Moderatorius: signs

Parašė faithless
#343929 Noriu paklaust pasveikusiu kada jum stabilizavosi miegas ir pasisalino nuovargis? as gydaus jau daugiau nei puse metu, paskutiniu metu pagerejo nuotaika, bet nuolatinis nuovargis vis dar kankina.. rytais atsikeliu pavarges lyg visa nakti buciau ne miegojes , o dirbes. jau atsibodo tokia busena, negaliu nei susikaupt nei dirbt normaliai, todel butu idomu isgirst kaip jus su tuo tvarkotes?
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#344011 Dėl mąstymo problemų, tai sunku pasakyti. Ligos eigoje buvo ir blogesnių ir geresnių etapų. Mąstymas tai pagerėdavo, tai vėl pablogėdavo. Bet nuovargis pradėjo nykti irgi tik maždaug po 10 m... Bet aš kai gydžiausi, tai savavališkai buvau nutraukus vaistus ne vieną kartą, ir mano atvejis nelengvas, tai...
Vartotojo avataras
Parašė Vėjo
#344032 Bet mano diagnozė yra sunki. Paranoidinė šizofrenija. Tau gali ir daug greičiau viskas susitvarkyt. Jei jautiesi pavargęs dėl miego sutrikimo, tai gal tau pradės gerėt, kai pagaliau pakankamai pailsėsi. Aš vien jau siaubingai pavargstu nuo balsų galvoje, tai manau, kad priklauso nuo situacijos ir kiek pastangų įdedi, kad grįžtum į vėžes.
Parašė faithless
#344053
Vėjo rašė:Bet mano diagnozė yra sunki. Paranoidinė šizofrenija. Tau gali ir daug greičiau viskas susitvarkyt. Jei jautiesi pavargęs dėl miego sutrikimo, tai gal tau pradės gerėt, kai pagaliau pakankamai pailsėsi. Aš vien jau siaubingai pavargstu nuo balsų galvoje, tai manau, kad priklauso nuo situacijos ir kiek pastangų įdedi, kad grįžtum į vėžes.

tas ir yra , kad pailset tai turiu kada ir miegu jau normaliai po 9h ismiegu nakti, bet ryte vistiek atsikeliu pavarges.. O sutrikimas tai sunki depresija su psichozes simptomais, nors jokiu balsu negirdziu ir tikiuos neisgirsiu. Nuotaika atrodo gereja viskas gereja, isskyrus ta energijos stoka, kas labiausiai dabar ir trukdo gyvent..
Parašė Vyagndas
#348511 sveiki klausimas pasveikusems sergu paranoidine sizofrenija nuovargio kaip ir nera bet jaauciuosi neenergingas judu tik po 4h per kiek laiko jus pilnai atgavot darbinguma as gydausi 1metai 7menesiai
Parašė Vyagndas
#348512 ir dar klausimas miegu po 9h buvo kaii miegojau po 6h miegas jums susitvarke ar miegat po 10h
Parašė Rytis
#349037
faithless rašė:Noriu paklaust pasveikusiu kada jum stabilizavosi miegas ir pasisalino nuovargis? as gydaus jau daugiau nei puse metu, paskutiniu metu pagerejo nuotaika, bet nuolatinis nuovargis vis dar kankina.. rytais atsikeliu pavarges lyg visa nakti buciau ne miegojes , o dirbes. jau atsibodo tokia busena, negaliu nei susikaupt nei dirbt normaliai, todel butu idomu isgirst kaip jus su tuo tvarkotes?

Paskaiciau tavo post'a ir net palengvejo, kad radau zmogu su tokia pat miego ir nuovargio problema, kaip mano. Jau galvojau as toks vienas, kuris miega ir "nepamiega". Man vaistai isvis nepadeda miegui , nuolat prabudineju ,prakaituoju ir sapnuoju ka nors nemalonaus ... o diagnoze asmenybes sutrikimas ( nesako koks, nes dar atseit nezino) su depresijos ir nerimo simptomais .
Parašė zazule
#350241 Labutis B) . Oficiali mano diagnozė paranoidinė šizofrenija :death , tačiau kai pasidomėjau, sužinojau, jog man galėjo būti tiesiog ūminis polimorfinis psichotinis sutrikimas su šizofrenijos simptomais, arba trumpiau sakant, psichozė. Miegas susitvarkė pakeitus xeplion į truxal maždaug po metų gydymosi. Dabar jaučiuosi taip pat, kaip prieš susergant.
Parašė Olegas
#359253 Mano nuomone reikia ryta pradeti nuo mankstos ir salto duso. Nusivesti save tiesiog uz rankutes i ta dusha. Po to galima padaryti organizmo valyma, turiu labai dideli plana, kuris rytais trunka iki valandos (vanduo + jogos pratimai(taip vanduo prabega pro visa kuna, zinant judesius)).
Parašė Ramunyte
#424088
Vėjo rašė:Bet mano diagnozė yra sunki. Paranoidinė šizofrenija. Tau gali ir daug greičiau viskas susitvarkyt. Jei jautiesi pavargęs dėl miego sutrikimo, tai gal tau pradės gerėt, kai pagaliau pakankamai pailsėsi. Aš vien jau siaubingai pavargstu nuo balsų galvoje, tai manau, kad priklauso nuo situacijos ir kiek pastangų įdedi, kad grįžtum į vėžes.

Sveiki,daug laiko praėję ,bet idomu kaip jums kaip gydymas su šia liga ? :)))
Parašė Ramunyte
#424089
zazule rašė:Labutis B) . Oficiali mano diagnozė paranoidinė šizofrenija :death , tačiau kai pasidomėjau, sužinojau, jog man galėjo būti tiesiog ūminis polimorfinis psichotinis sutrikimas su šizofrenijos simptomais, arba trumpiau sakant, psichozė. Miegas susitvarkė pakeitus xeplion į truxal maždaug po metų gydymosi. Dabar jaučiuosi taip pat, kaip prieš susergant.

Sveiki,labai idomu po daug metu su tokia liga kaip jums sekasi gydytis ir kiek supratau remisija pasiekta ,o kaip dabar? :)))