis man padeda visko ko prasau tas issipildo..siaip man asmeniskai a b i l i f y labai tiko ir man jie numeris vienas vaistas, tad visiems kas serga sia liga siulyciau pirmoj eilej siuos vaistus jei norite isgyti..


Nelabai norisi tikėti,kad susirgai šizofrenija,ir po metų ir kelių mėnesių mAani ,kad pasveikai....tai arba blogai diagnozavo,arba tau taip atrodo ,kad "pasveikai"...kaip jautiesi šiandien,jei prisijungsi parašyk...įdomu,nes aš pati stengiuos atsikratyt vaistų ,kuriuos man grūda per prievartą, nes man būsenos vis atsikartoja...bet aš ir noriu tikėt ,kad pasveiksiu,gydausi 4m.pirma diagnozė buvo f20,veliau f25.1 ir galiausiai f20.0