Moderatorius: Užtrauktuko koordinatorė

Ar reikia keistis forumui?

29
33%
37
42%
14
16%
9
10%
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#415551 Taip.
Taip jau atsitiko, kad kitaip neįmanoma. Automatinė cenzūra padeda palaikyti tvarką. Be to būtų visiška tragedija.
Vartotojo avataras
Parašė Astro-Meška
#417212 Klausimas !!! Tiek naujokams, tiek senimui... :achtung
Kasdien į forumą registruojasi po 2, 3 žmones, bet nieko nerašot. :) Įdomus dalykas.
Man įdomu kodėl...? Ar per daug temų ir sunku susigaudyti ar trūksta veiksmo ar yra kažkokių kitų priežasčių? :) Nesidrovėkit, rašykit. :))) :heart
Parašė observeris
#418830 sveiki, aš čia užsiregistravau seniau, bet tik dabar pradėjau aktyviau skaityti, gal dažniau ir dalyvausiu. Toks vienijantis forumas tikrai reikalingas, labai gera idėja. Manau kokia socialinių/iniciatyvų naujienų skiltis galėtų atsirasti ir pan. :) Ką dar manau... paskaičiau ir paliko labai baisu dėl to, kaip žmonės vartoja vaistus ir užsiima herojiška savigyda, atviru tekstu tiesiog siekia pakaifuoti, gauti trankvialiantu, lygina jų poveikį tarpusavyje ir t.t. Manau, jog šitą forumo dalį galbūt reikėtų moderuoti daug labiau, tegul žmonės dalinasi savo patirtimi (reviews), o ne rekreacinio vartojimo (nusipirkus nelegaliai) įspūdžiais ir dar dalina patarimus (ypač dažnai klaidingus) kitiems. Manau, reikėtų gerokai susiimti šioje forumo dalyje.
Parašė Indreza
#420476 Manau, niekas nerašo, nes labai sunkus naudoti šis puslapis. Nedraugiškas interface'as, nepatogus naudojimas telefe, rašau komentarą antrą kartą, nes pirmą kartą metė error, atseit, neprisijungus, nors buvau prisijungus. Atrodo, einu į temą, bet nukelia į admino profilį.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#420484 Ką turi omeny sakydama "nukelia į admino profilį"
Vartotojo avataras
Parašė signs
#422082 Kad labai senas dizainas ir forumo sistemos versija. Nepritaikyta telefonams, nelabai estetiškas, naršymas gan sudėtingas.

Pabandykit parašyti postą iš telefono ir paprasčiausiai įrašyti SMILE jaustuką, ir meta error, reikia postą rašyti antrąkart.

Siūliausi nemokamai atnaujinti forumą, ir padaryti estetišką, naujoviškesnį, bet abu atsisakėte.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#422084 Jei dar norite pagyvinti klubą ir klausytis ką kalb jūsų kubo nariai - vis dar galiu atnaujinti forumą ir nemokamai, kadangi dirbu su tinklapių, forumų kūrimu - ir beabejo, nemokamai, nes man šitas forumas padėjo kai buvo sunkus laikotarpis.

Priešingu atveju, tema sukurta be reikalo, tik diskusijoms ir be veiksmų plano. Ir tuomet neužilgo - rest in piece.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#422096 Manau, kad tikrai ne :) Galeciau pasidometi placiau. Jei sutiktumete daryti, na, padarysiu gera darba. Kaip ir minejau, sitas forumas man labai padejo kai nebuvau pasiekes remisijos.

Tikrai nieko uz tai neimsiu, tikrai jokios info nevogsiu ar kazko kito - man nera tam noro ir tikslo :) Cia yra bendruomene ir ji turi islikti.

Na, laukiu jusu abieju atsakymu. Jei sutinkate, tuomet pasidomesiu kaip perkelti visus duomenis - ir viskas. Siaip atnaujinti forumo CMS ir pakeisti tema (jau esamam forume) - max iki 2 val laiko darbo.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#422101 Aš asmeniškai negaliu sutikti su pasiūlymu dėl kelių priežasčių, kurias galiu įvardinti asmeniškai, bet tikrai ne viešai (būtų neetiška). Mano nuomone mums teks spręsti šį klausimą savarankiškai.
Vartotojo avataras
Parašė signs
#422102 Ir vėl nesutinki. Tada patys rinkit, mokėkit pinigus, samdykitės.

Morpheus, etiška, neetiška, tau nerūpi forumo dalyvių nuomonė.

Prieš kada aš siūliausi nemokamai atnaujinti forumą dykai? Man atrodo prieš 2 metus, ne? O kur tavo sprendimas, veiksmai? Nesutinki su viskuom, tai tavo darbas. Sėkmės su forumu. Nelabai ką pasieksi.
Vartotojo avataras
Parašė Morpheus
#422108 Šiaip jeigu kalbėti rimtai, tai pirmos kalbos apie forumo pasikeitimus prasidėjo maždaug 2009. Tada 2012 ar 13-tais šiek tiek pasikeitė. Tad žvelgiant į praėjusią darbų eigą dar turime maždaug metus :)
Viena iš priežasčių kodėl nereikia tavo paslaugų būtų tokie pykčio priepuoliai. Būtų gerai, kad suprastum jog tavo nuomonė svarbi ir rūpi. Labai gerai suprantu iš kur ir kodėl tavyje tiek iniciatyvos, bet reikalauti tu negali.