Moderatorius: signs

Parašė Paulius94
#418729 Žarnyno mikrobiomo tyrimas dar. Nepigus (259 eurai), bet verta.
Parašė vicyokz
#418730 Dar blogesnis atvejis kai negali gerti vaistų (mano atveju AD) dėl to, kad jie visi sukelia šalutinį kuris yra sunkesnis už patį sutrikimą.
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#418737
vicyokz rašė:Deividai, kodėl manai, jog be vaistų pas tave būtų psichoze arba Katatonija, turi sizo simptomų?

Neturiu, bet kaip manai kas būtų man kai nepamiegočiau mėnesį ar du? Ir būčiau nuolatinėj panikos būsenoj ant 190 pulso? Man nuo panikos ir įtampos nenusakomi dalykai pradeda vykt. Nebejaučiu savo kūno, nebesupranti kas toks esu, nebesuprantu ką žmonės man sako, visiška daržovė pasidarau nuo panikos, negaliu paprastų dalykų padaryt kaip batų užsidėt galų gale. Šizo simptomų kaip ir nėra, bet tokios didelės įtampos mano kūnas ilgai nepakeltų. Man labai greitai viskas pradeda progresuot ir vos savaitė ar dvi ir mano smegenys visiškai atsisako, užsiblokuoja, guliu lovoj ir drebu 24/7. Tai kaip be vaistų tokią įtampą suvaldyt? Be šansų.
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#418739
Paulius94 rašė:Aš tave suprantu iki tos vietos, kad vaistus gali gerti, kol jie stabilizuoja tavo būsena, bet ne 50 metų iki grabo lentos. Reikia vis tiek alternatyvų kažkokių ieškoti.

Sveikai maitintis, tai čia ką reiškia? Juk nežinai, ką toleruoja ir ko netoleruoja tavo organizmas. Pirmiausiai reikia išsitirti. Pats asmeniškai eisiu darytis tyrimus maisto netoleravimo ir t.t., ir bandysiu drąstiškai keisti. Pomidoras yra daržovė ir ji sveika daugeliui, bet gal tavo organizmas pvz. pomidoro netoleruoja ir uždegimas kažkoks gaunasi.

Aš skaitau dabar istorijų, kad atradę tinkamą/netinkamą mitybą ir t.t. net autistiškus bruožus sugebėjo pasinaikint.

https://www.reddit.com/r/carnivore/comments/cff919/i_think_i_cured_my_autism/

Belekokį šūdą mes ryjam kiekvieną dieną.

Tai aš kai pasiekdavau remisiją, mesdavau vaistus, galvodavau kad tikrai nenoriu 50 metų iki grabo lentos vartot. Ir kas iš to? Praeina po remisijos metai ar du ir vėl atkrentu dar sunkiau nei prieš tai. Ir vėl tenka grįžt ant vaistų. Tai jau geriau visą gyvenimą palaikomają dozę vartosiu negu kad vėl atkrisiu.

O dėl AD netoleravimo nežinau, bet man irgi būna visokių sunkių šalutinių, bet prakenti prakenti tą periodą ir viskas. Nebent tikrai pas tave kažkokios haliucinacijos prasideda ar visiška psichozė tada suprantu. Negi tavo šalutiniai tokie sunkūs kad negali iškęst?
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#418741 Kad nesamones raso, jei jau nereiktu vaistu, tai zmogus ir nevartotu, jei reikia, tai jis pats ir zino del ko jam reikia tu vaistu. Gal kad pats su savimi tiesiog nesusitvarko.. nustokit blevyzgot kad vaistu apskritai nereik.
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#418742
paulina rašė:Kad nesamones raso, jei jau nereiktu vaistu, tai zmogus ir nevartotu, jei reikia, tai jis pats ir zino del ko jam reikia tu vaistu. Gal kad pats su savimi tiesiog nesusitvarko.. nustokit blevyzgot kad vaistu apskritai nereik.

Na vat būtent. Tai nėra pasirinkimas deja. Pasieki tokį dugną kad esi priverstas juos vartot. Kažkada pamenu galvojau panašiai, prakęsiu, praeis, dzin čia tie nervai. Aha... simptomai galų gale tokie nežmoniški pasidarė kad net ir psichozę diagnozavo (nors jos turbūt nebuvo) ir apzombino mane visokiais neuroleptikais. Tai jau geriau griebt ligą anksčiau ir nedaryt nesamonių. Aišku jeigu ligos forma tikrai lengva ir padeda psichoterapija ar sportas ar dar kažkas - tai valio. Bet sunkesniais atvejais geriau nelaukt, bus nuo to tik blogiau.
Parašė vicyokz
#418744
Deividas rašė:
vicyokz rašė:Deividai, kodėl manai, jog be vaistų pas tave būtų psichoze arba Katatonija, turi sizo simptomų?

Neturiu, bet kaip manai kas būtų man kai nepamiegočiau mėnesį ar du? Ir būčiau nuolatinėj panikos būsenoj ant 190 pulso? Man nuo panikos ir įtampos nenusakomi dalykai pradeda vykt. Nebejaučiu savo kūno, nebesupranti kas toks esu, nebesuprantu ką žmonės man sako, visiška daržovė pasidarau nuo panikos, negaliu paprastų dalykų padaryt kaip batų užsidėt galų gale. Šizo simptomų kaip ir nėra, bet tokios didelės įtampos mano kūnas ilgai nepakeltų. Man labai greitai viskas pradeda progresuot ir vos savaitė ar dvi ir mano smegenys visiškai atsisako, užsiblokuoja, guliu lovoj ir drebu 24/7. Tai kaip be vaistų tokią įtampą suvaldyt? Be šansų.



Suprantu tave, aš 3 mėnuo be vaistų (nes kaip sakiau dėl kojų) ir jau jaučiu kaip auga nerimas ir įtampa :)) įdomu kiek dar iskentesiu. Sakyk tu psichoterapija lankai Vilniuje ?
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#418745 Nea, kažkada bandžiau, bet man tik dar didesnę įtampą bendravimas sukėlė, tai teko nutraukt. Tai pasišnekėk su kokiais daktarais, gal būtų įmanoma kažką padaryt dėl kojų. Galbūt mažesnes dozes AD ar gal kitokį AD paskirtų. Jei tai šalutinis, gal su laiku praeitų. Bet kiek pamenu tau nepraėjo niekaip kojų skausmas, tai gal čia kažkoks keistas nepraeinantis šalutinis.
Parašė vicyokz
#418747 Kojų visiškai neskauda DB kai nevartoju vaistų, o šiaip daug daktaru palankiai, nieko neranda, čia neuropatinis skausmas kurį sukelia visi aš, isbandziau nemažai, daktarė išrašė gabapentiną, bet taip ir nepradėjau gerti :D
Parašė vicyokz
#418748 Deividai o kaip tau bendravimas su vaikinais/merginom gyvai ? Netrukdo nerimas bendrauti, neturi sociofobijos ?
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#418749 Hmm reikėtų biggie paklaust, bet berods Lyrica (pregabalinas) tinka gerai nuo skausmų. Tikrai manau kažką galima būtų atitaikyt kad galėtum vartot ir AD. Tokios kaip ir grynos sociofobijos tai pas mane nėra, bet man kai būna blogai su sveikata, tai labai vargina bendravimas. Tai natūraliai tiesiog vengiu žmonių ir mažai šneku. Bet kažkiek ir sociofobijos yra, tarkim pas daktarę kai reikia eit šnekėtis tai man nerimas sukyla. Bet dabar jau geriau kažkiek, jau po biškį bendrauju, nebetaip pavargstu. Matyt man tiesiog energiją išsunkia žmonės :D
Parašė vicyokz
#418750 Na DB kai skausmo nėra tai ta gabapentiną galima gerti nebent dėl GNS
Vartotojo avataras
Parašė Deividas
#418751 Tai galėtum bandyt AD +gabapentiną. Gal nebūtų skausmų. Bet aišku žiūrėk, jei dar sugebi be vaistų tvarkytis tai geriau be jų aišku. Plius jo gabapentinas/pregabalinas biškutį ir nuo nerimo tinka tai gal pakaktų ir to.
Parašė vicyokz
#418752 Nu kaip čia pasakius sugebu, kentėti dar galima tą nerimą kažkiek, kur kas daugiau diskomforto sukelia sociofobija, adaptacijos sutrikimas.