Moderatorius: Astro-Meška

Parašė jonasn
#430689 As jogą lankau jau beveik 10 metų. Per tuos metus mano požiūris labai keitėsi į tai kas yra joga ir kokia jos nauda. Po visų kelionių ir paieškų pasirinkau Šri Šri jogą, t.y. klasikinė sanovinė jogą - https://www.jogasumeile.lt/
Man nebuvo diagnozuota depresija bet sacvijauta tiek fizinė tiek emocinė buvo labai prasta. Rezultatas atėjo ne per vieną dieną, bet po kokio mėnesio tikrai pajutau pirmuosius pagerėjimo požymius. Taip pat nesakau, kad dabar tikrai viskas viskas praėjo, vis dar būna pakylimų ir nukritimų, bet tikrai šitie kalneliai pasidarė gerokai mažesni, o aš gerokai geriau jaučiuosi būdamas savo kailyje.
ParašėRozmari
#433199
insomnia rašė:
Haribol108 rašė:Pvz Karma joga tai veiksmai tiesiog atliekami Viešpaties malonumui.


Na taip, tai jam tikras malonumas, stebėti kaip žmogus rangosi

Na o jei į temą, tai su pratimais viskas tvarkoje, bet va su vakaruose plintančios jogo dvasingumu tai tikra bėda. Viskas kas iš rytų ateina į vakarus, būna suvakarietinama, iškraipoma ir rytietis išvydęs ką mūsiškiai daro tiesiog susiimtų už galvos.
Čia viskas iškraipyta: karmos samprata, reinkarnacijos idėja, krišnos garbinimas ir begalė kitų dalykų.

Kiek skaičiau, iškraipyta jogos samprata pas mus: tai kaip sportinė gimnastika(maždaug koja virš galvos visi turi mokėti iškelti), tai kaip kaip aerobika (kas sekundę keisti asanas ar pan.) bando įrodyti, kad yra joga.
Man patinka joga,nes minimum pastangų - maximum rezultatas- kaip aš sakau :D . Jokia kita sporto šaka nedaro tokio pozytivaus efekto psichinei sveikatai :DD
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#433239 Joga daryt reikia daryt 2 valandas kasdien kulminacijoj pranayama. Turėti.galvoj minimum puse metu maximum du metus.