Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#146247 Gavome dar viena laiska:

Nenoriu buti priklausoma tevams. Nors būnu tik nepilną savaitgalį man atrodo sunkios dienos, nes tėvai "išnaudoja" mane. Mokytis sekasi gerai,bet bijau egzaminų. Kaip nugalėti baimę?
ParašėKatinas
#146248 o kaip tai susije su psichikos ligom :bloga :bloga :bloga :bloga :bloga .
Vartotojo avataras
Parašė dangiska
#146251 visi bijo egzaminu ...cia naturali baime..o tevam irgi galima pasipriesint....
su psichikos ligom tai manau niekaip nesusije
Vartotojo avataras
Parašė Silva
#146268 Kaip suprasti -priklausau tevams ,ta prasme priklausyti nuo tevu materialiai.Kaip jie tave engia-liepia nudirbt visu darbus ,kurie susikaupe per savaite ar engia psichologiskai.Kiek suprantu mokaisi kitam mieste ir grizti namo tik savaitgaliais.Gyvenau analogiskai.Studijuodant nieks manes nekontroliavo ,bet vos grizdavau namo iskart budavau pastatoma i remus-kada turiu grizt ir tt.Man 43 metai ,o mama ir dabar mane kontroliuoja.Mana tai ziauriai slegia ,bet pakeist bent jau kolkas nieko nesugebu
Vartotojo avataras
Parašė Virtual
#146292 manau bijai nepateisint tevu lukesciu. Kokie TAVO lukesciai?
Vartotojo avataras
Parašė Guliona
#146360 jeigu imanoma stenkis kuo reciau buti namie. kad butum maziau priklausoma, susiraska darba. taip parodysi tevams, kad esi savarankiska. o egzu baime... naturaliu cia!
ir tikrai nesuprantu, kaip sis laiskas atsirado siame skyrelyje. ciagi ne psichologine konsultacija :D i Panele arba koki kita mergaiciu zurnala rasyt galima.
Vartotojo avataras
Parašė zilvis86
#146836 Na, man irgi nelabai aisku del ko cia tas laiskas parasytas. Bet matyt atsakymas jai buvo svarbus. I puslapi jusu atsakymu nedesiu, o persiusiu i asmenine pasto dezute.