Moderatorius: signs

Parašė Olegas
#359252 Sveiki, raso Jums vel, tas pats Olegas, kuris pries metukus buvo palikes cia pranesime, kad sergu kazkokia keista lyga. Sinptomai tai buvo depresijos ar psichozes. Nu zodziu buvo netgi taip, kad guledavau visa savaite nepajudedamas lovoje ir ziuredavau i viena taska, nes visiskai viskas neidomu, ir nieko nesinorejo imtis, kad veikti. Zodziu, kazkaip as nuo tos lovos pakylau, pradejau kazka daryti, bet taip ir nieko nedariau kokius 7 menesius. Visu pirma noreciau papasakoti apie ikyria minti, kuri pas mane atsirado po lygonines. Man neiseidavo ramiai guleti lovoje, kad galeciau uzmigti, man butinai reikdavo pajudeti, kazka pajudinti, kazkaip kazka padaryti, kad atsikratyti tos ikyrios minties. (Jeigu idomu kam kas per mintis, tai zodziu tas lezves gabaliukas kur popieriu pjaustyti, tarsi pjove man gerkle, ir labai paleta, netgi dabar rasydamas jauciu toki nemalonu jausma prisimindamas tai.) Zodziu as kankinausi su siuo jausmu gal keleta savaiciu. Po to, as viena diena nusprendziau vel pradeti rukyti, nes lygonineje tuo metu buvau metes. Pradejau rukyti - ikyri mintis dingo. Bet vis tiek kazkokius psichinius sutrikimus savo organizme as jauciau. Nes tos minties atsikraciau po dvieju savaiciu nuo lygonines , ir dar kankinausi gal puse metu su virsum depresija. Ka as galiu pasakyti kaip as issikapsciau is ten? Esme tame, kad as apie viska skaiciau internete, domejausi, ziurejau dok filmus apie tai, kas man buvo tuo metu reikalinga. Tuo metu i tai gilindamasis as pradejau dometis fantastika, moksliniais atradimais ir visa kita. Kiek veliau ryzausi dazniau iseiti i lauka, nebyjoti kazka uzkalbinti, ar pakviesti bet ka bet kur pasivaikscioti ar padaryti bet ka kas tik i galva sauna. Bet vis tiek pradzia buvo labai juokinga. As vos ne drebedamas bendraudavau su zmonemis, byjodamas isgirsti kazkokios neigiamos kritikos. Byjojau kad atrodysiu kvailai pries ta kam pasakysiu ka galvoju. Tik po metu praejus as supratau, kad reikia daryti viska ka tu NORI daryti. Tarkim, as pradejau nuo to, kad pradejau tyketi loterija, ir pirkdavau kiekviena savaite po 2 bilietukus. As pradejau savyje ieskoti ko as noriu. Dabar supratau, kad reikia uzsinorejus ne galvoti kaip tai tu gausi, o ka tu veiksi su tuo kai tu tai gausi. Jeigu zmogus nori valgyti - jis gauna. Tai prateskim apie tuos filmus tv ir interneta... Zodziu gilindamasis i tai ka as noriu suzinoti, as tuo metu labai daug igaunu informacijos i savo galva, bet tuo metu man ta informacija visiskai nelipo, ir negaledavau prisiminti kaikuriu dalyku, bet paskui pradejau visiems pasakoti tai ka ziurejau, stengiausi aprasyneti kiekviena situacija, kad atrodytu kuo itikinamiau ir realistiskiau. Netgi pats dakurdavau kazko savo, ir kai patykedavo ir pradedavo klausynetis gyliau (as matydavau susidomejima manimi), man tai buvo lyg kazkokia banga atejus man i siela (kad va as sudominau kazka kazkuom, as kazkam pradejau patikti) ir tai man pradejo patikti. As tiesiog dakurdamas istorija kiekviena karta pasakydavau kazka naujo, ir taip lavinau savo fantazija, ir pradejau ziureti daugiau apie tai ir dometis (fantastika, mokslas ir t.t.).
Kuo toliau tuo idomiau. As palaipsniui tampu vis greitesnis ir protingesnis. As supratau, kad musu visata pastoviai pleciasi, ir jos greitis visada greiteja. Nuo tokio pletimosi mastabo musu visata tiesiog sukure VISKA. O tie viskas ir mes. As supratau, kad gyvenime as turiu visas galimybes plestis i visas ir visu pusiu. Supratau, kad mums yra duoti kazkokie jausmai, kuriuos mes galime ismokti ugdyti, kontroliuoti ir net valdyti.

Zmones, bukite kartais isproteje bet proto rybose. Bunant isprotejusiu - tu lavini save (improvizuodamas savo isprotejima) ir taip yra zymiai idomiau gyventi.

Kartais reikia lauzyti taisykles, jeigu zinau, kad jas galima pakoreguoti tinkamiau, nei jos yra nustatytos. Ir siaip taisykles lauzyti idomu, igauni labai naudingu igudziu savo gyvenime.

P.s. man dar labai padejo ant sienu uzlipdyti "Planai" "Ka veikti kai nera ka veikti" ir t.t. sarasai. Tokiu sarasu galima sukurti begale ir bet kokiu. Tiesiog irasai visur viska kas tau patinka veikti, ir gyvendamas pagal savo sukurtas taisykles ir grafika kurios tau tinka ir patinka, tu tiesiog ne gyvensi o kaifuosi.

ZMONES NEBYJOKITE BUTI ISPROTEJA, tai yra musu laimingo gyvenimo variklis.
Parašė Olegas
#359254 Ir dar... Zmones, rinkites i savo gyvenima visokiu nesamoniu ir by** dekite ant tu kuriems atrodo tai kvaila ar beprotiska. Tarkim as pazistu pakankamai pasiturinti zmogu kuris kiekviena vakara lygina pataline, nes jis nemegsta miegoti ne ant lygios. Ir jam visiskai visvien kaip tai atrodo kitam, svarbu jam patinka, o kas jam patinka, tas ji ramina.

Zmones stenkites buti ramus bet kokioje situacijoje, ir nepanikuoti, tiesiog i viska kas staigiai ir su trenksmu ateina, sakykite pyyp! - paskui pagalvosim, sugalvosim.
Parašė Olegas
#359255 Dar prikola galiu papasakoti apie tuos ilgus koridorius psihiatrinese. Zodziu supratau, kad mano galva geriau dirba, kai as vaikstau, kazka darau, tada ateina geros mintys i galva. Ir siaip as tam koridoriuje 2 menesius vaiksciojau kiekviena diena pirmyn atgal, o koridorius mazdaug 500metru atstumu. Grizdamas namo, as negalejau ramiai uzmigti, kol nepasivaiksciosiu, nes buvo islikes pripratimas nuo lygonines, to vaiksciojimo. Tai vaiksciojau per savo 3 metru koridoriu :D
Parašė Olegas
#359256 Jei kas pietu pakviestu, tai tikrai pamokyciau kaip gyventi reikia :D Siaip pagal viska nebuciau dabar toks laimingas, koks buvau pries depresija. Naujos patirtys atidaro naujas galimybes.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#359337 o gal be pietu pamokytumet kaip gyventi :D
Vartotojo avataras
Parašė groowax
#360838 Gan įdomi Olego istorija. Bet kiekvienas mes turime taip pat po savo istoriją, kas vienokią, kas kitokią...
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#360888 kreipiuosi i visus savo draugus forume: jei kam paraso tas forumo vaiduoklis, su savo teorijon, kad vaistai nereikalingi, kad psihetrai sarlatanai ir t t, net nediskutuokite su juo, as nesuprantu ko jis siekia...., kai as jo paklausiau ka valgai? juk visas musu maistas yra beveik kenksmingas, kad nebera naturaliai uzaugintu darzoviu, mesa taip pat, ir visa tai kenkia organizmui, tai ka daryti as jam rasau! gal nustoti valgyti, kaip ir vaistus siulai nutraukti gerti! tai jis nieko nebeatrase, matyt nebeturejo ka rasyti, tai mano draugai, neuzkipkime apsisaukeliui ant kabliuko, bukim tvirti B)
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#362826 as asmeniskai galvoju, kad pasveikti nuo depresijos nera vilciu, galima ja tik apraminti ir palaikyti stabile padeti, bent man taip yra, galvoju kad taip jausciaus visada butu gana normalu, zinoma ta padeti palaikau tik vaistu pagalba, dar prisidejo prie geroves psihoterapija kuria lankiau, tik kartais uzeina toks nerimas, kai pradedu galvoti kas bus kai tie vaistai nebepades, bet stengios tas mintis varyti salin, kai bus tada galvosiu ka daryti.
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#363674 geriausi vaistai nuo depresijos juokas, bet turi buti labai juokinga, nors kuri laika pagereja :)))
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#363851
Kovotojas rašė:geriausi vaistai nuo depresijos juokas, bet turi buti labai juokinga, nors kuri laika pagereja :)))


Kovotojau, tikrai juokas labai padeda :) kuomet gali juoktis is sirdies, nuosirdziai :))) :))) :)))
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#363857 paulina! man tavo tos frazes uzsijiksavo atminty, kai bus liudna, tuoi jas prisiminsiu ir nuotaika pageres, man labai nuo jaunystes jumoras patiko, tik pastaruoju metu buvau toks pasyvus, tavo tos frazes parasytos manyje kazka pazadino :flo
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#363892
Kovotojas rašė:paulina! man tavo tos frazes uzsijiksavo atminty, kai bus liudna, tuoi jas prisiminsiu ir nuotaika pageres, man labai nuo jaunystes jumoras patiko, tik pastaruoju metu buvau toks pasyvus, tavo tos frazes parasytos manyje kazka pazadino :flo


Kovotojau, kodėl labai dažnai mini jaunystę? man atrodo kad aš susirašinėju su bendraamžiu kokiu 25metų :D :D Tu tikrai labai gerai supranti humorą, su tavimi bendrauti juokinga , smagu :D
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#363893
paulina rašė:
Kovotojas rašė:paulina! man tavo tos frazes uzsijiksavo atminty, kai bus liudna, tuoi jas prisiminsiu ir nuotaika pageres, man labai nuo jaunystes jumoras patiko, tik pastaruoju metu buvau toks pasyvus, tavo tos frazes parasytos manyje kazka pazadino :flo


Kovotojau, kodėl labai dažnai mini jaunystę? man atrodo kad aš susirašinėju su bendraamžiu kokiu 25metų :D :D Tu tikrai labai gerai supranti humorą, su tavimi bendrauti juokinga , smagu :D


Ir beje, dauguma iš mūsų bendravę su tavimi galėtų tai paliudyti :)))
Vartotojo avataras
Parašė Kovotojas
#363906 paulina! as esu senas, kaip Kuba :D
Vartotojo avataras
Parašė paulina
#363907
Kovotojas rašė:paulina! as esu senas, kaip Kuba :D


Netikiu, nu netikiu ir viskas!!! Bandot mane apgauti? :D :D :D