Moderatorius: Astro-Meška

Parašė reaktorius
#173767 PATS GERIAUSIAS VAISTAS šalia Jūsų vartojamų YRA:
J.MARKŪNO knyga "ŽMOGAUS GYVENIMO NESĖKMIŲ IR LIGŲ PRIEŽASTYS IR GALIMYBĖS JŲ IŠVENGTI"

http://img199.imageshack.us/img199/7794/jonoknyga.jpg

Ne šiaip sau sakau... kad neturiu apie ką rašyt, o tai iš tikro šimtus nelaimingų žmonių į geresnę būseną atvedus knyga.
NE KAS KITAS, O TIK PATS ir darkart sakau PATS žmogus turi dėti pastangas. Nes nėra nepagydomų ligų yra tik nepagydomi žmonės
Aš 10 metų sirgdamas sunkia depresija esu krūvas vaistų ir gydymo būdų išbandęs, o reikėjo GAL tik šios knygos išmintį suprasti, kuri taip paprastai parašyta.

Nuo ko susirgai, tuo ir gydykis - sena išmintis sako:
Juk depresija dvasinė liga, vadinasi ir gydymas dvasinis. Tik atminkit negalima greitai atsisakyt vaistų
Tai gydomoji knyga, padedanti visiems, ieškantiems gyvenimo pilnatvės ir ramybės. Labai sunku ją į rankas paimt bet paskaitykit ją, daug ką suprasit, ir skaitydami pajausit palengvejimą ir savo būsenos pagerėjimą TAI GARANTUOTA. Visiems linkiu sėkmės beieškant dvasios ramybės.

Aš ją rekomendavau pažįstamiems ir kurie perskaitė tie su manim bendrauja BET JAU BE DEPRESIJOS.
SPUMMER@GMAIL.COM
Parašėnemoku
#202792 Ką reiškia, kad mano juoda čakra?
Nerandu kur kitur paklausti.
Vartotojo avataras
Parašė Ars Velvetica
#227047 Tiems, kuriems skauda tokiais klausimais ir "įkandate" panašią literatūrą, siūlyčiau paskaityti "Katalikų pasaulio leidinių" išleistą "Ezoterika ir krikščionybė". Tai išsami, konceptuali ezoterinių tradicijų ir krikščionybės apžvalga ir analizė.
Vartotojo avataras
Parašė Valius
#337383 Ezoterika - labai plati sąvoka, bet šiek tiek ezoterikos yra mano parašo pirmoje nuorodoje (taip, taip, žinau, savireklama, bet aš ten nieko neparduodu :D )
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#376950 Maginem praktikom nete tai rahoorkhuit.net ir thelemapadia. Pirmam gan geros versijos ritualu, o antram senesni ritualai yra, kuriu dabar nelabai praktikuot liepia TOT, nebent kas pats nori, bet mano manymu jie daug geresni. Dar internete yra visokiu ritualu ir ju versiju.