Moderatorius: Astro-Meška

Vartotojo avataras
Parašė Emocija
#370035 Depresija visada mažesnė už Tave :-) Net kai ji atrodo neaprėpiama. Ji veikia tavyje, o ne atvirkščiai. Tad jei ji dangumi slenkantis juodas debesis, tai Tu - dangus. Matt Haig “Kodėl verta gyventi?”
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#380155 Būti nelaimingu lengva. Kad būtum laimingas reikia stengtis.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#385337 Liūdėti dera rudenį. Kasmet, kai krinta nuo medžių lapai ir vėjas linguoja nuogas jų šakas šaltoje žiemiškoje šviesoje, miršta ir dalelė tavęs. Bet tu žinai, kad būtinai ateis pavasaris, taip pat kaip žinai, kad upė, sukaustyta ledų, ir vėl tekės.
Ernestas Hemingvėjus (Ernest Hemingway
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#385338 Ateina rudenys per pievų žiedus,
Per žalio miško lapelius.
Taip šalta rytmetį, paukštelis nebegieda
Ir nebežydi žiedas, pilnas ir gražus.
Koks mėlynas dangus! Danguj akutės gailios
Kas vakarą graudina mus.
Prisirenka širdy daug ilgesio, daug meilės
Berašant rudenio žodžius.

Netrukus kris ant tako snaigės
Ir nebebus jau taip jauku -
Viskas pasauly vieną kartą baigias.
Kartu neamžinas ir tu - žmogus.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#387886 Šilčiau ne ten kur klimatas švelnesnis, bet ten kur žmonės geresni .
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#397893 Sako, kad kiekvienam Dievas duoda tiek kančių, kiek galime panešti...
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduk
#397932 Netikiu. Vieni zmones linke aktualizuoti savo temas kaip didele kancia kitiem vienodai sviecia
Vartotojo avataras
Parašė western
#400218 Prisminiau ir as labai grazia lyriska ikvepiancia minti...

geriau šuo aviganis , - nei draugas avigalvis.
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#400479 „Negyvenkite praeitimi, svajokite apie ateitį, tačiau visą savo dėmesį sutelkite į dabartį.“ (Buddha)
Vartotojo avataras
Parašė maingirdas
#400972 Gyvenimas mažytis,reikia ji vertinti ir džiaugtis kad esame!
Vartotojo avataras
Parašė western
#401180
kiskis rašė:https://youtu.be/m7A4uy6Nw0k


Nostalgijos virsune. Kai ziurejau si filma, man buvo ~5 metai, o Alisa atrode tokia saugusi mergina. Dabar ziuriu, i mane ir jos mokytoja neziuretu - tikriausiai buciau jau jai per senas:)) Super video, tik per daug jausmu.
Parašė kiskis
#401572 sia daina ikeliau ne is nostalgijos.Buna kad uzpuola bloga nuojauta ar mintys ir tada kartoju -nuostabus rytojau ziaurus man nebuk ,rytojau nuostabus ziaurus nebuk.Tai mane labai gerai veikia.Dar pries miega kartoju toki teigini-kiekviena diena visais gyvenimo atzvilgiais man geriau ir geriau.Daznai tai padeda uzmigt ir uzmiegu bekartodamas.O siaip tai savo liga daug galvojes ivertinau kaip giliai pasamoneje istrigusia programa minti-silpnyn .Ir tai visomis prasmemis.Tai jeigu ta pasamonine minti eitu perhipnotizuot gal butu rezultatas.