Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Parašė Užtrauktuko koordinatorė
#134350 Labas visiems, sulaikeme asmenisko Janinos laisko. Gal kas turesite ka siai moteriskei pasakyti.

Janina. Laba diena, as sergu depresija jau 1.5 metu. Gal zinot kaip paaiskinti dukrai, kad nevadintu ji manes durne? Ji visai nesupranta mano ligos. Kaip paaiskint artimiesiems, kad sergi?
Vartotojo avataras
Parašė tikroji
#134354 paklausk savo psichiatrės.
Parašė Nematoma
#134359 Kiek dukrai metų?
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#134368
-LaCrima- rašė:Kiek dukrai metų?

Jokio skirtumo kiek. Manau reikia bandyti kalbetis ir papasakoti kokia tai liga, kaip ji keičia žmogų. Jokiu būdu Jūs nesate "durne", tiesiog duktė nežino kas tai yra depresija.. Arba nenori suprasti dėl kažkokių priežaščių. Bet kokiu atveju derėtu apie tai kalbėtis su savo daktaru.
ParašėKatinas
#134439 duokit dukrai paskaityti literaturos apie depresija.siaip visisko supratimo is artimuju as nesitikiu.mane vadina sesuo psichine ligone,nu tiek to,tegu.
ParašėTomash
#134570 man nalogiska situacija, tik ne duktra aciu dievui vadina, nes jos ner, o sese kuri kaip koks magas su paspaustu replay migtuku vaiksto ir ta pati diena per diena ta pati kartoja labai jau uzknisa...
Parašėnegative
#134589 man tai protu nesuvokiama. aš jokiu būdu nelinkiu niekam nelaimės ar mirties ar kažko, bet va kai atsitiks mamai kas nors blogo, dukra tikrai susipras ir visą gyvenimą kaltins save. juk mama pats brangiausias žmogus gyvenime, ir abi turėtų kovot su tokia mamos liga, o ne smerkt. labai sick. :shit
nu, aišku, kai viskas keliais žodžiais parašyta, sunku kažką ir spręst. gal ir mama šposus mėgsta krėst.
Vartotojo avataras
Parašė Silva
#134626 gal kartais dukra sutiktu pabendrauti su mamos gydytoja.Kiek zinau uzsienyje tai labai praktikuojama.Mokoma gyvent seimos narius su serganciai depresija
Vartotojo avataras
Parašė cleo
#134671 o man atrodo, kad dukros amžius turi reikšmės. Paaugliams beveik be išimties jų tėvai atrodo durniai... :bloga Aišku, tai nėra gerai, reikėtų vis tiek kalbėtis ir atvirai pasakyti dukrai, kad tokie žodžiai jus labai skaudina ir liūdina.

O vertinti tėvus ir jų nebesigėdyti jaunuoliai pradeda tik sulaukę 21.
Vartotojo avataras
Parašė Kerol
#134707 Aš taip pat manau, kad dukra galėtų pabendrauti su gydytoja. Be to, būna toksai dalykas, kuris berods vadinasi ŠEIMOS SANTYLIŲ ANALYZĖ.

Kitas reikalas, jeigu artimieji to atsisako (kaip kad mano tėvai... :verysad: )

O kartais mąstau, kad tiesiog reikia laiko...
Vartotojo avataras
Parašė linn
#134711 manau jei dukra paaugle arba dar ir vaikas tai tikrai kad neis kartu pas gydytoja,nebent versti reiketu,o jei suaugusi tai tuo labiau nepakeisi nes jinai paprasciausiai nesupranta sios ligos ir nesirgus nesupras,o paaugliai ir vaikai juo labiau nesupranta,as butinai pasikalbeciau su savo dukra ir visu pirma paklausciau kodel,kas vercia mastyti kad as tau esu durne?ka darau ne taip ir t. t.,gal ta dukra tave vadina durne ne todel kad sergi bet gal tik vaikiskas mastymas ir tiek,juk daugelis vaiku,paaugliu vadina tevus durniais ir dar kaip nors...o jei nerastu svaraus atsakymo i mano klausima kodel ji mane taip vadina tai manyciau yra tik vaiko,paauglio neauklejimas,diciplinos nerodimas,etiketo nebuvimas ir kiek paauglys ar vaikas zino apie tai tai tik tevu atsakomybe,nes visu pirma tevai turi savo vaikus ismokyti,o jei yra palaida bala tai vaikas ir vadins tave durne,arba reikia susiimti ir parodyti kad paauglys ar vaikas nera dar suauges ir yra priklausomas nuo taves,kad visu pirma tave reikia gerbti kazkiektai arba ir toliau liksi durne savo vaikui,zinoa negalima musti vaiko ar naudoti psichologini smurta bet yra ir kitu grieztu budu parodyti dukrai kad negalima taip elgtis(pvz pakelti balso tona ir akivaizdziai parodyti kad tai yra tau nepriimtina ir aplinkiniams)
Parašė Rudenė
#151455
Morpheus rašė:
-LaCrima- rašė:Kiek dukrai metų?

Jokio skirtumo kiek. Manau reikia bandyti kalbetis ir papasakoti kokia tai liga, kaip ji keičia žmogų. Jokiu būdu Jūs nesate "durne", tiesiog duktė nežino kas tai yra depresija.. Arba nenori suprasti dėl kažkokių priežaščių. Bet kokiu atveju derėtu apie tai kalbėtis su savo daktaru.


Tokiai dukrai manau nelabai ką išaiškinsi. Pati yra tokia, kokia vadina savo motiną.
Vartotojo avataras
Parašė donulis
#170473
Katinas rašė:duokit dukrai paskaityti literaturos apie depresija.siaip visisko supratimo is artimuju as nesitikiu.mane vadina sesuo psichine ligone,nu tiek to,tegu.


man atrodytu kad sesuo tikrai neturi teises taip vadinti, gal padetu jei tevai su ja pasikalbetu, arba tiesiog pasakyti jai kad taip nedarytu nes tai skaudina
Vartotojo avataras
Parašė Oricon
#191585 na chia beprasmis dalykas visishkai kazhka patarinet ish tokiu laishku. gal taip, gal anaip. galbut ta mama pati provuokuoja dukra, galbut ant jos lieja savo isiuti. o galbut del mamos prastos nuotaikos ir pastoviu asharu taip mama vadina, tuomet visai bereikalo. galetu buti normalus tie laishkai, o ne tokios nesamones dvieju zhodzhiu. kaip mane paliko mergina ka daryt ? su manim nieks nenori bendraut ka daryt ? vienu zhodzhiu.