Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Parašė Užtrauktuko koordinatorė
#122511 Labas visiems,

sulaukeme merginos laisko, kuri klausia apie panikos priepuolius ir praso patarimo is asmenines patirties.

Sveiki.Manau mane kamuoja panikos priepuoliai ar kaskas panasaus.Gal galite patarti kaip su tuo kovoti?Galimybes apsilankyti asmeniskai neturiu,nes gyvenu ne Lietuvoi.Is anksto dekoju.
Raimonda
Vartotojo avataras
Parašė Silva
#122515 sveika,
mane panikos priepuoliai paprastai istinka ten kur daug zmoniu-prekybos centre,autobuse ir tt baisiausias buvo pirmas kadangi nesupratau kas su manim vyksta.dabar zinau kad na paplaks sirdele,pasisuks galvele tiek ir tos bedos :bloga man padeda kvepavimo pratimai skaiciudama iki 4 letai ikvepiu per nosi ir taip pat skaiciuodama letai iskvepiu per burna.stengiuosi galvoti tik kad teisingai kvepuoti ir apsiraminu kadangi paprastai rankinuke turiu vaistinele kaip kokia pensininke :D tai ikalu kokio bromezepamo juk logiskai pagalvojus nieks nuo panikos priepuolio dar nemire ir nemanyk kad tu busi pirma :da sekmes ir geros savijautos tau :flo
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#122519 Dažniausiai apėmus panikos priepoliui pats žmogus save labiau įsigasdina. va ima plakt širdis ir viskas suktis, nebejauti kūno ir pan., ir tada jau imi galvot kad apalpsi ar net numirsi. bet taip nebūna. apalpimo atvejai yra labai reti (psichiatrė man taip sakė). kai jauti, kad tai užeina, tiesiog ramiai atsisėsk, stenkis negalvot, kad bus taip baisu (nuo raminančių minčių gal net ir nebeužeis priepolis tąkart). Bandyk giliai ir lėtai kvėpuoti, skaičiuojant sekundes.
Vartotojo avataras
Parašė linn
#122579 kai jauciu kadmane istinka panikos priepuolis begu kazka daryti ir uzsiimti kazkuom,jie esu ne namie is karto bandau kazka nusipirkti kad tik uzimtu mane,griebtis kazkokio daikto kad ir vandens buteliuko ar kazka panasaus